Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Сенчу, Вирішальне, Комишню, Миргород, Велику Багачку, Білоцерківку, Решетилівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
12:25 13:30 14:50 Лохвиця АС місто Лохвиця A
12:40 13:45 15:05 Сенча Лохвицький район B
12:50 14:00 15:20 Вирішальне (станція Сенча) Лохвицький район
13:15 14:25 15:45 Комишня Миргородський район C
13:35 14:50 16:05 Попівка Миргородський район
14:00 15:30 16:45 Миргород АС місто Миргород D
14:30 15:50 17:10 Суржки Великобагачанський район E
14:45 16:05 17:25 Велика Багачка АС смт Велика Багачка F
14:50 16:15 17:35 Довгалівка Великобагачанський район
14:55 16:20 17:40 Дзюбівщина Великобагачанський район G
15:00 16:25 17:45 Красногорівка Великобагачанський район
15:05 16:30 17:50 Білоцерківка Великобагачанський район H
15:40 17:20 18:20 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
16:25 17:50 18:50 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно СР.-НД. щоденно періодичність
Перший та останній рейси виконуються щоденно, другий - із середи по неділю. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ, Рута. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Полтава через Миргород з’єднує один із найвіддаленіших районних центрів Полтавщини - місто Лохвиця із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Лохвицьким, Миргородським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Лохвиці до Полтави становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе чотири години. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Комишня, Миргород, Велика Багачка. На маршруті здійснюється по три рейси. Два рейси - щоденні, один - виконується із середи по неділю.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Полтава через Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Сенча, Лохвиця-Вирішальне (станція Сенча), Лохвиця-Комишня, Лохвиця-Велика Грем’яча, Лохвиця-Попівка, Лохвиця-Миргород, Лохвиця-Суржки, Лохвиця-Велика Багачка, Лохвиця-Довгалівка, Лохвиця-Дзюбівщина, Лохвиця-Красногорівка, Лохвиця-Білоцерківка, Лохвиця-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Лохвиця-Полтава;
із Комишні - Комишня-Велика Грем’яча, Комишня-Попівка, Комишня-Миргород, Комишня-Суржки, Комишня-Велика Багачка, Комишня-Довгалівка, Комишня-Дзюбівщина, Комишня-Красногорівка, Комишня-Білоцерківка, Комишня-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Комишня-Полтава;
із Миргорода - Миргород-Суржки, Миргород-Велика Багачка, Миргород-Довгалівка, Миргород-Дзюбівщина, Миргород-Красногорівка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Миргород-Полтава;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Довгалівка, Велика Багачка-Дзюбівщина, Велика Багачка-Красногорівка, Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Велика Багачка-Полтава;
із інших населених пунктів - Сенча-Полтава, Вирішальне-Полтава, Велика Грем’яча-Полтава, Попівка-Полтава, Суржки-Полтава, Довгалівка-Полтава, Дзюбівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Миргорода, Великої Багачки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Заводське, Гадяч, Зіньків
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Чорнухи, Лубни, Хорол
РОМНИ-ПОЛТАВА


2015-2017