Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

через Онішки, Маяківку, Золотухи, Тарасенкове, Несено-Іржавець, Хорошки, Черевки, Новооржицьке, Воронинці, Лазірки, Вили, Пишне


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Оржиця АС смт Оржиця A
12:40 Онішки Оржицький район B
12:50 Маяківка Оржицький район
12:55 Золотухи Оржицький район C
13:05 Тарасенкове Оржицький район D
13:10 Несено-Іржавець Оржицький район E
13:20 Заріччя Оржицький район
13:30 Хорошки Оржицький район F
13:35 Черевки Оржицький район G
13:45 Новооржицьке Оржицький район H
13:50 Воронинці Оржицький район
14:05 Лазірки Оржицький район I
14:30 Вили Лубенський район
14:35 Пишне Лубенський район
15:00 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується по понеділках, середах та п’ятницях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 115 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

Автобус Оржиця-Лубни з’єднує сусідні районні центри Полтавської області - селище Оржицю із містом Лубни. Маршрут автобуса проходить територією Оржицького та Лубенського районів. Відстань між Оржицею та Лубнами становить 115 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Оржиця-Лубни: Онішки, Маяківка, Золотухи, Тарасенкове, Несено-Іржавець, Хорошки, Черевки, Новооржицьке, Воронинці, Лазірки, Вили та Пишне. Повна тривалість поїздки складе 2,5 години. Із Оржиці автобус відправляється в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Оржиця-Лубни через Лазірки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Маяківка, Оржиця-Золотухи, Оржиця-Тарасенкове, Оржиця-Несено-Іржавець, Оржиця-Хорошки, Оржиця-Черевки, Оржиця-Новооржицьке, Оржиця-Воронинці, Оржиця-Лазірки, Оржиця-Вили, Оржиця-Пишне, Оржиця-Лубни;
із Онішків - Онішки-Маяківка, Онішки-Золотухи, Онішки-Тарасенкове, Онішки-Несено-Іржавець, Онішки-Хорошки, Онішки-Черевки, Онішки-Новооржицьке, Онішки-Воронинці, Онішки-Лазірки, Онішки-Вили, Онішки-Пишне, Онішки-Лубни;
із Маяківки - Маяківка-Золотухи, Маяківка-Тарасенкове, Маяківка-Несено-Іржавець, Маяківка-Хорошки, Маяківка-Черевки, Маяківка-Новооржицьке, Маяківка-Воронинці, Маяківка-Лазірки, Маяківка-Вили, Маяківка-Пишне, Маяківка-Лубни;
із Золотух - Золотухи-Тарасенкове, Золотухи-Несено-Іржавець, Золотухи-Хорошки, Золотухи-Черевки, Золотухи-Новооржицьке, Золотухи-Воронинці, Золотухи-Лазірки, Золотухи-Вили, Золотухи-Пишне, Золотухи-Лубни;
із Тарасенкового - Тарасенкове-Несено-Іржавець, Тарасенкове-Хорошки, Тарасенкове-Черевки, Тарасенкове-Новооржицьке, Тарасенкове-Воронинці, Тарасенкове-Лазірки, Тарасенкове-Вили, Тарасенкове-Пишне, Тарасенкове-Лубни;
із Хорошків - Хорошки-Черевки, Хорошки-Новооржицьке, Хорошки-Воронинці, Хорошки-Лазірки, Хорошки-Вили, Хорошки-Пишне, Хорошки-Лубни;
із Новооржицького - Новооржицьке-Воронинці, Новооржицьке-Лазірки, Новооржицьке-Вили, Новооржицьке-Пишне, Новооржицьке-Лубни;
із Лазірок - Лазірки-Вили, Лазірки-Пишне, Лазірки-Лубни.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій Оржиці та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД

2015-2020