Автобус КИЇВ-ХЕРСОН

через Кагарлик, Корсунь-Шевченківський, Городище, Смілу, Олександрівку, Кропивницький, Бобринець, Новий Буг, Баштанку, Миколаїв

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Київ ЦАВ місто Київ A
10:30 Кагарлик АС Київська область
11:45 Корсунь-Шевченківський АС Черкаська область B
12:15 Городище АС Черкаська область C
12:55 Сміла АС Черкаська область D
13:50 Олександрівка АС Кіровоградська область
15:15 Кропивницький АВ Кіровоградська область E
16:15 Бобринець АС Кіровоградська область F
17:00 Возсіятське Миколаївська область
17:40 Новий Буг АС Миколаївська область G
18:15 Баштанка АС Миколаївська область H
19:40 Миколаїв АВ Миколаївська область J
20:45 Херсон АВ Херсонська область J
Рейс виконується по понеділках та суботах.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць), БАЗ (28 місць).
Протяжність складає 610 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХЕРСОН-КИЇВ

Автобус Київ-Херсон з’єднує столицю країни - місто Київ із єдиним морським портом на Дніпрі - містом Херсон. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Черкаською, Кіровоградською, Миколаївською та Херсонською. Відстань між Києвом та Херсоном становить 610 км. Найбільші міста на шляху слідування автобуса: Сміла, Кропивницький та Миколаїв. Повна тривалість поїздки складе близько 12 годин. У столиці автобус відправляється зранку із центрального автовокзалу на проспекті Науки, у Херсоні - прибуває на центральний автовокзал увечері.





Скориставшись автобусом Київ-Херсон, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Києва - Київ-Кагарлик, Київ-Корсунь-Шевченківський, Київ-Городище, Київ-Сміла, Київ-Олександрівка, Київ-Кропивницький, Київ-Бобринець, Київ-Новий Буг, Київ-Баштанка, Київ-Миколаїв, Київ-Херсон;
із Кагарлика - Кагарлик-Корсунь-Шевченківський, Кагарлик-Городище, Кагарлик-Сміла, Кагарлик-Олександрівка, Кагарлик-Кропивницький, Кагарлик-Бобринець, Кагарлик-Новий Буг, Кагарлик-Баштанка, Кагарлик-Миколаїв, Кагарлик-Херсон;

із Корсунь-Шевченківського - Корсунь-Шевченківський-Городище, Корсунь-Шевченківський-Сміла, Корсунь-Шевченківський-Олександрівка, Корсунь-Шевченківський-Кропивницький, Корсунь-Шевченківський-Бобринець, Корсунь-Шевченківський-Новий Буг, Корсунь-Шевченківський-Баштанка, Корсунь-Шевченківський-Миколаїв, Корсунь-Шевченківський-Херсон;
із Городища - Городище-Сміла, Городище-Олександрівка, Городище-Кропивницький, Городище-Бобринець, Городище-Новий Буг, Городище-Баштанка, Городище-Миколаїв, Городище-Херсон;
зі Сміли - Сміла-Олександрівка, Сміла-Кропивницький, Сміла-Бобринець, Сміла-Новий Буг, Сміла-Баштанка, Сміла-Миколаїв, Сміла-Херсон;

із Кропивницького - Кропивницький-Бобринець, Кропивницький-Новий Буг, Кропивницький-Баштанка, Кропивницький-Миколаїв, Кропивницький-Херсон;
із Миколаєва - Миколаїв-Херсон.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Кагарлика, Корсунь-Шевченківського, Городища, Сміли, Олександрівки, Кропивницького, Бобринця, Нового Буга, Баштанки, Миколаєва та Херсона.


2015-2018