Автобус КОТЕЛЬВА-ПОЛТАВА

через Любку, Малу Рублівку, Велику Рублівку, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївку, Сусідки, Шили, Надержинщину


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція Регіон На карті
05:30 06:00 06:30 06:50 07:30 08:30 09:40 Котельва АС смт Котельва A
05:38 06:06 06:36 06:58 07:40 08:39 09:49 Любка Котелевський район B
05:49 06:13 06:43 07:09 07:50 08:52 10:02 Мала Рублівка Котелевський район
05:53 06:17 06:47 07:14 07:55 08:57 10:07 Велика Рублівка Котелевський район C
05:57 06:21 06:51 07:19 08:00 09:01 10:12 Терни Котелевський район
06:05 06:30 07:00 07:26 08:05 09:10 10:21 Милорадове Котелевський район D
06:07 06:34 07:04 07:29 08:10 09:13 10:24 Зайці Другі Котелевський район E
06:15 06:42 07:16 07:37 08:15 09:21 10:32 Мар’ївка Полтавський район F
06:19 06:46 07:20 07:42 08:20 09:26 10:37 Сусідки Полтавський район G
06:22 06:52 07:22 07:47 08:25 09:31 10:42 Шили Полтавський район H
06:27 06:58 07:28 07:52 08:30 09:37 10:48 Надержинщина Полтавський район I
06:40 07:25 07:55 08:20 08:55 09:50 11:00 Полтава АС-4 місто Полтава J
ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ЩОДНЯ періодичність

11:30 12:30 13:30 14:00 14:30 15:30 16:30 Котельва АС смт Котельва A
11:38 12:39 13:36 14:07 14:40 15:38 16:39 Любка Котелевський район B
11:49 12:52 13:43 14:13 14:50 15:48 16:52 Мала Рублівка Котелевський район
11:53 12:57 13:47 14:17 14:55 15:52 16:57 Велика Рублівка Котелевський район C
11:57 13:01 13:51 14:21 15:00 15:56 17:01 Терни Котелевський район
12:05 13:10 14:00 14:30 15:10 16:02 17:10 Милорадове Котелевський район D
12:07 13:13 14:04 14:34 15:13 16:04 17:13 Зайці Другі Котелевський район E
12:15 13:21 14:16 14:42 15:20 16:10 17:21 Мар’ївка Полтавський район F
12:19 13:26 14:20 14:46 15:25 16:14 17:26 Сусідки Полтавський район G
12:22 13:31 14:22 14:52 15:31 16:18 17:31 Шили Полтавський район H
12:27 13:37 14:28 14:58 15:37 16:23 17:37 Надержинщина Полтавський район I
12:40 13:50 14:55 15:20 16:00 16:40 17:50 Полтава АС-4 місто Полтава J
ЩОДНЯ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ, Mercedes (21 місце), Рута (17 місць).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-КОТЕЛЬВА

Автобус Котельва-Полтава з’єднує найбільше селище Полтавщини - дванадцятитисячну Котельву із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Котелевським та Полтавським. Відстань від Котельви до Полтави становить 65 км. Повна тривалість поїздки складе понад годину. На маршруті щоденно здійснюється близько двадцяти рейсів. Перший автобус із Котельви відправляється близько 5 години, останній - близько 18 години. Села, через які слідує автобус: Любка, Мала Рублівка, Велика Рублівка, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївка, Сусідки, Шили, Надержинщина, Терентіївка. У Полтаві автобуси прибувають на АС-4 (знаходиться навпроти вокзалу станції Полтава-Південна).





Скориставшись автобусом Котельва-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Котельви - Котельва-Любка, Котельва-Мала Рублівка, Котельва-Велика Рублівка, Котельва-Терни, Котельва-Милорадове, Котельва-Зайці Другі, Котельва-Мар’ївка, Котельва-Сусідки, Котельва-Шили, Котельва-Надержинщина, Котельва-Терентіївка, Котельва-Полтава;
із Любки - Любка-Мала Рублівка, Любка-Велика Рублівка, Любка-Терни, Любка-Милорадове, Любка-Зайці Другі, Любка-Мар’ївка, Любка-Сусідки, Любка-Шили, Любка-Надержинщина, Любка-Терентіївка, Любка-Полтава;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Велика Рублівка, Мала Рублівка-Терни, Мала Рублівка-Милорадове, Мала Рублівка-Зайці Другі, Мала Рублівка-Мар’ївка, Мала Рублівка-Сусідки, Мала Рублівка-Шили, Мала Рублівка-Надержинщина, Мала Рублівка-Терентіївка, Мала Рублівка-Полтава;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Терни, Велика Рублівка-Милорадове, Велика Рублівка-Зайці Другі, Велика Рублівка-Мар’ївка, Велика Рублівка-Сусідки, Велика Рублівка-Шили, Велика Рублівка-Надержинщина, Велика Рублівка-Терентіївка, Велика Рублівка-Полтава;
із Милорадового - Милорадове-Зайці Другі, Милорадове-Мар’ївка, Милорадове-Сусідки, Милорадове-Шили, Милорадове-Надержинщина, Милорадове-Терентіївка, Милорадове-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Котельви та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КОТЕЛЬВИ до ПОЛТАВИ

БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА

КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК

ОХТИРКА-ПОЛТАВА

СУМИ-ПОЛТАВА

2015-2020