Розклад руху автобусів по автовокзалу ПРИВОЗ в Одесі

Автовокзал Привоз - один із найбільших автовокзалів Одеси. Розташована автостанція поруч із ринком «Привоз» у Приморському районі міста. Досить вдале розташування вокзалу дозволяє пасажирам дістатися залізничної станції Одеса-Головна, автобусної станцій «Старосінна». Поруч із автостанцією Привоз знаходяться зупинки громадського транспорту: «ринок «Привоз» (трамвайна) та «вул. Новощіпний Ряд» (автобусна). Трамваї, які зупиняються біля автовокзалу: 3 (вул. Пастера-Люстдорф), 10 (Іцхака Рабина-площа Тираспольська), 11 (площа Старосінна-станція Одеса-Товарна). Скориставшись трамваями, пасажири можуть дістатися Дитячої лікарні (3), Залізничного вокзалу (11), станції Одеса-Товарна (11). Вартість проїзду у трамваях (станом на 2019 рік) становить 5 грн., в автобусах та маршрутках - 7 грн.


Одеський автовокзал «Привоз» обслуговує автобусні рейси приміського, міжміського (по Одеській області та Україні) та міжнародного сполучення. Скориставшись автобусами міжнародного сполучення, пасажири можуть дістатися Молдови (Кишинів, Аненій-Ной, Бендери, Бессарабка, Григоріополь, Дубоссари, Кам’янка, Каушани, Рибниця, Сороки, Тирасполь, Чимішлія, Штефан-Воде), Польщі (Варшава, Августів, Бидгощ, Битом, Білосток, Більськ-Підляський, Влоцлавек, Гданськ, Гдиня, Гожув-Велькопольський, Ґрудзьондз, Замостя, Катовіце, Кельце, Конін, Краків, Кутно, Лодзь, Лукув, Люблін, Опочно, Пйотркув Трибунальський, Познань, Пулави, Радом, Седльце, Скаржисько-Каменна, Слубіце, Староґард Ґданський, Сувалки, Томашів-Мазовецький, Торунь, Тчев, Щецин), Російської Федерації (Москва, Краснодар, Кущівська, Ростов-на-Дону).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів міжнародного сполучення може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Одеса
вулиця Новощіпний Ряд, 5



тел. (048)77-77-481, 77-77-482





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Міжнародне сполучення (у Литву, Польщу, Росію)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Білорусь: ОДЕСА-МІНСЬК ОДЕСА-БРЕСТ ОДЕСА-БАРАНОВИЧІ

07:00 10:20 Херсон-Мінськ/Херсон-Мінск
z-time.ua
10:35 13:15 вт., пт., нд.

Литва: ОДЕСА-МАРІЯМПОЛЕ ОДЕСА-КАУНАС ОДЕСА-ВІЛЬНЮС

07:00 10:20 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
z-time.ua
10:35 19:45 вт., пт., нд.

Польща: ОДЕСА-ВАРШАВА ОДЕСА-ВРОЦЛАВ ОДЕСА-ГДИНЯ

07:00 10:20 Херсон-Вроцлав/Chersoń-Wrocław
z-time.ua
10:35 20:00 вт., пт., нд.
07:00 10:20 Херсон-Гдиня/Chersoń-Gdynia
z-time.ua
10:35 22:00 вт., пт., нд.
07:00 10:20 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
z-time.ua
10:35 22:35 вт., пт., нд.
16:50 22:00 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
lux-reisen.com
22:00 08:00 щоденно
16:50 22:00 Херсон-Гданськ/Chersoń-Gdańsk
lux-reisen.com
22:00 07:30 щоденно

Росія: ОДЕСА-МОСКВА ОДЕСА-КРАСНОДАР ОДЕСА-РОСТОВ-НА-ДОНУ

21:05 06:05 Одеса-Краснодар/Одесса-Краснодар 08:00 17:55 через 3 дні
13:45 20:45 Одеса-Ростов-на-Дону/Одесса-Ростов-на-Дону 10:00 18:30 щоденно
09:30 пн.чт.сб. 06:10 Одеса-Москва/Одесса-Москва 14:30 12:00 вт., чт., сб.

Миколаївський напрямок (на Очаків, Херсон, Харків)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-МИКОЛАЇВ ОДЕСА-ХЕРСОН ОДЕСА-БЕРЕЗАНКА

Одеса-Миколаїв: Коблеве 06:10 09:40 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 07:20 10:50 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 08:00 11:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 08:40 12:10 щоденно
15:10 19:35 Одеса-Херсон: Миколаїв 09:00 12:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 09:20 12:50 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 10:00 13:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 10:40 14:10 щоденно
19:30 23:15 Одеса-Херсон: Миколаїв 11:00 14:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 11:20 14:50 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 12:00 15:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 12:40 16:10 щоденно
07:50 12:20 Вилкове-Херсон: Коблеве, Миколаїв 13:00 16:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 13:20 16:50 щоденно
Одеса-Березанка: Южне, Коблеве 13:30 15:45 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 14:00 17:30 щоденно
08:20 13:40 Ізмаїл-Херсон: Коблеве, Миколаїв 14:00 17:30 через день
Одеса-Миколаїв: Коблеве 14:40 18:10 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 15:20 18:50 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 16:00 19:30 щоденно
15:35 06:50 Одеса-Харків: Миколаїв, Херсон, Дніпро
firma-ikarus.com.ua
16:00 07:05 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 16:40 20:10 щоденно
03:30 16:15 Щецин-Херсон: Южне, Коблеве, Миколаїв
lux-reisen.com
16:40 20:35 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 17:20 20:50 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 18:00 21:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 18:40 22:10 щоденно
07:10 18:35 Гдиня-Херсон 19:00 22:30 пн., ср., пт.
Одеса-Миколаїв: Коблеве 19:20 22:50 щоденно

