Автобус ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК

через Терентіївку, Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку, Котельву

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
09:05 17:15 Полтава АС-4 місто Полтава A
09:15 17:25 Терентіївка Полтавський район B
09:20 17:30 Надержинщина Полтавський район C
09:25 17:35 Шили Полтавський район D
09:30 17:40 Сусідки Полтавський район
09:35 17:45 Мар’ївка Полтавський район E
09:40 17:50 Зайці Другі Котелевський район
09:45 17:55 Милорадове Котелевський район F
09:50 18:00 Терни Котелевський район
09:55 18:05 Велика Рублівка Котелевський район G
10:00 18:10 Мала Рублівка Котелевський район
10:05 18:15 Любка Котелевський район H
10:15 18:30 Котельва АС смт Котельва I
10:30 18:45 Більськ Котелевський район J
ПН.-СР., ПТ.-НД. ПН.-СР., ПТ.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно, крім четвергів. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 75 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку БІЛЬСЬК-ПОЛТАВА


2015-2017