Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

через Онішки, Маяківку, Золотухи, Тарасенкове, Несено-Іржавець, Хорошки, Черевки, Новооржицьке, Воронинці, Лазірки, Вили, Пишне


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Оржиця АС смт Оржиця A
12:40 Онішки Оржицький район B
12:50 Маяківка Оржицький район
12:55 Золотухи Оржицький район C
13:05 Тарасенкове Оржицький район D
13:10 Несено-Іржавець Оржицький район E
13:20 Заріччя Оржицький район
13:30 Хорошки Оржицький район F
13:35 Черевки Оржицький район G
13:45 Новооржицьке Оржицький район H
13:50 Воронинці Оржицький район
14:05 Лазірки Оржицький район I
14:30 Вили Лубенський район
14:35 Пишне Лубенський район
15:00 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується по понеділках, середах та п’ятницях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 115 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

2015-2020