Автобус КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

через Коростишів, Житомир, Бердичів, Уланів, Хмільник, Бар, Віньківці, Нову Ушицю, Дунаївці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:30 Київ ЦАВ місто Київ A
15:30 Коростишів АС Житомирська область B
16:10 Житомир АВ Житомирська область C
17:05 Бердичів АС Житомирська область D
17:20 Райгородок Житомирська область
17:45 Уланів Вінницька область
18:15 Хмільник АС Вінницька область E
19:35 Бар АС Вінницька область F
20:20 Віньківці АС Хмельницька область G
20:55 Нова Ушиця АС Хмельницька область H
21:35 Дунаївці АС Хмельницька область I
22:15 Кам’янець-Подільський АС Хмельницька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan, Yutong (45 місць).
Протяжність складає 450 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Кам’янець-Подільський через Хмільник з’єднує найбільше місто країни - Київ із другим за величиною містом Хмельниччини - Кам’янець-Подільським. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Житомирською, Вінницькою та Хмельницькою. Відстань між Києвом та Кам’янець-Подільським становить 450 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Коростишів, Житомир, Бердичів, Уланів, Хмільник, Бар, Віньківці, Нова Ушиця та Дунаївці. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. У столиці автобус Київ-Кам’янець-Подільський відправляється щоденно в обідню пору від центрального автовокзалу на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Київ-Кам’янець-Подільський через Хмільник, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Коростишів, Київ-Житомир, Київ-Бердичів, Київ-Райгородок, Київ-Уланів, Київ-Хмільник, Київ-Бар, Київ-Віньківці, Київ-Нова Ушиця, Київ-Дунаївці, Київ-Кам’янець-Подільський;
із Житомира - Житомир-Бердичів, Житомир-Райгородок, Житомир-Уланів, Житомир-Хмільник, Житомир-Бар, Житомир-Віньківці, Житомир-Нова Ушиця, Житомир-Дунаївці, Житомир-Кам’янець-Подільський;
із Бердичева - Бердичів-Райгородок, Бердичів-Уланів, Бердичів-Хмільник, Бердичів-Бар, Бердичів-Віньківці, Бердичів-Нова Ушиця, Бердичів-Дунаївці, Бердичів-Кам’янець-Подільський;
із Уланова - Уланів-Хмільник, Уланів-Бар, Уланів-Віньківці, Уланів-Нова Ушиця, Уланів-Дунаївці, Уланів-Кам’янець-Подільський;
із Хмільника - Хмільник-Бар, Хмільник-Віньківці, Хмільник-Нова Ушиця, Хмільник-Дунаївці, Хмільник-Кам’янець-Подільський;
із Бара - Бар-Віньківці, Бар-Нова Ушиця, Бар-Дунаївці, Бар-Кам’янець-Подільський;
із Нової Ушиці - Нова Ушиця-Дунаївці, Нова Ушиця-Кам’янець-Подільський;
із Дунаєвець - Дунаївці-Кам’янець-Подільський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Житомира, Бердичева, Хмільника, Нової Ушиці, Дунаєвець та Кам’янець-Подільського.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО

КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ через Вінницю
КИЇВ-ЧЕРНІВЦІ
КРАСНОДАР-ЧЕРНІВЦІ
ХАРКІВ-СУЧАВА
ХАРКІВ-ЧЕРНІВЦІ


2015-2019