ОДЕСА-ОЧАКІВ

Одеса-Очаків 16:00 18:35 щоденно

Вознесенський напрямок (на Первомайськ, Южноукраїнськ, Сирове)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:55 16:40 Одеса-Южноукраїнськ: Веселинове, Вознесенськ 07:30 11:25 щоденно
Одеса-Первомайськ 08:00 11:45 пн.ср.пт.-нд.
Одеса-Первомайськ 10:00 13:45 щоденно
Одеса-Южноукраїнськ: Веселинове, Вознесенськ 12:00 15:35 щоденно
Одеса-Сирове: Доманівка, Врадіївка 14:40 20:25 щоденно
Одеса-Южноукраїнськ: Веселинове, Вознесенськ 16:00 19:35 щоденно

Березівський напрямок (на Миколаївку, Олексіївку, Покровку)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Миколаївка: Березівка, Стрюкове 07:30 11:00 щоденно
Одеса-Олексіївка: Березівка, Миколаївка 10:20 14:20 щоденно
Одеса-Покровка: Березівка, Стрюкове 12:15 16:15 щоденно
Одеса-Ульяновка: Березівка, Миколаївка 13:05 17:30 щоденно
Одеса-Покровка: Березівка, Стрюкове 15:00 19:20 щоденно
Одеса-Миколаївка: Березівка, Петрівка 15:40 19:30 щоденно
Одеса-Олексіївка: Березівка, Миколаївка 16:40 20:40 щоденно

Уманський напрямок (на Довгу Пристань, Ватутіне, Київ)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 17:00 Одеса-Київ: Умань
autolux.ua
10:00 16:15 щоденно
Одеса-Довга Пристань: Кр.Озеро, Первомайськ 15:10 20:40 щоденно
05:20 14:05 Одеса-Ватутіне: Умань, Тальне, Звенигородка 16:30 23:00 щоденно

Знам’янський напрямок (на Ананьїв, Іванівку, Подільськ, Тростянець)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ІВАНІВКА ОДЕСА-КОНОПЛЯНЕ ОДЕСА-МИХАЙЛОПІЛЬ

Одеса-Конопляне: Баранове, Іванівка, Бузинове 07:00 08:55 щоденно
Одеса-Іванівка: р/р Чайка, Малинівка, Баранове 07:40 09:30 щоденно
Одеса-Михайлопіль: Іванівка, Бузинове, Конопляне 08:30 10:40 щоденно
Одеса-Конопляне: Баранове, Іванівка, Богунове 10:00 12:00 щоденно
Одеса-Катерино-Платонівка: Іванівка, Конопляне 10:30 12:50 щоденно
Одеса-Михайлопіль: Іванівка, Богунове, Козлове 11:05 13:10 пн.вт.чт.-нд.
Одеса-Конопляне: Баранове, Іванівка, Бузинове 12:30 14:25 щоденно
Одеса-Іванівка: р/р Чайка, Малинівка, Баранове 15:15 17:05 вт.-нд.
Одеса-Конопляне: Баранове, Іванівка, Богунове 15:30 16:55 щоденно
Одеса-Михайлопіль: Іванівка, Богунове, Козлове 16:45 18:50 пн.вт.чт.-нд.
Одеса-Конопляне: Баранове, Іванівка 17:45 19:45 щоденно
Одеса-Катерино-Платонівка: Іванівка, Конопляне 18:30 21:10 щоденно

ОДЕСА-БАЛТА ОДЕСА-АНАНЬЇВ ОДЕСА-ПОДІЛЬСЬК

Одеса-Козацьке: Любашівка, Кр. Озеро, Балта 08:00 12:15 щоденно
Одеса-Липецьке: Троїцьке, Ананьїв, Гандрабури 08:00 12:00 щоденно
Одеса-Точилове: Ананьїв 09:00 13:50 щоденно
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 10:00 11:50 щоденно
Одеса-Подільськ: Ширяєве, Долинське, Ананьїв 10:40 16:45 щоденно
Одеса-Ананьїв: Знам’янка, Троїцьке, Шайтанка 11:10 15:25 щоденно
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 11:45 13:35 щоденно
Одеса-Новогеоргіївка: Троїцьке, Ананьїв 12:00 15:40 щоденно
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 13:20 15:10 щоденно
Одеса-Тростянець: Любашівка, Балта, Чечельник 14:00 20:50 щоденно
Одеса-Кодима: Троїцьке, Ананьїв, Балта 14:15 20:20 щоденно
Одеса-Ананьїв: Бокове 15:00 18:00 щоденно
Одеса-Липецьке: Троїцьке, Ананьїв, Гандрабури 15:45 19:45 щоденно
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 16:30 18:40 щоденно
Одеса-Ананьїв: Знам’янка, Троїцьке, Шайтанка 17:15 21:10 щоденно
Одеса-Ананьїв: Бокове 18:00 21:00 щоденно
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 18:00 19:50 щоденно
Одеса-Ананьїв: Ст.Маяки, Троїцьке, Шайтанка 18:40 21:40 пт., нд.
Одеса-Знам’янка: р/р Чайка, Радісне 18:45 20:35 щоденно

