Автобус КИЇВ-ТЯЧІВ

через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Дубно, Львів, Стрий, Мукачево, Іршаву, Хуст


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення Станція Регіон На карті
20:00 Київ ЦАВ місто Київ
21:00 Київ АС Київ місто Київ A
22:50 Житомир Житомирська область B
23:50 Новоград-Волинський Житомирська область C
01:20 Рівне АВ Рівненська область D
02:00 Дубно Рівненська область
05:00 Львів АВ Двірцевий Львівська область E
06:40 Стрий АС Львівська область F
08:40 Мукачево АС Закарпатська область G
09:30 Іршава АС Закарпатська область H
10:20 Хуст АС Закарпатська область I
11:00 Тячів АС Закарпатська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra, Volkswagen.
Протяжність складає 825 км.
Сайт: autoexpres.kiev.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ТЯЧІВ-КИЇВ

Автобус Київ-Тячів з’єднує столицю країни - місто Київ із прикордонним містечком Закарпаття - Тячевом. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Житомирською, Рівненською, Львівською та Закарпатською. Відстань між містами становить понад 800 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Київ-Тячів: Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Дубно, Львів, Стрий, Мукачево, Іршава та Хуст. Повна тривалість поїздки складе 15 годин. У столиці автобус відправляється увечері від центрального автовокзалу міста на проспекті Науки та автостанції «Київ» біля головного залізничного вокзалу.





Скориставшись автобусом Київ-Тячів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Житомир, Київ-Новоград-Волинський, Київ-Рівне, Київ-Дубно, Київ-Львів, Київ-Стрий, Київ-Мукачево, Київ-Іршава, Київ-Хуст, Київ-Тячів;
із Житомира - Житомир-Новоград-Волинський, Житомир-Рівне, Житомир-Львів, Житомир-Стрий, Житомир-Мукачево, Житомир-Іршава, Житомир-Хуст, Житомир-Тячів;
із Новоград-Волинського - Новоград-Волинський-Рівне, Новоград-Волинський-Львів, Новоград-Волинський-Стрий, Новоград-Волинський-Мукачево, Новоград-Волинський-Іршава, Новоград-Волинський-Хуст, Новоград-Волинський-Тячів;
із Рівного - Рівне-Львів, Рівне-Стрий, Рівне-Мукачево, Рівне-Іршава, Рівне-Хуст, Рівне-Тячів;
зі Львова - Львів-Стрий, Львів-Мукачево, Львів-Іршава, Львів-Хуст, Львів-Тячів;
зі Стрия - Стрий-Мукачево, Стрий-Іршава, Стрий-Хуст, Стрий-Тячів;
із Мукачево - Мукачево-Іршава, Мукачево-Хуст, Мукачево-Тячів;
із Іршави - Іршава-Хуст, Іршава-Тячів;
із Хуста - Хуст-Тячів.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2021 року) становить:
із Києва до Новоград-Волинського - 230 грн., до Рівного - 280 грн., до Львова - 500 грн., до Стрия - 630 грн., до Мукачево - 800 грн., до Іршави - 750 грн., до Хуста - 830 грн., до Тячева - 880 грн.;
із Житомира до Рівного - 260 грн., до Львова - 440 грн., до Стрия - 520 грн., до Мукачево - 670 грн., до Іршави - 620 грн., до Хуста - 720 грн., до Тячева - 770 грн.;
із Новоград-Волинського до Львова - 330 грн., до Стрия - 420 грн., до Мукачево - 610 грн., до Іршави - 520 грн., до Хуста - 590 грн., до Тячева - 650 грн.;
із Рівного до Львова - 230 грн., до Стрия - 330 грн., до Мукачево - 520 грн., до Іршави - 490 грн., до Хуста - 530 грн., до Тячева - 610 грн.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій, а також перевізника.


2015-2020