Автобус БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА

через Котельву, Любку, Малу Рублівку, Велику Рублівку, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївку, Сусідки, Шили, Надержинщину, Терентіївку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
06:25 13:55 Більськ Котелевський район A
06:50 14:30 Котельва АС смт Котельва B
07:00 14:40 Любка Котелевський район C
07:10 14:50 Мала Рублівка Котелевський район
07:15 14:55 Велика Рублівка Котелевський район D
07:20 15:00 Терни Котелевський район
07:25 15:05 Милорадове Котелевський район E
07:30 15:10 Зайці Другі Котелевський район
07:35 15:20 Мар’ївка Полтавський район F
07:40 15:25 Сусідки Полтавський район
07:45 15:30 Шили Полтавський район G
07:50 15:35 Надержинщина Полтавський район H
07:55 15:40 Терентіївка Полтавський район I
08:20 16:00 Полтава АС-4 місто Полтава J
ПН.-СР., ПТ.-НД. ПН.-СР., ПТ.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно, крім четвергів.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 75 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК

Автобус Більськ-Полтава з’єднує населені пункти Котелевщини із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Котелевського та Полтавського районів. Відстань між Більськом та Полтавою становить 75 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Більськ-Полтава: Котельва, Любка, Мала Рублівка, Велика Рублівка, Терни, Милорадове, Зайці Другі, Мар’ївка, Сусідки, Шили, Надержинщина та Терентіївка. Рейс здійснюється зранку та в обідню пору. В обласному центрі автобуси прибувають на АС-4 біля Південного вокзалу.





Скориставшись автобусом Більськ-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Більська - Більськ-Котельва, Більськ-Любка, Більськ-Мала Рублівка, Більськ-Велика Рублівка, Більськ-Терни, Більськ-Милорадове, Більськ-Зайці Другі, Більськ-Мар’ївка, Більськ-Сусідки, Більськ-Шили, Більськ-Надержинщина, Більськ-Терентіївка, Більськ-Полтава;
із Котельви - Котельва-Любка, Котельва-Мала Рублівка, Котельва-Велика Рублівка, Котельва-Терни, Котельва-Милорадове, Котельва-Зайці Другі, Котельва-Мар’ївка, Котельва-Сусідки, Котельва-Шили, Котельва-Надержинщина, Котельва-Терентіївка, Котельва-Полтава;
із Любки - Любка-Мала Рублівка, Любка-Велика Рублівка, Любка-Терни, Любка-Милорадове, Любка-Зайці Другі, Любка-Мар’ївка, Любка-Сусідки, Любка-Шили, Любка-Надержинщина, Любка-Терентіївка, Любка-Полтава;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Велика Рублівка, Мала Рублівка-Терни, Мала Рублівка-Милорадове, Мала Рублівка-Зайці Другі, Мала Рублівка-Мар’ївка, Мала Рублівка-Сусідки, Мала Рублівка-Шили, Мала Рублівка-Надержинщина, Мала Рублівка-Терентіївка, Мала Рублівка-Полтава;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Терни, Велика Рублівка-Милорадове, Велика Рублівка-Зайці Другі, Велика Рублівка-Мар’ївка, Велика Рублівка-Сусідки, Велика Рублівка-Шили, Велика Рублівка-Надержинщина, Велика Рублівка-Терентіївка, Велика Рублівка-Полтава;
із Тернів - Терни-Милорадове, Терни-Зайці Другі, Терни-Мар’ївка, Терни-Сусідки, Терни-Шили, Терни-Надержинщина, Терни-Терентіївка, Терни-Полтава;
із Милорадового - Милорадове-Зайці Другі, Милорадове-Мар’ївка, Милорадове-Сусідки, Милорадове-Шили, Милорадове-Надержинщина, Милорадове-Терентіївка, Милорадове-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Котельви та Полтави.


2015-2020