Автобус ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК

через Терентіївку, Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку, Котельву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 17:15 Полтава АС-4 місто Полтава A
09:05 17:25 Терентіївка Полтавський район B
09:15 17:30 Надержинщина Полтавський район C
09:25 17:35 Шили Полтавський район D
09:30 17:40 Сусідки Полтавський район
09:35 17:45 Мар’ївка Полтавський район E
09:40 17:50 Зайці Другі Котелевський район
09:45 17:55 Милорадове Котелевський район F
09:50 18:00 Терни Котелевський район
09:55 18:05 Велика Рублівка Котелевський район G
10:00 18:10 Мала Рублівка Котелевський район
10:05 18:15 Любка Котелевський район H
10:15 18:30 Котельва АС смт Котельва I
10:25 18:45 Більськ Котелевський район J
ПН.-СР., ПТ.-НД. ПН.-СР., ПТ.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно, крім четвергів.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 75 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Більськ з’єднує обласний центр - місто Полтаву із одним з найбільших сіл сусідньої Котелевщини - Більськом. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського та Котелевського районів. Відстань між Полтавою та Більськом становить 75 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Більськ: Милорадове, Велика Рублівка та Котельва. Повна тривалість поїздки складе півтори години. В обласному центрі автобус відправляється від АС-4 біля залізничного вокзалу станції Полтава-Південна.





Скориставшись автобусом Полтава-Більськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Терентіївка, Полтава-Надержинщина, Полтава-Шили, Полтава-Сусідки, Полтава-Мар’ївка, Полтава-Зайці Другі, Полтава-Милорадове, Полтава-Терни, Полтава-Велика Рублівка, Полтава-Мала Рублівка, Полтава-Любка, Полтава-Котельва, Полтава-Більськ;
із Терентіївки - Терентіївка-Надержинщина, Терентіївка-Шили, Терентіївка-Сусідки, Терентіївка-Мар’ївка, Терентіївка-Зайці Другі, Терентіївка-Милорадове, Терентіївка-Терни, Терентіївка-Велика Рублівка, Терентіївка-Мала Рублівка, Терентіївка-Любка, Терентіївка-Котельва, Терентіївка-Більськ;
із Надержинщини - Надержинщина-Шили, Надержинщина-Сусідки, Надержинщина-Мар’ївка, Надержинщина-Зайці Другі, Надержинщина-Милорадове, Надержинщина-Терни, Надержинщина-Велика Рублівка, Надержинщина-Мала Рублівка, Надержинщина-Любка, Надержинщина-Котельва, Надержинщина-Більськ;
із Шилів - Шили-Сусідки, Шили-Мар’ївка, Шили-Зайці Другі, Шили-Милорадове, Шили-Терни, Шили-Велика Рублівка, Шили-Мала Рублівка, Шили-Любка, Шили-Котельва, Шили-Більськ;
із Сусідок - Сусідки-Мар’ївка, Сусідки-Зайці Другі, Сусідки-Милорадове, Сусідки-Терни, Сусідки-Велика Рублівка, Сусідки-Мала Рублівка, Сусідки-Любка, Сусідки-Котельва, Сусідки-Більськ;
із Мар’ївки - Мар’ївка-Зайці Другі, Мар’ївка-Милорадове, Мар’ївка-Терни, Мар’ївка-Велика Рублівка, Мар’ївка-Мала Рублівка, Мар’ївка-Любка, Мар’ївка-Котельва, Мар’ївка-Більськ;
із Котельви - Котельва-Більськ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Котельви.


2015-2020