Автобус КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

через Жашків, Умань, Шляхову, Джулинку, Бершадь, Чечельник, Ольгопіль, Стратіївку, Перейму, Лісничівку, Балту


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:35 Київ ЦАВ місто Київ A
12:05 Жашків АС Черкаська область B
12:25 Бузівка Черкаська область
12:30 Конела Черкаська область
12:35 Соколівка Черкаська область
12:40 Нестерівка Черкаська область
12:45 Подібна Черкаська область
12:55 Краснопілка Черкаська область
13:50 Умань АС Черкаська область C
14:40 Шляхова Вінницька область D
14:55 Джулинка Вінницька область E
15:50 Бершадь АС Вінницька область F
16:30 Чечельник АС Вінницька область G
16:55 Ольгопіль Вінницька область H
17:05 Стратіївка Вінницька область
17:20 Перейма Одеська область
17:35 Лісничівка Одеська область
17:55 Балта АС Одеська область I
18:35 Подільськ АС Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 380 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Подільськ через Бершадь (Київ-Котовськ) з’єднує столицю країни - місто Київ із містом обласного підпорядкування в Одеській області - Подільськом (попередня назва - Котовськ). Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Черкаською, Вінницькою та Одеською. Відстань між Києвом та Подільськом становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Жашків, Умань, Бершадь та Балта. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. Зі столиці автобус Київ-Подільськ відправляється щоранку від головного автовокзалу на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Київ-Подільськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Умань, Київ-Шляхова, Київ-Джулинка, Київ-Бершадь, Київ-Чечельник, Київ-Ольгопіль, Київ-Стратіївка, Київ-Перейма, Київ-Лісничівка, Київ-Балта, Київ-Подільськ (Київ-Котовськ);
із Жашкова - Жашків-Бузівка, Жашків-Конела, Жашків-Соколівка, Жашків-Нестерівка, Жашків-Подібна, Жашків-Краснопілка, Жашків-Умань, Жашків-Шляхова, Жашків-Джулинка, Жашків-Бершадь, Жашків-Чечельник, Жашків-Ольгопіль, Жашків-Стратіївка, Жашків-Перейма, Жашків-Лісничівка, Жашків-Балта, Жашків-Подільськ (Жашків-Котовськ);
із Умані - Умань-Шляхова, Умань-Джулинка, Умань-Бершадь, Умань-Чечельник, Умань-Ольгопіль, Умань-Стратіївка, Умань-Перейма, Умань-Лісничівка, Умань-Балта, Умань-Подільськ (Умань-Котовськ);
із Джулинки - Джулинка-Бершадь, Джулинка-Чечельник, Джулинка-Ольгопіль, Джулинка-Стратіївка, Джулинка-Перейма, Джулинка-Лісничівка, Джулинка-Балта, Джулинка-Подільськ (Джулинка-Котовськ);
із Бершаді - Бершадь-Чечельник, Бершадь-Ольгопіль, Бершадь-Стратіївка, Бершадь-Перейма, Бершадь-Лісничівка, Бершадь-Балта, Бершадь-Подільськ (Бершадь-Котовськ);
із Чечельника - Чечельник-Ольгопіль, Чечельник-Стратіївка, Чечельник-Перейма, Чечельник-Лісничівка, Чечельник-Балта, Чечельник-Подільськ (Чечельник-Котовськ);
із Балти - Балта-Подільськ (Балта-Котовськ).


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Умані, Балти та Подільська.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до ПОДІЛЬСЬКА

КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК через Гайворон

КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК через Саврань

2015-2020