Роздільнянський напрямок (на Роздільну, Великоплоське, Гребеники)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 07:20 Одеса-Роздільна: Єреміївка, Новоукраїнка 09:00 11:00 щоденно
Одеса-Великоплоське: Роздільна, Велика Михайлівка 10:20 13:25 щоденно
04:10 07:20 Одеса-Роздільна: Кучурган, Лиманське, Степанівка 10:50 13:30 щоденно
06:05 08:05 Одеса-Роздільна: Єреміївка, Новоукраїнка 11:50 13:50 щоденно
05:50 09:20 Одеса-Роздільна: Кучурган, Лиманське, Степанівка 13:20 16:00 щоденно
12:30 14:45 Одеса-Роздільна: Єреміївка, Новоукраїнка 16:00 18:15 щоденно
06:00 08:55 Одеса-Роздільна: Кучурган, Лиманське, Степанівка 16:40 19:20 щоденно
Одеса-Гребеники: Новоукраїнка, Роздільна 17:00 19:35 пн.-вт.чт.-нд.
14:30 16:30 Одеса-Роздільна: Єреміївка, Новоукраїнка 17:50 19:50 щоденно
Одеса-Великоплоське: Роздільна, Велика Михайлівка 18:20 21:25 щоденно

Великомихайлівський напрямок (на Велику Михайлівку, Окни, Дубове)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Окни: В.Михайлівка, Захарівка 10:20 13:50 щоденно
Одеса-Окни: В.Михайлівка, Захарівка 12:30 16:15 пн.-пт.
Одеса-Окни: В.Михайлівка, Захарівка 14:30 18:00 щоденно
Одеса-Дубове: В.Михайлівка, Захарівка, Окни 17:00 21:30 щоденно
Одеса-Новокрасне: В.Михайлівка, Захарівка, Окни 18:00 23:00 щоденно

Саратський напрямок (на Болград, Вилкове, Кілію, Бессарабку)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ТАТАРБУНАРИ ОДЕСА-ВИЛКОВЕ ОДЕСА-БОЛГРАД

11:50 16:00 Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Глибоке 06:25 11:00 щоденно
Одеса-Олександрівка: Татарбунари, Василівка, Кубей 06:50 11:00 щоденно
Одеса-Болград: Татарбунари, Кирнички, Кубей 07:15 11:05 щоденно
13:20 18:45 Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Спаське 07:30 12:45 щоденно
Одеса-Кислиця: Татарбунари, Ч.Яр, Приозерне 07:50 12:50 щоденно
Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 07:55 12:00 щоденно
Одеса-Приморське: Сарата, Татарбунари, Лиман 08:20 13:00 щоденно
Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 08:35 12:15 щоденно
14:15 17:45 Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 08:40 12:10 щоденно
Одеса-Татарбунари: Шабо, Тузли, Рибальське 08:50 13:30 пн., сб.-нд.
09:30 16:25 Одеса-Рені: Сарата, Татарбунари, Болград 09:30 16:25 щоденно
Одеса-Дельжилер: Сарата, Татарбунари 10:05 13:35 щоденно
Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 10:10 14:00 щоденно
16:00 19:35 Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 10:15 14:00 щоденно
05:00 08:45 Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 10:40 14:25 щоденно
Одеса-Кам’янське: Татарбунари, Виноградівка 10:50 14:50 пн.-сб.
Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 11:15 15:10 пн.-сб.
04:30 08:00 Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Спаське 11:15 15:30 щоденно
Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 11:30 15:15 щоденно
Одеса-Стара Некрасівка: Сарата, Татарбунари 11:35 17:35 щоденно
07:00 11:30 Херсон-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Спаське 11:50 16:40 щоденно
07:35 11:50 Херсон-Ізмаїл: Сарата, Татарбунари, Кирнички 12:10 17:10 через день
04:20 09:10 Одеса-Кілія: Татарбунари, Мирне, Шевченкове 12:30 17:35 пн.-сб.
Одеса-Суворове: Татарбунари, Першотравневе 12:30 17:40 пн.-сб.
Одеса-Виноградівка: Татарбунари, Кирнички, Болград 12:35 16:35 щоденно
Одеса-Плавні: Татарбунари, Болград, Нагірне 13:00 19:00 щоденно
Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 13:40 16:45 щоденно
Одеса-Криничне: Татарбунари, Кирнички, Болград 13:40 17:30 щоденно
Одеса-Приморське: Сарата, Татарбунари, Лиман 14:25 20:05 щоденно
04:20 08:05 Одеса-Кілія: Татарбунари, Новоселівка, Фурманівка 14:30 17:35 щоденно
Одеса-Тополине: Болград 14:30 18:45 пн.-сб.
Одеса-Нові Трояни: Татарбунари, Василівка, Кубей 14:35 21:15 щоденно
Одеса-Глибоке: Сарата, Татарбунари, Борисівка 14:40 17:20 щоденно
06:00 09:30 Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Спаське 14:45 18:30 щоденно
08:10 13:00 Одеса-Кілія: Татарбунари, Мирне, Шевченкове 15:10 19:55 щоденно
Одеса-Залізничне: Татарбунари, Кирнички, Болград 15:30 20:00 щоденно
Одеса-Успенівка: Старокозаче, Кр.Балка 15:40 18:25 щоденно
03:00 07:30 Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари, Глибоке 15:45 21:30 щоденно
Одеса-Кілія: Татарбунари, Десантне, Шевченкове 15:50 19:15 щоденно
Одеса-Кочкувате: Татарбунари, Вишневе, Рибальське 15:50 19:40 щоденно
Одеса-Городнє: Татарбунари, Василівка, Кубей 16:00 20:00 щоденно
Одеса-Струмок: Сарата, Татарбунари, Спаське 16:15 19:50 щоденно
11:00 15:50 Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 16:30 20:15 щоденно
10:45 14:45 Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 16:35 20:35 щоденно
Одеса-Дельжилер: Сарата, Татарбунари 17:00 21:05 щоденно
Одеса-Кілія: Татарбунари, Дмитрівка, Шевченкове 17:20 21:10 щоденно
10:00 13:50 Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 17:25 21:15 щоденно
Одеса-Василівка: Татарбунари, Шевченкове, Кілія 18:00 22:35 щоденно
Одеса-Надеждівка: Сарата, Татарбунари, Спаське 18:10 21:40 щоденно
Одеса-Владичень: Сарата, Татарбунари, Болград 18:35 23:55 щоденно
Одеса-Василівка: Татарбунари, Шевченкове, Кілія 19:00 23:35 щоденно
Одеса-Кубей: Татарбунари, Кирнички 19:25 23:30 щоденно
16:30 20:20 Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари, Кирнички 21:30 01:20 щоденно

