Автобус КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

через Коростишів, Житомир, Бердичів, Уланів, Хмільник, Летичів, Хмельницький, Ярмолинці, Дунаївці


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:15 Київ ЦАВ місто Київ A
10:25 Коростишів АС Житомирська область B
11:10 Житомир АВ Житомирська область C
12:45 Бердичів АС Житомирська область D
13:55 Уланів Вінницька область
14:30 Хмільник АС Вінницька область E
14:55 Кожухів Вінницька область
15:42 Летичів АС Вінницька область F
16:47 Хмельницький АВ Хмельницька область G
17:50 Ярмолинці АС Хмельницька область H
18:45 Дунаївці АС Хмельницька область I
19:05 Маків Хмельницька область
19:35 Кам’янець-Подільський АС Хмельницька область J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (29 місць).
Протяжність складає 450 км.
Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Кам’янець-Подільський через Хмільник з’єднує найбільше місто країни - Київ із другим за величиною містом Хмельниччини - Кам’янець-Подільським. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Житомирською, Вінницькою та Хмельницькою. Відстань між Києвом та Кам’янець-Подільським становить 450 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Коростишів, Житомир, Бердичів, Уланів, Хмільник, Летичів, Хмельницький, Ярмолинці та Дунаївці. Повна тривалість поїздки складе близько 11,5 годин. У столиці автобус Київ-Кам’янець-Подільський відправляється зранку від центрального автовокзалу на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Київ-Кам’янець-Подільський через Хмільник, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Коростишів, Київ-Житомир, Київ-Бердичів, Київ-Уланів, Київ-Хмільник, Київ-Кожухів, Київ-Летичів, Київ-Хмельницький, Київ-Ярмолинці, Київ-Дунаївці, Київ-Кам’янець-Подільський;
із Житомира - Житомир-Бердичів, Житомир-Уланів, Житомир-Хмільник, Житомир-Кожухів, Житомир-Летичів, Житомир-Хмельницький, Житомир-Ярмолинці, Житомир-Дунаївці, Житомир-Кам’янець-Подільський;
із Бердичева - Бердичів-Уланів, Бердичів-Хмільник, Бердичів-Кожухів, Бердичів-Летичів, Бердичів-Хмельницький, Бердичів-Ярмолинці, Бердичів-Дунаївці, Бердичів-Кам’янець-Подільський;
із Уланова - Уланів-Хмільник, Уланів-Кожухів, Уланів-Летичів, Уланів-Хмельницький, Уланів-Ярмолинці, Уланів-Дунаївці, Уланів-Кам’янець-Подільський;
із Хмільника - Хмільник-Кожухів, Хмільник-Летичів, Хмільник-Хмельницький, Хмільник-Ярмолинці, Хмільник-Дунаївці, Хмільник-Кам’янець-Подільський;
із Летичева - Летичів-Хмельницький, Летичів-Ярмолинці, Летичів-Дунаївці, Летичів-Кам’янець-Подільський;
із Ярмолинець - Ярмолинці-Дунаївці, Ярмолинці-Кам’янець-Подільський;
із Дунаєвець - Дунаївці-Кам’янець-Подільський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Житомира, Бердичева, Хмільника, Хмельницького, Дунаєвець та Кам’янець-Подільського.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО

КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ через Вінницю

КИЇВ-ЧЕРНІВЦІ

КРАСНОДАР-ЧЕРНІВЦІ

ХАРКІВ-СУЧАВА

ХАРКІВ-ЧЕРНІВЦІ

2015-2019