Автобус ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

через Онішки, Нижній Іржавець, Лукім’я, Мусіївку, Хильківку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
04:50 09:45 18:05 Оржиця АС смт Оржиця A
05:00 09:50 18:10 Онішки Оржицький район B
05:10 10:00 18:20 Нижній Іржавець Оржицький район C
05:15 10:05 18:25 Лукім’я Оржицький район D
05:25 10:20 18:40 Мусіївка Хорольський район E
05:30 10:25 18:45 Хильківка Хорольський район F
05:50 Хорол АС-1 місто Хорол G
05:55 10:45 19:05 Хорол АС-2 місто Хорол H
06:15 11:10 19:30 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
06:30 11:25 19:50 Красногорівка Великобагачанський район I
06:35 11:30 19:55 Білоцерківка Великобагачанський район
07:00 12:00 20:20 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
07:45 12:40 20:50 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. щоденно щоденно періодичність
Перший рейс виконується із понеділка по п’ятницю, наступні - щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes, Volkswagen, Рута. Протяжність складає 155 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

Автобус Оржиця-Полтава з’єднує один із найвіддаленіших районних центрів Полтавщини - селище Оржиця із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти районів: Оржицьким, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Оржиці до Полтави становить 155 км. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. На маршруті із понеділка по п’ятницю здійснюється по три рейси (два - зранку, один - увечері), у суботу та неділю - по два (зранку і увечері). У Полтаві автобуси прибувають на центральний автовокзал на Алмазному. Єдине місто, через яке слідують маршрутки - Хорол. Автобуси Оржиця-Полтава один із небагатьох і найшвидших варіантів дістатися із райцентру до обласного центру, оскільки залізничної станції Оржиця не має. Із Оржиці до Хорола автобус слідує автомобільним шляхом Т-17-09 Оржиця-Хорол, із Хорола до Полтави - частиною автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський.





Скориставшись автобусом Оржиця-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Нижній Іржавець, Оржиця-Лукім’я, Оржиця-Мусіївка, Оржиця-Хильківка, Оржиця-Хорол, Оржиця-Мар’янівка (Оржиця-Чапаєвка), Оржиця-Красногорівка, Оржиця-Білоцерківка, Оржиця-Решетилівка, Оржиця-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка (Хорол-Чапаєвка), Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;

із інших населених пунктів - Онішки-Хорол, Онішки-Білоцерківка, Онішки-Решетилівка, Онішки-Полтава, Нижній Іржавець-Хорол, Нижній Іржавець-Білоцерківка, Нижній Іржавець-Решетилівка, Нижній Іржавець-Полтава, Лукім’я-Хорол, Лукім’я-Білоцерківка, Лукім’я-Решетилівка, Лукім’я-Полтава, Мусіївка-Хорол, Мусіївка-Білоцерківка, Мусіївка-Решетилівка, Мусіївка-Полтава, Хильківка-Хорол, Хильківка-Білоцерківка, Хильківка-Решетилівка, Хильківка-Полтава, Мар’янівка-Решетилівка (Чапаєвка-Решетилівка), Мар’янівка-Полтава (Чапаєвка-Полтава), Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Оржиці, Хорола та Полтави, а також на сайті avtovokzal.pl.ua.

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ПОЛТАВИ

ГОРОДИЩЕ-ПОЛТАВА
ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА через Лубни


2015-2017