Автобус ВРОЦЛАВ-ОХТИРКА / Autobus WROCŁAW-OCHTYRKA

через Ополе, Катовіце, Краків, Ряшів, Львів, Броди, Дубно, Рівне, Звягель, Житомир, Київ, Бориспіль, Пирятин, Хорол, Полтаву, Котельву

Opole - Katowice - Kraków - Rzeszów - Lwów - Brody - Dubno - Równe - Zwiahel - Żytomierz - Kijow - Boryspol - Pyriatyn - Chorol - Połtawa - Kotelwa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
12:30 Wrocław/Вроцлав, аеропорт Polska
13:30 Wrocław Dworzec Autobusowy/Вроцлав АВ Polska A
14:50 Opole/Ополе Polska B
16:40 Katowice Dw. PKS/Катовіце АВ Polska C
18:20 Kraków Dworzec MDA/Краків АВ Polska D
20:30 Rzeszów/Ряшів, аеропорт Polska E
01:30 Львів АВ Двірцевий/Lwów Dw. PKS Львівська область F
04:10 Броди АС/Brody Dw. PKS Львівська область
05:00 Дубно АС/Dubno Dw. PKS Рівненська область
06:00 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область G
07:00 Звягель АС/Zwiahel Dw. PKS Житомирська область
08:00 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
10:30 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ H
11:15 Київ ЦАВ/Kijow Dw. PKS місто Київ
12:00 Бориспіль/Boryspol Київська область
13:15 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
14:10 Хорол АС-2/Chorol Полтавська область
15:55 Полтава АВ/Połtawa Dw. PKS Полтавська область I
17:00 Котельва АС/Kotelwa Полтавська область
17:45 Охтирка АС/Ochtyrka Сумська область J
Рейс виконується по вівторках, четвергах та суботах із Польщі.
Можливі автобуси на маршруті: VanHool.

Wyjazd: poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ОХТИРКА-ВРОЦЛАВ/OCHTYRKA-WROCŁAW

Автобус Вроцлав-Охтирка (autobus Wrocław-Ochtyrka) з’єднує одне з найстаріших міст Польщі - Вроцлав із містами України. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею та Україною. Найбільші міста, через які курсує автобус: Ополе, Катовіце, Краків, Ряшів, Львів, Рівне, Звягель, Житомир, Київ, Бориспіль та Полтава. Повна тривалість поїздки складе понад добу. Рейс виконується по днях.





Скориставшись автобусом Вроцлав-Охтирка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Вроцлава - Вроцлав-Львів, Вроцлав-Броди, Вроцлав-Дубно, Вроцлав-Рівне, Вроцлав-Звягель, Вроцлав-Житомир, Вроцлав-Київ, Вроцлав-Бориспіль, Вроцлав-Пирятин, Вроцлав-Хорол, Вроцлав-Полтава, Вроцлав-Котельва, Вроцлав-Охтирка;
із Ополе - Ополе-Львів, Ополе-Броди, Ополе-Дубно, Ополе-Рівне, Ополе-Звягель, Ополе-Житомир, Ополе-Київ, Ополе-Полтава, Ополе-Охтирка;
із Катовіце - Катовіце-Львів, Катовіце-Броди, Катовіце-Дубно, Катовіце-Рівне, Катовіце-Звягель, Катовіце-Житомир, Катовіце-Київ, Катовіце-Полтава, Катовіце-Охтирка;
із Кракова - Краків-Львів, Краків-Броди, Краків-Дубно, Краків-Рівне, Краків-Звягель, Краків-Житомир, Краків-Київ, Краків-Полтава, Краків-Охтирка;
із Ряшева - Ряшів-Львів, Ряшів-Броди, Ряшів-Дубно, Ряшів-Рівне, Ряшів-Звягель, Ряшів-Житомир, Ряшів-Київ, Ряшів-Полтава, Ряшів-Охтирка.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

2015-2023