Автобус ДИКАНЬКА-КРЕМЕНЧУК

через Балясне, Піщане, Покровське, Решетилівку, Потоки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:45 Диканька АС смт Диканька A
05:50 Василівка Диканський район
06:00 Попівка Диканський район
06:05 Балясне Диканський район B
06:15 Надежда Диканський район
06:25 Піщане Решетилівський район C
06:30 Нова Михайлівка Решетилівський район D
06:35 Потеряйки Решетилівський район
06:40 Кривки Решетилівський район
06:45 Покровське Решетилівський район E
06:50 Білоконі Решетилівський район
07:05 Решетилівка АС смт Решетилівка F
07:15 Сені Решетилівський район
07:20 Пасічники Решетилівський район
07:25 Шевченкове Решетилівський район
07:30 Буняківка Козельщинський район
07:35 Пашенівка Козельщинський район
07:40 Хорішки Козельщинський район G
07:45 Юрки Козельщинський район
08:00 Йосипівка Козельщинський район
08:10 Крамаренки Кременчуцький район
08:25 Кияшки Горішньоплавнівська міська рада H
08:40 Потоки Кременчуцький район I
09:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: Еталон (27 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ДИКАНЬКА


2015-2017