Автобус КИЇВ-НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

через Козелець, Чернігів, Березну, Мену, Сосницю, Чорнотичі, Авдіївку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 15:00 Київ ЦАВ місто Київ A
08:35 Козелець АС Чернігівська область B
10:10 17:55 Чернігів АВ Чернігівська область C
11:05 Березна АС Чернігівська область D
11:35 19:10 Мена АС Чернігівська область E
12:20 19:35 Сосниця АС Чернігівська область F
12:40 19:55 Чорнотичі Чернігівська область G
12:50 20:00 Рудня Чернігівська область
13:00 20:10 Хлоп’яники Чернігівська область H
13:10 20:20 Авдіївка Чернігівська область I
13:25 20:30 Лоска Чернігівська область
14:00 21:15 Новгород-Сіверський АС Чернігівська область J
щоденно ВІДМІНЕНО періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - ВІДМІНЕНО.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (25 місць).
Протяжність складає 335 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Новгород-Сіверський з’єднує столицю країни - місто Київ із найпівнічнішим містом держави - Новгород-Сіверським. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Київською та Чернігівською (Козелецький, Чернігівський, Менський, Сосницький та Новгород-Сіверський райони). Відстань між містами становить 335 км. Повна тривалість поїздки складе 7 годин. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Козелець, Чернігів, Березна, Мена, Сосниця. У Києві автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки кожного ранку.





Скориставшись автобусом Київ-Новгород-Сіверський, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Козелець, Київ-Чернігів, Київ-Березна, Київ-Мена, Київ-Сосниця, Київ-Чорнотичі, Київ-Рудня, Київ-Хлоп’яники, Київ-Авдіївка, Київ-Лоска, Київ-Новгород-Сіверський;
із Козельця - Козелець-Чернігів, Козелець-Березна, Козелець-Мена, Козелець-Сосниця, Козелець-Чорнотичі, Козелець-Рудня, Козелець-Хлоп’яники, Козелець-Авдіївка, Козелець-Лоска, Козелець-Новгород-Сіверський;
із Чернігова - Чернігів-Березна, Чернігів-Мена, Чернігів-Сосниця, Чернігів-Чорнотичі, Чернігів-Рудня, Чернігів-Хлоп’яники, Чернігів-Авдіївка, Чернігів-Лоска, Чернігів-Новгород-Сіверський;
із Березної - Березна-Мена, Березна-Сосниця, Березна-Чорнотичі, Березна-Рудня, Березна-Хлоп’яники, Березна-Авдіївка, Березна-Лоска, Березна-Новгород-Сіверський;
із Мени - Мена-Сосниця, Мена-Чорнотичі, Мена-Рудня, Мена-Хлоп’яники, Мена-Авдіївка, Мена-Лоска, Мена-Новгород-Сіверський;
із Сосниці - Сосниця-Чорнотичі, Сосниця-Рудня, Сосниця-Хлоп’яники, Сосниця-Авдіївка, Сосниця-Лоска, Сосниця-Новгород-Сіверський;
із інших населених пунктів - Чорнотичі-Новгород-Сіверський, Чорнотичі-Рудня, Чорнотичі-Хлоп’яники, Чорнотичі-Авдіївка, Чорнотичі-Лоска, Рудня-Новгород-Сіверський, Рудня-Хлоп’яники, Хлоп’яники-Новгород-Сіверський, Авдіївка-Новгород-Сіверський, Лоска-Новгород-Сіверський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Чернігова, Мени та Новгород-Сіверського.


2015-2018