Автобус ДИКАНЬКА-ПОЛТАВА

через Тахтаулове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ на автостанції та водіїв


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція Регіон На карті
08:00 10:25 16:30 Диканька смт Диканька A
08:29 10:56 16:59 Тахтаулове Полтавський район B
08:55 11:15 17:25 Полтава АС-2 місто Полтава C
ЩОДНЯ ВТ.-ПТ. ЩОДНЯ періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (23 місця), Богдан, Еталон (27 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 35 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ДИКАНЬКА

Автобус Диканька-Полтава з’єднує одне з найближчих селищ до обласного центру - Диканьку із обласним та районним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського району. Відстань між Диканькою та Полтавою становить 35 км. Єдине село, через яке проїжджає маршрутка Диканька-Полтава: Тахтаулове. Повна тривалість поїздки складе близько години. Із Диканьки автобуси відправляються протягом дня. В обласному центрі автобуси прибувають на АС-2 по вул. Шевченка, неподалік центрального ринку.

Скориставшись автобусом Диканька-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Диканька-Тахтаулове, Диканька-Полтава. Крім того, послугами маршруток Диканька-Полтава можуть також скористатися жителі сіл, які розташовані неподалік маршруту слідування, зокрема: Проні (500 м), Стасі (1,5 км), Кам’янка (1,5 км), Гринівка (2,5 км), Бричківка (2 км), Петрівка (1 км), Сем’янівка (попередня назва Кротенки) (1,5 км).


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на травень 2023 року) становить:
із Диканьки до Полтави - 50 грн., до Тахтаулового - 40 грн., до повороту на Сем’янівку - 35 грн., до поворотів на Бричківку, Петрівку та гірськолижний комплекс «Сорочин Яр» - 30 грн., до поворотів на Проні, Стасі та Кам’янку - 15 грн.


Наявність автобуса Диканька-Полтава у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Полтавської автостанції та водіїв автобуса.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДИКАНЬКИ до ПОЛТАВИ

ШИШАКИ-ПРИШИБ-ПОЛТАВА

ШИШАКИ-ЧЕРНИШІВКА-ПОЛТАВА

2015-2023