Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Сенчу, Вирішальне, Комишню, Миргород, Велику Багачку, Білоцерківку, Решетилівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
13:00 Лохвиця АС місто Лохвиця A
13:45 Сенча Лохвицький район B
14:00 Вирішальне (станція Сенча) Лохвицький район
14:25 Комишня Миргородський район C
14:50 Попівка Миргородський район
15:30 Миргород АС місто Миргород D
15:50 Суржки Великобагачанський район E
16:05 Велика Багачка АС смт Велика Багачка F
16:15 Довгалівка Великобагачанський район
16:20 Дзюбівщина Великобагачанський район G
16:25 Красногорівка Великобагачанський район
16:30 Білоцерківка Великобагачанський район H
17:00 Решетилівка (а/т Київ-Харків) місто Решетилівка I
17:30 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 180 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Полтава через Миргород з’єднує один із найвіддаленіших районних центрів Полтавщини - місто Лохвицю із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Лохвицьким, Миргородським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Лохвиці до Полтави становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе понад чотири години. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Комишня, Миргород, Велика Багачка.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Полтава через Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Сенча, Лохвиця-Вирішальне (станція Сенча), Лохвиця-Комишня, Лохвиця-Велика Грем’яча, Лохвиця-Попівка, Лохвиця-Миргород, Лохвиця-Суржки, Лохвиця-Велика Багачка, Лохвиця-Довгалівка, Лохвиця-Дзюбівщина, Лохвиця-Красногорівка, Лохвиця-Білоцерківка, Лохвиця-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Лохвиця-Полтава;
із Комишні - Комишня-Велика Грем’яча, Комишня-Попівка, Комишня-Миргород, Комишня-Суржки, Комишня-Велика Багачка, Комишня-Довгалівка, Комишня-Дзюбівщина, Комишня-Красногорівка, Комишня-Білоцерківка, Комишня-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Комишня-Полтава;
із Миргорода - Миргород-Суржки, Миргород-Велика Багачка, Миргород-Довгалівка, Миргород-Дзюбівщина, Миргород-Красногорівка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Миргород-Полтава;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Довгалівка, Велика Багачка-Дзюбівщина, Велика Багачка-Красногорівка, Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Решетилівка (а/т Київ-Харків), Велика Багачка-Полтава;
із інших населених пунктів - Сенча-Полтава, Вирішальне-Полтава, Велика Грем’яча-Полтава, Попівка-Полтава, Суржки-Полтава, Довгалівка-Полтава, Дзюбівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Миргорода, Великої Багачки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

ЛОХВИЦЯ-ЛУБНИ-ПОЛТАВА

РОМНИ-ПОЛТАВА

2015-2020