Автобус КОТЕЛЬВА-ПОЛТАВА

через Любку, Малу Рублівку, Велику Рублівку, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївку, Сусідки, Шили, Надержинщину


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція Регіон На карті
05:30 06:30 06:50 07:30 08:30 09:40 Котельва АС смт Котельва A
05:38 06:36 06:58 07:40 08:39 09:49 Любка Полтавський район B
05:49 06:43 07:09 07:50 08:52 10:02 Мала Рублівка Полтавський район
05:53 06:47 07:14 07:55 08:57 10:07 Велика Рублівка Полтавський район C
05:57 06:51 07:19 08:00 09:01 10:12 Терни Полтавський район
06:05 07:00 07:26 08:05 09:10 10:21 Милорадове Полтавський район D
06:07 07:04 07:29 08:10 09:13 10:24 Зайці Другі Полтавський район E
06:15 07:16 07:37 08:15 09:21 10:32 Мар’ївка Полтавський район F
06:19 07:20 07:42 08:20 09:26 10:37 Сусідки Полтавський район G
06:22 07:22 07:47 08:25 09:31 10:42 Шили Полтавський район H
06:27 07:28 07:52 08:30 09:37 10:48 Надержинщина Полтавський район I
06:40 07:55 08:20 08:55 09:50 11:00 Полтава АС-4 місто Полтава J
ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ періодичність

11:30 12:30 13:30 14:00 14:30 15:30 16:30 Котельва АС смт Котельва A
11:38 12:39 13:36 14:07 14:40 15:38 16:39 Любка Полтавський район B
11:49 12:52 13:43 14:13 14:50 15:48 16:52 Мала Рублівка Полтавський район
11:53 12:57 13:47 14:17 14:55 15:52 16:57 Велика Рублівка Полтавський район C
11:57 13:01 13:51 14:21 15:00 15:56 17:01 Терни Полтавський район
12:05 13:10 14:00 14:30 15:10 16:02 17:10 Милорадове Полтавський район D
12:07 13:13 14:04 14:34 15:13 16:04 17:13 Зайці Другі Полтавський район E
12:15 13:21 14:16 14:42 15:20 16:10 17:21 Мар’ївка Полтавський район F
12:19 13:26 14:20 14:46 15:25 16:14 17:26 Сусідки Полтавський район G
12:22 13:31 14:22 14:52 15:31 16:18 17:31 Шили Полтавський район H
12:27 13:37 14:28 14:58 15:37 16:23 17:37 Надержинщина Полтавський район I
12:40 13:50 14:55 15:20 16:00 16:40 17:50 Полтава АС-4 місто Полтава J
ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ П’ЯТНИЦЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ ЩОДНЯ періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місці), Volkswagen (18 місць), Рута (17-21 місце).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КОТЕЛЬВА

Автобус Котельва-Полтава з’єднує найбільше селище Полтавщини - дванадцятитисячну Котельву із районним та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського району. Відстань від Котельви до Полтави становить 65 км. Повна тривалість поїздки складе понад годину. На маршруті щоденно здійснюється десять рейсів. Перший автобус із Котельви відправляється о 5:30, останній - о 16:30. Села, через які слідує автобус: Любка, Мала Рублівка, Велика Рублівка, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївка, Сусідки, Шили, Надержинщина, Терентіївка. У Полтаві автобуси прибувають на АС-4 (знаходиться навпроти вокзалу станції Полтава-Південна).





Скориставшись автобусом Котельва-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Котельви - Котельва-Любка, Котельва-Мала Рублівка, Котельва-Велика Рублівка, Котельва-Терни, Котельва-Милорадове, Котельва-Зайці Другі, Котельва-Мар’ївка, Котельва-Сусідки, Котельва-Шили, Котельва-Надержинщина, Котельва-Терентіївка, Котельва-Полтава;
із Любки - Любка-Мала Рублівка, Любка-Велика Рублівка, Любка-Терни, Любка-Милорадове, Любка-Зайці Другі, Любка-Мар’ївка, Любка-Сусідки, Любка-Шили, Любка-Надержинщина, Любка-Терентіївка, Любка-Полтава;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Велика Рублівка, Мала Рублівка-Терни, Мала Рублівка-Милорадове, Мала Рублівка-Зайці Другі, Мала Рублівка-Мар’ївка, Мала Рублівка-Сусідки, Мала Рублівка-Шили, Мала Рублівка-Надержинщина, Мала Рублівка-Терентіївка, Мала Рублівка-Полтава;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Терни, Велика Рублівка-Милорадове, Велика Рублівка-Зайці Другі, Велика Рублівка-Мар’ївка, Велика Рублівка-Сусідки, Велика Рублівка-Шили, Велика Рублівка-Надержинщина, Велика Рублівка-Терентіївка, Велика Рублівка-Полтава;
із Милорадового - Милорадове-Зайці Другі, Милорадове-Мар’ївка, Милорадове-Сусідки, Милорадове-Шили, Милорадове-Надержинщина, Милорадове-Терентіївка, Милорадове-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Котельви та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КОТЕЛЬВИ до ПОЛТАВИ

БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА

ОХТИРКА-ПОЛТАВА

СУМИ-ПОЛТАВА

2015-2020