Автобус БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА

через Котельву, Любку, Малу Рублівку, Велику Рублівку, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївку, Сусідки, Шили, Надержинщину, Терентіївку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:25 13:55 Більськ Котелевський район A
06:50 14:30 Котельва АС смт Котельва B
07:00 14:40 Любка Котелевський район C
07:10 14:50 Мала Рублівка Котелевський район
07:15 14:55 Велика Рублівка Котелевський район D
07:20 15:00 Терни Котелевський район
07:25 15:05 Милорадове Котелевський район E
07:30 15:10 Зайці Другі Котелевський район
07:35 15:20 Мар’ївка Полтавський район F
07:40 15:25 Сусідки Полтавський район
07:45 15:30 Шили Полтавський район G
07:50 15:35 Надержинщина Полтавський район H
07:55 15:40 Терентіївка Полтавський район I
08:20 16:00 Полтава АС-4 місто Полтава J
ПН.-СР., ПТ.-НД. ПН.-СР., ПТ.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно, крім четвергів. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 75 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК


2015-2017