Автобус БУКОВЕЛЬ-ЛУЦЬК

через Поляницю, Яремче, Надвірну, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, Рогатин, Бібрку, Львів, Кам’янка-Бузьку, Радехів, Горохів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
04:00 Буковель Івано-Франківська область A
04:05 Поляниця Івано-Франківська область
04:47 Яремче АС Івано-Франківська область B
05:20 Надвірна АС Івано-Франківська область C
06:40 Івано-Франківськ АС-2 Івано-Франківська область D
07:00 Галич Івано-Франківська область
07:20 Бурштин Івано-Франківська область
08:10 Рогатин АС Івано-Франківська область E
09:15 Бібрка Львівська область
10:35 Львів АВ Львівська область F
11:55 Кам’янка-Бузька АС Львівська область G
12:35 Радехів АС Львівська область H
13:05 Горохів АС Волинська область I
13:55 Луцьк АС-2 Волинська область
14:10 Луцьк АС-1 Волинська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (27 місць).
Протяжність складає 410 км.
Сайт: tps.lutsk.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУЦЬК-БУКОВЕЛЬ

Автобус Буковель-Луцьк з’єднує найвідоміший гірськолижний курорт країни - Буковель з одним із найдревніших міст країни - Луцьком. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Івано-Франківською, Львівською та Волинською. Відстань між Буковелем та Луцьком становить 410 км. Найбільші міста на шляху слідування автобуса: Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, Рогатин, Львів, Кам’янка-Бузька та Горохів. Із Буковеля автобус відправляється щоранку, у Львові та Луцьку прибуває на головні автовокзали міст. Повна тривалість поїздки складе 10 годин.





Скориставшись автобусом Буковель-Луцьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Буковеля - Буковель-Поляниця, Буковель-Яремче, Буковель-Надвірна, Буковель-Івано-Франківськ, Буковель-Галич, Буковель-Бурштин, Буковель-Рогатин, Буковель-Бібрка, Буковель-Львів, Буковель-Кам’янка-Бузька, Буковель-Радехів, Буковель-Горохів, Буковель-Луцьк;
із Яремче - Яремче-Надвірна, Яремче-Івано-Франківськ, Яремче-Галич, Яремче-Бурштин, Яремче-Рогатин, Яремче-Бібрка, Яремче-Львів, Яремче-Кам’янка-Бузька, Яремче-Радехів, Яремче-Горохів, Яремче-Луцьк;
із Надвірної - Надвірна-Івано-Франківськ, Надвірна-Галич, Надвірна-Бурштин, Надвірна-Рогатин, Надвірна-Бібрка, Надвірна-Львів, Надвірна-Кам’янка-Бузька, Надвірна-Радехів, Надвірна-Горохів, Надвірна-Луцьк;
з Івано-Франківська - Івано-Франківськ-Галич, Івано-Франківськ-Бурштин, Івано-Франківськ-Рогатин, Івано-Франківськ-Бібрка, Івано-Франківськ-Львів, Івано-Франківськ-Кам’янка-Бузька, Івано-Франківськ-Радехів, Івано-Франківськ-Горохів, Івано-Франківськ-Луцьк;
із Рогатина - Рогатин-Бібрка, Рогатин-Львів, Рогатин-Кам’янка-Бузька, Рогатин-Радехів, Рогатин-Горохів, Рогатин-Луцьк;
зі Львова - Львів-Кам’янка-Бузька, Львів-Радехів, Львів-Горохів, Львів-Луцьк;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Радехів, Кам’янка-Бузька-Горохів, Кам’янка-Бузька-Луцьк;
із Горохова - Горохів-Луцьк.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Надвірної, Івано-Франківська, Рогатина, Львова, Кам’янка-Бузької, Радехова, Горохова, Луцька.


2015-2020