Автобус МИРГОРОД-ХАРКІВ

через Велику Багачку, Білоцерківку, Полтаву, Чутове, Валки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Миргород АС Полтавська область A
06:42 Велика Багачка АС Полтавська область B
06:52 Довгалівка Полтавська область C
07:02 Красногорівка Полтавська область D
07:17 Білоцерківка Полтавська область E
07:48 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область F
09:00 Полтава АВ Полтавська область G
10:12 Чутове Полтавська область H
10:55 Валки АС Харківська область I
12:10 Харків АС-2 Харківська область
12:25 Харків АВ Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Ataman (30 місць).
Протяжність складає 245 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Харків через Полтаву з’єднує найбільший курорт Полтавщини - Миргород із другим за величиною містом країни - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Полтавською та Харківською. Відстань між містами становить 250 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Миргород-Харків: Велика Багачка, Решетилівка (автотраса Київ-Харків), Полтава, Чутове та Валки. Повна тривалість поїздки складе понад 6 годин. Із Миргорода автобус відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Миргород-Харків через Полтаву, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Велика Багачка, Миргород-Довгалівка, Миргород-Красногорівка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Решетилівка, Миргород-Полтава, Миргород-Чутове, Миргород-Валки, Миргород-Харків;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Довгалівка, Велика Багачка-Красногорівка, Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Решетилівка, Велика Багачка-Полтава, Велика Багачка-Чутове, Велика Багачка-Валки, Велика Багачка-Харків;
із Довгалівки - Довгалівка-Красногорівка, Довгалівка-Білоцерківка, Довгалівка-Решетилівка, Довгалівка-Полтава, Довгалівка-Чутове, Довгалівка-Валки, Довгалівка-Харків;
із Красногорівки - Красногорівка-Білоцерківка, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Красногорівка-Чутове, Красногорівка-Валки, Красногорівка-Харків;
із Білоцерівки - Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава, Білоцерківка-Чутове, Білоцерківка-Валки, Білоцерківка-Харків;
із Решетилівки (автотраса Київ-Харків) - Решетилівка-Полтава, Решетилівка-Чутове, Решетилівка-Валки, Решетилівка-Харків;
із Полтави - Полтава-Чутове, Полтава-Валки, Полтава-Харків;
із Чутового - Чутове-Валки, Чутове-Харків;
із Валок - Валки-Харків.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на вересень 2020 року) становить:
із Миргорода до Великої Багачки - 25 грн., до Білоцерківки - 45 грн., до Решетилівки - 65 грн., до Полтави - 95 грн., до Чутового - 150 грн., до Валок - 190 грн., до Харкова - 230 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Миргорода, Великої Багачки, Полтави, Валок та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ХАРКОВА

МИРГОРОД-ХАРКІВ через Охтирку

2015-2020