Автобус КИЇВ-БЕРШАДЬ

через Жашків, Умань, Краснопілку, Теплик, Красносілку, Війтівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Київ ЦАВ місто Київ A
10:20 Біла Церква Київська область
11:25 Жашків АС Черкаська область B
11:45 Бузівка Черкаська область
11:50 Конела Черкаська область
12:00 Соколівка Черкаська область
12:10 Нестерівка Черкаська область
12:20 Подібна Черкаська область
12:25 Краснопілка Черкаська область
12:50 Умань АС Черкаська область C
13:35 Краснопілка Вінницька область D
13:50 Кивачівка Вінницька область E
14:00 Марківка Вінницька область F
14:20 Теплик АС Вінницька область G
14:30 Бджільна Вінницька область
14:40 Пологи Вінницька область
14:45 Лозовата Вінницька область
14:55 М’якохід Вінницька область
15:05 Красносілка Вінницька область H
15:10 Маньківка Вінницька область
15:20 Війтівка Вінницька область I
15:35 Бершадь АС Вінницька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan (45 місць), Setra (41 місце), ЛАЗ (38 місць).
Протяжність складає 315 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку БЕРШАДЬ-КИЇВ

Автобус Київ-Бершадь з’єднує столицю країни - місто Київ із невеличким районним центром Вінниччини - містечком Бершадь. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Київською, Черкаською (Жашківський, Маньківський, Уманський та Христинівський райони) та Вінницькою (Гайсинський, Теплицький та Бершадський райони). Відстань між містами становить 315 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Біла Церква, Жашків, Умань та Теплик. Повна тривалість поїздки складе 6,5 годин. У Києві автобус відправляється із центрального автовокзалу на проспекті Науки щоденно зранку.





Скориставшись автобусом Київ-Бершадь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Бузівка, Київ-Конела, Київ-Соколівка, Київ-Нестерівка, Київ-Подібна, Київ-Краснопілка, Київ-Умань, Київ-Кивачівка, Київ-Марківка, Київ-Теплик, Київ-Бджільна, Київ-Пологи, Київ-Лозовата, Київ-М’якохід, Київ-Красносілка, Київ-Маньківка, Київ-Війтівка, Київ-Бершадь;
із Жашкова - Жашків-Бузівка, Жашків-Конела, Жашків-Соколівка, Жашків-Нестерівка, Жашків-Подібна, Жашків-Краснопілка, Жашків-Умань, Жашків-Кивачівка, Жашків-Марківка, Жашків-Теплик, Жашків-Бджільна, Жашків-Пологи, Жашків-Лозовата, Жашків-М’якохід, Жашків-Красносілка, Жашків-Маньківка, Жашків-Війтівка, Жашків-Бершадь;
із Умані - Умань-Краснопілка, Умань-Кивачівка, Умань-Марківка, Умань-Теплик, Умань-Бджільна, Умань-Пологи, Умань-Лозовата, Умань-М’якохід, Умань-Красносілка, Умань-Маньківка, Умань-Війтівка, Умань-Бершадь;
із Теплика - Теплик-Бджільна, Теплик-Пологи, Теплик-Лозовата, Теплик-М’якохід, Теплик-Красносілка, Теплик-Маньківка, Теплик-Війтівка, Теплик-Бершадь;

із інших населених пунктів - Краснопілка-Умань, Подібна-Умань, Нестерівка-Умань, Соколівка-Умань, Конела-Умань, Бузівка-Умань, Краснопілка-Теплик, Кивачівка-Теплик, Марківка-Теплик, Бджільна-Бершадь, Пологи-Бершадь, Лозовата-Бершадь, М’якохід-Бершадь, Красносілка-Бершадь, Маньківка-Бершадь, Війтівка-Бершадь.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Умані, Теплика та Бершаді.


2015-2018