Автобус КИЇВ-САВРАНЬ

через Білу Церкву, Жашків, Умань, Благовіщенське


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:30 Київ ЦАВ місто Київ A
14:50 Біла Церква Київська область B
16:10 Жашків АС Черкаська область C
16:20 Марійка Черкаська область
16:25 Бузівка Черкаська область D
16:30 Зелений Ріг Черкаська область
16:35 Конела Черкаська область
16:40 Соколівка Черкаська область E
16:50 Нестерівка Черкаська область
16:55 Подібна Черкаська область
17:00 Краснопілка Черкаська область
17:30 Умань АС Черкаська область F
18:35 Благовіщенське АС Ятрань Кіровоградська область G
19:05 Дубинове Одеська область H
19:20 Вільшанка Одеська область I
19:30 Саврань АС Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, БАЗ.
Протяжність складає 300 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку САВРАНЬ-КИЇВ

Автобус Київ-Саврань з’єднує столицю країни - місто Київ із найближчим селищем в Одеській області - Савранню. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Черкаською, Кіровоградською та Одеською. Відстань між Києвом та Савранню становить 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Київ-Саврань: Біла Церква, Жашків, Умань та Благовіщенське. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. У столиці автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Київ-Саврань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Біла Церква, Київ-Жашків, Київ-Умань, Київ-Благовіщенське, Київ-Дубинове, Київ-Вільшанка, Київ-Саврань;
із Білої Церкви (автотраса Київ-Одеса) - Біла Церква-Жашків, Біла Церква-Умань, Біла Церква-Благовіщенське, Біла Церква-Дубинове, Біла Церква-Вільшанка, Біла Церква-Саврань;
із Жашкова - Жашків-Марійка, Жашків-Бузівка, Жашків-Зелений Ріг, Жашків-Конела, Жашків-Соколівка, Жашків-Нестерівка, Жашків-Подібна, Жашків-Краснопілка, Жашків-Умань, Жашків-Благовіщенське, Жашків-Дубинове, Жашків-Вільшанка, Жашків-Саврань;
із Умані - Умань-Благовіщенське, Умань-Дубинове, Умань-Вільшанка, Умань-Саврань;
із Благовіщенського (АС Ятрань, автотраса Київ-Одеса) - Благовіщенське-Дубинове, Благовіщенське-Вільшанка, Благовіщенське-Саврань;
із Дубинового - Дубинове-Вільшанка, Дубинове-Саврань;
із Вільшанки - Вільшанка-Саврань.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на жовтень 2021 року) становить:
із Києва до Білої Церкви - 75 грн., до Жашкова - 140 грн., до Умані - 200 грн., до Дубинового - 260 грн., до Вільшанки - 270 грн., до Саврані - 280 грн.;
із Жашкова до Марійки - 6 грн., до Бузівки та Зеленого Рогу - 12 грн., до Конели - 15 грн., до Соколівки - 18 грн., до Нестерівки - 23 грн., до Подібної - 29 грн., до Краснопілки - 32 грн., до Умані - 50 грн., до Дубинового - 100 грн., до Вільшанки - 105 грн., до Саврані - 115 грн.;
із Умані до Благовіщенського - 40 грн., до Дубинового - 55 грн., до Вільшанки - 60 грн., до Саврані - 65 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Умані та Саврані.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до САВРАНІ

КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

2015-2020