ОДЕСА-АРЦИЗ ОДЕСА-БЕССАРАБКА ОДЕСА-ТАРУТИНЕ

Одеса-Дмитрівка: Сарата, Арциз, Новоселівка 06:35 11:05 щоденно
Одеса-Петрівка: Сарата, Арциз, Тарутине 07:00 12:35 щоденно
Одеса-Бессарабка/Odesa-Basarabeasca 08:30 13:40 щоденно
Одеса-Холмське: Сарата, Арциз, Виноградівка 09:00 13:00 щоденно
Одеса-Виноградне: Сарата, Арциз, Задунаївка 09:50 14:30 щоденно
Одеса-Малоярославець Перший: Арциз, Тарутине 10:10 13:30 щоденно
Одеса-Височанське: Арциз, Тарутине, Серпневе 10:30 16:05 щоденно
Одеса-Холмське: Сарата, Арциз, Виноградівка 13:30 18:10 щоденно
Одеса-Лісне: Сарата, Арциз, Тарутине 13:50 19:55 щоденно
Одеса-Задунаївка: Сарата, Арциз, Главані 14:15 18:35 щоденно
Одеса-Дмитрівка: Сарата, Арциз, Новоселівка 14:45 19:25 щоденно
Одеса-Мирнопілля: Сарата, Арциз 15:05 19:20 пн.-сб.
Одеса-Бородіно: Сарата, Арциз, Тарутине 16:05 20:25 щоденно
Одеса-Кам’янське: Арциз, Плоцьк, Виноградівка 16:30 20:20 щоденно
Одеса-Главані: Сарата, Арциз, Прямобалка 16:50 20:20 щоденно
Одеса-Серпневе: Сарата, Арциз, Тарутине 17:10 22:00 щоденно
Одеса-Нова Іванівка: Сарата, Арциз, Делень 17:40 22:00 щоденно
Одеса-Малоярославець Перший: Арциз, Тарутине 18:00 21:20 щоденно
Одеса-Задунаївка: Сарата, Арциз, Главані 18:45 23:00 щоденно
Одеса-Вільне: Арциз, Тарутине, Рівне 19:40 00:55 щоденно
Одеса-Надрічне: Арциз, Тарутине, Бородіно 20:20 00:55 щоденно

ОДЕСА-СТАРОСІЛЛЯ ОДЕСА-ОЛЕКСАНДРІВКА ОДЕСА-ФАРАОНІВКА

Одеса-Старосілля: Сарата, Фараонівка, Міняйлівка 09:10 13:55 щоденно
Одеса-Олександрівка: Сарата, Фараонівка, Старосілля 14:40 20:00 щоденно

Кишинівський напрямок (на Кишинів, Бендери, Сороки, Рибницю)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 06:15 11:50 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 07:00 12:20 щоденно
15:40 20:40 Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău
galtrans.md
07:50 12:50 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 08:50 14:35 щоденно
08:05 18:20 Одеса-Сороки/Odesa-Soroca 10:00 20:20 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 11:05 16:15 щоденно
18:05 22:00 Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău
galtrans.md
12:05 17:05 щоденно
Одеса-Бендери/Odesa-Bender 13:00 16:20 щоденно
05:20 08:55 Одеса-Штефан-Воде/Odesa-Ştefan Vodă 13:00 16:30 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 14:20 20:15 щоденно
13:50 14:30 Южне-Кишинів/Iujne-Chișinău
orizontul.md
14:45 20:15 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 15:30 21:15 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 16:30 21:10 щоденно
06:30 Одеса-Рибниця/Odesa-Rîbniţa 16:55 22:15 щоденно
Одеса-Бендери/Odesa-Bender 17:30 21:25 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 18:00 23:25 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău
galtrans.md
19:00 00:00 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 20:35 01:40 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 23:30 05:30 щоденно

