Автобус КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК

через Полтаву

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Котельва АС смт Котельва A
07:20 Любка Котелевський район
07:30 Мала Рублівка Котелевський район
07:35 Велика Рублівка Котелевський район B
07:40 Терни Котелевський район
07:45 Милорадове Котелевський район C
07:50 Зайці Другі Котелевський район
07:55 Мар’ївка Полтавський район
08:00 Сусідки Полтавський район
08:05 Шили Полтавський район
08:10 Надержинщина Полтавський район
08:15 Терентіївка Полтавський район D
09:10 Полтава АВ місто Полтава E
09:35 Лелюхівка Новосанжарський район F
09:55 Бутенки Кобеляцький район G
10:20 Підгорівка Козельщинський район
10:25 Солониця Козельщинський район H
10:30 Базалуки Комсомольська міська рада
10:45 Кияшки Комсомольська міська рада I
11:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоп’ятниці. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 190 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА


2015-2017