Автобус ПОЛТАВА-ШИШАКИ

через Тахтаулове, Диканьку, Василівку, Попівку, Балясне, Дейнеківку, Нелюбівку Воронянщину, Гоголеве, Маликівщину, Чернишівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
11:40 13:45 Полтава АС-3 місто Полтава A
11:50 13:55 Тахтаулове Полтавський район
12:25 14:20 Диканька АС смт Диканька B
12:30 14:25 Василівка Диканський район C
12:40 14:35 Попівка Диканський район
12:45 14:40 Балясне Диканський район D
12:50 14:45 Дейнеківка Диканський район
12:55 14:50 Нелюбівка Диканський район E
13:05 15:00 Воронянщина Шишацький район F
13:10 15:05 Гоголеве Шишацький район G
13:25 15:20 Маликівщина Шишацький район H
13:30 15:25 Чернишівка Шишацький район I
13:50 15:35 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИШАКИ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ШИШАК

ПОЛТАВА-БАРАНІВКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Сагайдак
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Яреськи
ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ


2015-2017