Приміське сполучення (на Фонтанку, Гвардійське)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 07:00 07:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 07:20 08:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 07:40 08:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 08:00 08:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 08:20 09:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 08:40 09:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 09:00 09:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 09:20 10:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 09:30 10:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 09:40 10:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 09:50 10:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 10:00 10:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 10:10 11:00 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 10:30 11:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 10:50 11:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 11:10 12:00 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 11:30 12:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 11:50 12:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 12:10 13:00 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 12:30 13:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 12:50 13:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 13:10 14:00 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 13:30 14:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 13:50 14:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 14:10 15:00 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 14:20 15:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 14:30 15:20 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 14:40 15:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 14:50 15:40 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 15:00 15:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 15:20 16:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 15:40 16:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 16:00 16:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 16:20 17:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 16:40 17:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 17:00 17:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 17:20 18:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 17:40 18:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 18:00 18:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 18:20 19:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 18:40 19:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 19:00 19:50 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 19:20 20:10 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 19:40 20:30 щоденно
Одеса-Гвардійське: Молода Гвардія, Фонтанка 20:00 20:50 щоденно

Приміське сполучення (на Нові Біляри, Визирку)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Визирка: Н.Дофінівка, Чорноморське, Н.Біляри 08:10 09:15 щоденно
Одеса-Визирка: Н.Дофінівка, Чорноморське, Н.Біляри 11:40 12:45 щоденно
Одеса-Визирка: Н.Дофінівка, Чорноморське, Н.Біляри 16:00 17:05 щоденно

Приміське сполучення (на Южне)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:35 Одеса-Южне: Фонтанка, Чорноморське 06:15 07:15 щоденно
06:00 Одеса-Южне: Фонтанка, Чорноморське 07:40 08:40 щоденно
08:10 Одеса-Южне: Фонтанка, Чорноморське 10:10 11:10 щоденно
Одеса-Южне 13:30 14:30 щоденно
Одеса-Южне 14:15 15:15 щоденно
17:10 Одеса-Южне: Фонтанка, Чорноморське 18:55 19:55 щоденно
20:15 Одеса-Южне: Фонтанка, Чорноморське 22:00 23:00 щоденно

Приміське сполучення (на Маринівку)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 07:00 08:00 пн.-пт.
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 08:30 09:30 щоденно
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 10:10 11:10 пн.-пт.
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 13:00 14:00 щоденно
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 16:00 17:00 щоденно
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 17:30 18:30 пн.-пт.
Одеса-Маринівка: Латівка, Іллінка 19:20 20:20 щоденно

Приміське сполучення (на Черевичне)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Черевичне: Усатове, Протопопівка, Августівка 08:40 09:40 щоденно
Одеса-Черевичне: Усатове, Протопопівка, Августівка 11:30 12:30 щоденно
Одеса-Черевичне: Усатове, Протопопівка, Августівка 15:30 16:30 щоденно
Одеса-Черевичне: Усатове, Протопопівка, Августівка 19:00 20:00 щоденно

Приміське сполучення (на Наті, Нерубайське)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Наті 06:49 08:04 щоденно
Одеса-Наті 07:01 08:16 щоденно
Одеса-Наті 07:05 08:20 щоденно
Одеса-Наті 07:13 08:28 щоденно
Одеса-Наті 07:20 08:35 щоденно
Одеса-Наті 07:21 08:36 щоденно
Одеса-Наті 07:25 08:40 щоденно
Одеса-Наті 07:29 08:44 щоденно
Одеса-Наті 07:37 08:52 щоденно
Одеса-Наті 07:45 09:00 щоденно
Одеса-Наті 07:49 09:04 щоденно
Одеса-Наті 07:53 09:08 щоденно
Одеса-Наті 08:01 09:16 щоденно
Одеса-Наті 08:09 09:24 щоденно
Одеса-Наті 08:13 09:28 щоденно
Одеса-Наті 08:17 09:32 щоденно
Одеса-Наті 08:25 09:40 щоденно
Одеса-Наті 08:30 09:45 щоденно
Одеса-Наті 08:33 09:48 щоденно
Одеса-Наті 08:37 09:52 щоденно
Одеса-Наті 08:41 09:56 щоденно
Одеса-Наті 08:51 10:06 щоденно
Одеса-Наті 09:15 10:30 щоденно
Одеса-Наті 09:39 10:54 щоденно
Одеса-Наті 10:03 11:18 щоденно
Одеса-Наті 10:11 11:26 щоденно
Одеса-Наті 10:20 11:35 щоденно
Одеса-Наті 10:50 12:05 щоденно
Одеса-Наті 11:22 12:37 щоденно
Одеса-Наті 11:26 12:41 щоденно
Одеса-Наті 11:30 12:45 щоденно
Одеса-Наті 12:02 13:17 щоденно
Одеса-Наті 12:26 13:41 щоденно
Одеса-Наті 12:34 13:49 щоденно
Одеса-Наті 12:40 13:55 щоденно
Одеса-Наті 12:52 14:07 щоденно
Одеса-Наті 13:00 14:15 щоденно
Одеса-Наті 13:24 14:39 щоденно
Одеса-Наті 13:28 14:43 щоденно
Одеса-Наті 13:40 14:55 щоденно
Одеса-Наті 13:50 15:05 щоденно
Одеса-Наті 14:04 15:19 щоденно
Одеса-Наті 14:12 15:27 щоденно
Одеса-Наті 14:33 15:48 щоденно
Одеса-Наті 15:04 16:19 щоденно
Одеса-Наті 15:09 16:24 щоденно
Одеса-Наті 15:25 16:40 щоденно
Одеса-Наті 15:30 16:45 щоденно
Одеса-Наті 15:33 16:48 щоденно
Одеса-Наті 16:05 17:20 щоденно
Одеса-Наті 16:11 17:26 щоденно
Одеса-Наті 16:27 17:42 щоденно
Одеса-Наті 16:35 17:50 щоденно
Одеса-Наті 16:40 17:55 щоденно
Одеса-Наті 17:03 18:18 щоденно
Одеса-Наті 17:11 18:26 щоденно
Одеса-Наті 17:27 18:42 щоденно
Одеса-Наті 17:35 18:50 щоденно
Одеса-Наті 17:59 19:14 щоденно
Одеса-Наті 18:30 19:45 щоденно
Одеса-Наті 18:34 19:49 щоденно
Одеса-Наті 18:58 20:13 щоденно
Одеса-Наті 19:26 20:41 щоденно
Одеса-Наті 19:34 20:49 щоденно
Одеса-Наті 19:40 20:55 щоденно
Одеса-Наті 20:06 21:21 щоденно
Одеса-Наті 20:10 21:25 щоденно
Одеса-Наті 20:28 21:43 щоденно
Одеса-Наті 20:48 22:03 щоденно
Одеса-Наті 21:04 22:19 щоденно
Одеса-Наті 21:24 22:39 щоденно
Одеса-Наті 21:28 22:43 щоденно
Одеса-Наті 22:00 23:15 щоденно

