Автобус ПОЛТАВА-ШИШАКИ

через Тахтаулове, Диканьку, Василівку, Попівку, Балясне, Дейнеківку, Нелюбівку, Воронянщину, Гоголеве, Шафранівку, Маликівщину, Чернишівку, Вишневе

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
11:40 13:45 Полтава АС-3 місто Полтава A
11:50 13:55 Тахтаулове Полтавський район
12:25 14:20 Диканька АС смт Диканька B
12:30 14:25 Василівка Диканський район C
12:40 14:35 Попівка Диканський район
12:45 14:40 Балясне Диканський район D
12:50 14:45 Дейнеківка Диканський район
12:55 14:50 Нелюбівка Диканський район E
13:05 15:00 Воронянщина Шишацький район F
13:10 15:05 Гоголеве Шишацький район G
13:20 15:15 Шафранівка Шишацький район
13:25 15:20 Маликівщина Шишацький район H
13:30 15:25 Чернишівка Шишацький район I
13:35 15:30 Вишневе Шишацький район
13:50 15:35 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (25 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИШАКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Шишаки через Гоголеве з’єднує обласний центр - місто Полтаву із районним центром - селищем Шишаки. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Полтавським, Диканським та Шишацьким. Відстань між Полтавою та Шишаками становить 90 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Шишаки: Диканька, Василівка, Попівка, Балясне, Дейнеківка, Нелюбівка, Воронянщина, Гоголеве, Шафранівка, Маликівщина, Чернишівка, Вишневе. Повна тривалість поїздки складе 2 години. В обласному центрі автобуси відправляються від АС-3 біля ТРЦ «Київ» щоденно зранку та в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Шишаки через Гоголеве, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Тахтаулове, Полтава-Диканька, Полтава-Василівка, Полтава-Попівка, Полтава-Балясне, Полтава-Дейнеківка, Полтава-Нелюбівка, Полтава-Воронянщина, Полтава-Гоголеве, Полтава-Шафранівка, Полтава-Маликівщина, Полтава-Чернишівка, Полтава-Вишневе, Полтава-Шишаки;
із Диканьки - Диканька-Василівка, Диканька-Попівка, Диканька-Балясне, Диканька-Дейнеківка, Диканька-Нелюбівка, Диканька-Воронянщина, Диканька-Гоголеве, Диканька-Шафранівка, Диканька-Маликівщина, Диканька-Чернишівка, Диканька-Вишневе, Диканька-Шишаки;
із Василівки - Василівка-Попівка, Василівка-Балясне, Василівка-Дейнеківка, Василівка-Нелюбівка, Василівка-Воронянщина, Василівка-Гоголеве, Василівка-Шафранівка, Василівка-Маликівщина, Василівка-Чернишівка, Василівка-Вишневе, Василівка-Шишаки;
із Попівки - Попівка-Балясне, Попівка-Дейнеківка, Попівка-Нелюбівка, Попівка-Воронянщина, Попівка-Гоголеве, Попівка-Шафранівка, Попівка-Маликівщина, Попівка-Чернишівка, Попівка-Вишневе, Попівка-Шишаки;
із Балясного - Балясне-Дейнеківка, Балясне-Нелюбівка, Балясне-Воронянщина, Балясне-Гоголеве, Балясне-Шафранівка, Балясне-Маликівщина, Балясне-Чернишівка, Балясне-Вишневе, Балясне-Шишаки;
із інших населених пунктів - Дейнеківка-Шишаки, Нелюбівка-Шишаки, Воронянщина-Шишаки, Гоголеве-Шишаки, Шафранівка-Шишаки, Маликівщина-Шишаки, Чернишівка-Шишаки, Вишневе-Шишаки.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Диканьки та Шишак.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ШИШАК

ПОЛТАВА-БАРАНІВКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Сагайдак
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Яреськи
ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ


2015-2018