Автобус ДИКАНЬКА-НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

через Василівку, Балясне, Чапаєвку, Дячкове, Надежду, Андріївку, Ландарі, Степанівку, Велику Рудку, Веселівку, Тахтаулове

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
11:40 15:25 Диканька АС смт Диканька A
11:46 15:31 Василівка Диканський район
11:57 15:42 Балясне Диканський район B
12:02 15:47 Чапаєвка Диканський район
12:04 15:49 Дячкове Диканський район
12:15 15:55 Надежда Диканський район C
12:23 16:03 Андріївка Диканський район D
12:29 16:09 Ландарі Диканський район E
12:34 16:14 Степанівка Диканський район F
12:38 16:18 Велика Рудка Диканський район G
12:40 16:20 Веселівка Диканський район H
12:56 16:36 Тахтаулове Полтавський район I
13:05 16:50 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Богдан. Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-НАДЕЖДА-ДИКАНЬКА

Інші рейси, якими можна доїхати із ДИКАНЬКИ до ПОЛТАВИ

ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА
ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА через Чорноглазівку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Пришиб
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Чернишівку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Пришиб
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Чернишівку


2015-2017