Приміське сполучення (на Велику Балку, Холодну Балку)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ВЕЛИКА БАЛКА

Одеса-Велика Балка 06:00 06:30 щоденно
Одеса-Велика Балка 06:30 07:00 щоденно
Одеса-Велика Балка 07:00 07:30 щоденно
Одеса-Велика Балка 07:30 08:00 щоденно
Одеса-Велика Балка 07:50 08:20 щоденно
Одеса-Велика Балка 08:20 08:50 щоденно
Одеса-Велика Балка 08:40 09:10 щоденно
Одеса-Велика Балка 09:10 09:40 щоденно
Одеса-Велика Балка 10:10 10:40 щоденно
Одеса-Велика Балка 11:05 11:35 щоденно
Одеса-Велика Балка 12:05 12:35 щоденно
Одеса-Велика Балка 12:55 13:25 щоденно
Одеса-Велика Балка 13:55 14:25 щоденно
Одеса-Велика Балка 14:55 15:25 щоденно
Одеса-Велика Балка 15:55 16:25 щоденно
Одеса-Велика Балка 16:45 17:15 щоденно
Одеса-Велика Балка 19:10 19:40 щоденно
Одеса-Велика Балка 20:30 21:00 щоденно

ОДЕСА-ХОЛОДНА БАЛКА

Одеса-Холодна Балка 05:40 06:20 щоденно
Одеса-Холодна Балка 06:20 07:00 щоденно
Одеса-Холодна Балка 07:20 08:00 щоденно
Одеса-Холодна Балка 07:40 08:20 щоденно
Одеса-Холодна Балка 08:00 08:40 щоденно
Одеса-Холодна Балка 08:20 09:00 щоденно
Одеса-Холодна Балка 08:40 09:20 щоденно
Одеса-Холодна Балка 09:30 10:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 10:00 10:40 щоденно
Одеса-Холодна Балка 11:00 11:40 щоденно
Одеса-Холодна Балка 11:30 12:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 12:30 13:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 13:00 13:50 щоденно
Одеса-Холодна Балка 13:30 14:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 14:30 15:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 15:30 16:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 16:00 16:50 щоденно
Одеса-Холодна Балка 17:30 18:10 щоденно
Одеса-Холодна Балка 18:00 18:40 щоденно
Одеса-Холодна Балка 18:40 19:20 щоденно
Одеса-Холодна Балка 19:20 20:00 щоденно
Одеса-Холодна Балка 20:00 20:40 щоденно

Приміське сполучення (на Кучурган, Лиманське)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Лиманське: Степове, Кучурган 08:30 10:20 щоденно
Одеса-Лиманське: Степове, Кучурган 09:40 11:15 щоденно
Одеса-Лиманське: Степове, Кучурган 18:00 19:35 щоденно

Приміське сполучення (на Василівку, Секретарівку, Михайлівку)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Михайлівка: Курган, Василівка, Секретарівка 10:00 11:15 щоденно
Одеса-Михайлівка: Курган, Василівка, Секретарівка 17:30 19:15 щоденно

Приміське сполучення (на Теплодар)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ТЕПЛОДАР через В.Балку, Паліївку, Вигоду, Ш.Балку

Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 07:40 09:00 щоденно
Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 08:40 10:00 щоденно
Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 11:45 13:05 щоденно
Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 14:30 15:50 щоденно
Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 17:45 19:05 щоденно
Одеса-Теплодар: Паліївка, Вигода, Ш.Балка 19:20 20:40 щоденно

ОДЕСА-ТЕПЛОДАР через В.Дальник, Курган, Вигоду, Ш.Балку

Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 08:30 10:15 щоденно
Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 10:00 11:45 щоденно
Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 12:00 13:45 щоденно
Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 14:45 16:30 щоденно
Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 17:20 19:05 щоденно
Одеса-Теплодар: Курган, Вигода, Ш.Балка 19:00 20:45 щоденно

ОДЕСА-ТЕПЛОДАР через В.Дальник, Розселенець, Мирне

Одеса-Теплодар: В.Дальник, Розселенець, Мирне 10:30 11:40 щоденно
Одеса-Теплодар: В.Дальник, Розселенець, Мирне 15:30 16:40 щоденно
Одеса-Теплодар: В.Дальник, Розселенець, Мирне 19:00 20:10 щоденно

