Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

через Онішки, Маяківку, Золотухи, Тарасенкове, Несено-Іржавець, Хорошки, Черевки, Новооржицьке, Воронинці, Лазірки, Вили, Пишне

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Оржиця АС смт Оржиця A
12:40 Онішки Оржицький район B
12:50 Маяківка Оржицький район
12:55 Золотухи Оржицький район C
13:05 Тарасенкове Оржицький район D
13:10 Несено-Іржавець Оржицький район E
13:20 Заріччя Оржицький район
13:30 Хорошки Оржицький район F
13:35 Черевки Оржицький район G
13:45 Новооржицьке Оржицький район H
13:50 Воронинці Оржицький район
14:05 Лазірки Оржицький район I
14:30 Вили Лубенський район
14:35 Пишне Лубенський район
15:00 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується по понеділках, середах та п’ятницях. Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ. Протяжність складає 115 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Круподеринці
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Лукім’я
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД


2015-2017