Автобус ДИКАНЬКА-НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

через Василівку, Балясне, Діброву, Дячкове, Надежду, Андріївку, Ландарі, Степанівку, Велику Рудку, Веселівку, Тахтаулове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
11:40 15:25 Диканька АС смт Диканька A
11:46 15:31 Василівка Диканський район
11:57 15:42 Балясне Диканський район B
12:02 15:47 Діброва Диканський район
12:04 15:49 Дячкове Диканський район
12:15 15:55 Надежда Диканський район C
12:23 16:03 Андріївка Диканський район D
12:29 16:09 Ландарі Диканський район E
12:34 16:14 Степанівка Диканський район F
12:38 16:18 Велика Рудка Диканський район G
12:40 16:20 Веселівка Диканський район H
12:56 16:36 Тахтаулове Полтавський район I
13:05 16:50 Полтава АС-3 місто Полтава J
ПН.-СБ. ПТ.-НД. періодичність
Перший рейс виковнується із понеділка до суботи, другий - по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 80 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-НАДЕЖДА-ДИКАНЬКА

Автобус Диканька-Надежда-Полтава з’єднує населені пункти Диканського району із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Диканським та Полтавським. Відстань між Диканькою та Полтавою становить 80 км. Села, через які курсує маршрутка Диканька-Полтава: Василівка, Балясне, Діброва, Дячкове, Надежда, Андріївка, Ландарі, Степанівка, Велика Рудка, Веселівка та Тахтаулове. Повна тривалість поїздки складе півтори години.





Скориставшись автобусом Диканька-Надежда-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Диканьки - Диканька-Василівка, Диканька-Балясне, Диканька-Діброва, Диканька-Дячкове, Диканька-Надежда, Диканька-Андріївка, Диканька-Ландарі, Диканька-Степанівка, Диканька-Велика Рудка, Диканька-Веселівка, Диканька-Тахтаулове, Диканька-Полтава;
із Василівки - Василівка-Балясне, Василівка-Діброва, Василівка-Дячкове, Василівка-Надежда, Василівка-Андріївка, Василівка-Ландарі, Василівка-Степанівка, Василівка-Велика Рудка, Василівка-Веселівка, Василівка-Тахтаулове, Василівка-Полтава;
із Балясного - Балясне-Діброва, Балясне-Дячкове, Балясне-Надежда, Балясне-Андріївка, Балясне-Ландарі, Балясне-Степанівка, Балясне-Велика Рудка, Балясне-Веселівка, Балясне-Тахтаулове, Балясне-Полтава;
із Діброви - Діброва-Дячкове, Діброва-Надежда, Діброва-Андріївка, Діброва-Ландарі, Діброва-Степанівка, Діброва-Велика Рудка, Діброва-Веселівка, Діброва-Тахтаулове, Діброва-Полтава;
із Дячкового - Дячкове-Надежда, Дячкове-Андріївка, Дячкове-Ландарі, Дячкове-Степанівка, Дячкове-Велика Рудка, Дячкове-Веселівка, Дячкове-Тахтаулове, Дячкове-Полтава;
із Надежди - Надежда-Андріївка, Надежда-Ландарі, Надежда-Степанівка, Надежда-Велика Рудка, Надежда-Веселівка, Надежда-Тахтаулове, Надежда-Полтава;
із Андріївки - Андріївка-Ландарі, Андріївка-Степанівка, Андріївка-Велика Рудка, Андріївка-Веселівка, Андріївка-Тахтаулове, Андріївка-Полтава;
із Ландарів - Ландарі-Степанівка, Ландарі-Велика Рудка, Ландарі-Веселівка, Ландарі-Тахтаулове, Ландарі-Полтава;
зі Степанівки - Степанівка-Велика Рудка, Степанівка-Веселівка, Степанівка-Тахтаулове, Степанівка-Полтава;
із Великої Рудки - Велика Рудка-Веселівка, Велика Рудка-Тахтаулове, Велика Рудка-Полтава;
із Веселівки - Веселівка-Тахтаулове, Веселівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Диканьки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДИКАНЬКИ до ПОЛТАВИ

ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА

ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА через Чорноглазівку

ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Пришиб

ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Чернишівку

2015-2020