ОДЕСА-ТЕПЛОДАР

Одеса-Теплодар 06:20 07:00 щоденно
Одеса-Теплодар 06:40 07:20 щоденно
Одеса-Теплодар 07:00 07:40 щоденно
Одеса-Теплодар 07:20 08:00 щоденно
Одеса-Теплодар 07:40 08:20 щоденно
Одеса-Теплодар 08:10 08:50 щоденно
Одеса-Теплодар 08:30 09:10 щоденно
Одеса-Теплодар 08:50 09:30 щоденно
Одеса-Теплодар 09:10 09:50 щоденно
Одеса-Теплодар 09:30 10:10 щоденно
Одеса-Теплодар 09:50 10:30 щоденно
Одеса-Теплодар 10:10 10:50 щоденно
Одеса-Теплодар 10:30 11:10 щоденно
Одеса-Теплодар 10:50 11:30 щоденно
Одеса-Теплодар 11:10 11:50 щоденно
Одеса-Теплодар 11:40 12:20 щоденно
Одеса-Теплодар 12:00 12:40 щоденно
Одеса-Теплодар 12:20 13:00 щоденно
Одеса-Теплодар 12:40 13:20 щоденно
Одеса-Теплодар 13:00 13:40 щоденно
Одеса-Теплодар 13:30 14:10 щоденно
Одеса-Теплодар 13:50 14:30 щоденно
Одеса-Теплодар 14:10 14:50 щоденно
Одеса-Теплодар 14:30 15:10 щоденно
Одеса-Теплодар 14:50 15:30 щоденно
Одеса-Теплодар 15:10 15:50 щоденно
Одеса-Теплодар 15:30 16:10 щоденно
Одеса-Теплодар 15:50 16:30 щоденно
Одеса-Теплодар 16:10 16:50 щоденно
Одеса-Теплодар 16:40 17:20 щоденно
Одеса-Теплодар 17:10 17:50 щоденно
Одеса-Теплодар 17:30 18:10 щоденно
Одеса-Теплодар 17:50 18:30 щоденно
Одеса-Теплодар 18:10 18:50 щоденно
Одеса-Теплодар 18:20 19:00 щоденно
Одеса-Теплодар 18:50 19:30 щоденно
Одеса-Теплодар 19:10 19:50 щоденно
Одеса-Теплодар 19:30 20:10 щоденно
Одеса-Теплодар 19:50 20:30 щоденно
Одеса-Теплодар 20:10 20:50 щоденно
Одеса-Теплодар 20:50 21:30 щоденно
Одеса-Теплодар 21:10 21:50 щоденно
Одеса-Теплодар 21:30 22:10 щоденно
Одеса-Теплодар 21:50 22:30 щоденно

Приміське сполучення (на Біляївку, Градениці)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-БІЛЯЇВКА через Теплодар

Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Теплодар 07:50 09:10 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Теплодар 12:45 14:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Теплодар 17:15 18:30 щоденно

ОДЕСА-БІЛЯЇВКА через Маяки

Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 06:30 07:55 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 07:00 08:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 07:40 09:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 08:00 09:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 08:20 09:50 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 08:40 10:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 09:00 10:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 09:40 11:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 10:00 11:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 10:40 12:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 11:00 12:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 11:20 12:45 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 11:50 13:15 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 12:00 13:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 12:40 14:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 13:00 14:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 13:40 15:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 14:00 15:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 14:40 16:05 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 15:00 16:25 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 15:20 16:45 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 15:45 17:10 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 16:30 18:20 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 16:45 18:10 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 17:20 18:50 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 17:30 19:20 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 17:45 19:10 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 18:30 20:20 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 18:45 20:10 щоденно
Одеса-Біляївка: В.Дальник, Мирне, Маяки 21:00 22:50 щоденно

ОДЕСА-ГРАДЕНИЦІ ОДЕСА-ТРОЇЦЬКЕ ОДЕСА-ЯСЬКИ

Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 07:30 10:05 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 08:30 11:05 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 09:30 12:05 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 10:30 13:05 щоденно
Одеса-Градениці: Ш.Балка, Біляївка, Троїцьке 11:30 13:15 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 12:30 15:05 щоденно
Одеса-Градениці: Ш.Балка, Біляївка, Троїцьке 13:00 14:45 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 13:30 16:05 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 14:30 17:05 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 16:00 18:35 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 17:00 19:35 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 18:00 20:35 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 19:00 21:35 щоденно
Одеса-Градениці: Маяки, Біляївка, Троїцьке 20:00 22:35 щоденно

Приміське сполучення (на Петродолинське)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ через Авангард, Великий Дальник, Розселенець

Одеса-Петродолинське: Авангард, В.Дальник, Розселенець 07:40 08:35 щоденно
Одеса-Петродолинське: Авангард, В.Дальник, Розселенець 10:10 11:05 щоденно
Одеса-Петродолинське: Авангард, В.Дальник, Розселенець 13:30 14:25 щоденно
Одеса-Петродолинське: Авангард, В.Дальник, Розселенець 17:10 18:05 щоденно

ОДЕСА-ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ через Прилиманське, Великодолинське, Йосипівку

Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 06:35 07:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 06:50 08:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 07:05 08:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 07:20 08:30 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 07:35 08:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 07:50 09:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 08:05 09:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 08:20 09:30 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 08:35 09:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 08:50 10:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 09:05 10:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 09:20 10:30 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 09:35 10:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 09:50 11:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 10:10 11:20 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 10:30 11:40 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 10:50 12:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 11:10 12:20 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 11:25 12:35 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 11:45 12:55 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 12:05 13:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 12:25 13:35 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 12:40 13:50 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 12:55 14:05 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 13:10 14:20 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 13:25 14:35 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 13:40 14:50 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 14:00 15:10 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 14:20 15:30 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 14:40 15:50 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 15:00 16:10 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 15:15 16:25 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 15:35 16:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 15:55 17:05 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 16:15 17:25 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 16:30 17:40 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 16:45 17:55 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 17:00 18:10 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 17:15 18:25 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 17:30 18:40 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 17:50 19:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 18:10 19:20 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 18:30 19:40 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 18:50 20:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 19:05 20:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 19:25 20:35 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 19:45 20:55 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 20:05 21:15 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 20:20 21:30 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 20:35 21:45 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 20:50 22:00 щоденно
Одеса-Петродолинське: Прилиманське, Доброолександрівка 21:10 22:20 щоденно

Приміське сполучення (на Прилиманське, Нову Долину)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 07:20 07:50 щоденно
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 09:30 10:00 щоденно
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 13:30 14:00 щоденно
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 15:50 16:20 щоденно
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 17:50 18:20 щоденно
Одеса-Нова Долина: Прилиманське 19:50 20:20 щоденно

Приміське сполучення (на Великодолинське, станцію Аккаржа)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ

Одеса-Великодолинське 06:30 07:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 06:50 07:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 07:10 07:50 щоденно
Одеса-Великодолинське 07:20 08:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 07:30 08:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 07:40 08:20 щоденно
Одеса-Великодолинське 07:50 08:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:00 08:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:10 08:50 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:20 09:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:25 09:05 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:40 09:20 щоденно
Одеса-Великодолинське 08:50 09:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:00 09:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:05 09:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:20 10:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:25 10:05 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:40 10:20 щоденно
Одеса-Великодолинське 09:45 10:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 10:00 10:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 10:05 10:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 11:00 11:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 11:10 11:50 щоденно
Одеса-Великодолинське 11:20 12:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 11:35 12:15 щоденно
Одеса-Великодолинське 11:50 12:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 12:00 12:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 12:05 12:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 12:20 13:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 12:35 13:15 щоденно
Одеса-Великодолинське 12:50 13:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 13:00 13:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 13:05 13:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 13:20 14:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 13:35 14:15 щоденно
Одеса-Великодолинське 13:45 14:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 14:00 14:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 14:15 14:55 щоденно
Одеса-Великодолинське 14:30 15:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 14:45 15:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 15:00 15:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 15:15 15:55 щоденно
Одеса-Великодолинське 15:30 16:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 15:45 16:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 15:50 16:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 16:00 16:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 16:05 16:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 16:20 17:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 16:35 17:15 щоденно
Одеса-Великодолинське 16:50 17:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 17:00 17:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 17:05 17:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 17:20 18:00 щоденно
Одеса-Великодолинське 17:35 18:15 щоденно
Одеса-Великодолинське 17:50 18:30 щоденно
Одеса-Великодолинське 18:05 18:45 щоденно
Одеса-Великодолинське 18:30 19:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 18:45 19:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 19:00 19:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 19:15 19:55 щоденно
Одеса-Великодолинське 19:30 20:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 19:45 20:25 щоденно
Одеса-Великодолинське 20:00 20:40 щоденно
Одеса-Великодолинське 20:15 20:55 щоденно
Одеса-Великодолинське 20:30 21:10 щоденно
Одеса-Великодолинське 20:45 21:25 щоденно

ОДЕСА-станція АККАРЖА

Одеса-станція Аккаржа 06:40 07:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 07:00 07:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 07:20 08:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 07:40 08:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 08:00 08:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 08:20 09:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 08:40 09:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 09:00 09:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 09:20 10:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 09:40 10:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 10:00 10:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 10:20 11:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 10:40 11:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 11:00 11:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 11:20 12:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 11:40 12:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 12:00 12:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 12:20 13:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 12:40 13:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 13:00 13:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 13:20 14:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 13:40 14:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 14:00 14:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 14:20 15:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 14:40 15:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 15:00 15:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 15:20 16:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 15:40 16:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 16:00 16:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 16:20 17:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 16:40 17:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 17:00 17:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 17:20 18:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 17:40 18:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 18:00 18:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 18:20 19:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 18:40 19:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 19:00 19:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 19:20 20:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 19:40 20:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 20:00 20:45 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 20:20 21:05 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 20:40 21:25 щоденно
Одеса-станція Аккаржа 21:00 21:45 щоденно

Приміське сполучення (на Овідіополь)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 06:35 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
06:50 07:55 щоденно
06:10 07:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
07:20 08:25 щоденно
06:30 07:35 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
07:50 08:55 щоденно
06:50 07:55 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
08:10 09:15 щоденно
07:10 08:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
08:30 09:35 щоденно
07:30 08:35 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
08:50 09:55 щоденно
07:50 08:55 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
09:10 10:15 щоденно
Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
09:30 10:35 щоденно
08:10 09:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
09:50 10:55 щоденно
08:40 09:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
10:20 11:25 щоденно
09:40 10:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
11:20 12:25 щоденно
10:10 11:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
11:50 12:55 щоденно
10:40 11:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
12:20 13:25 щоденно
11:10 12:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
12:50 13:55 щоденно
11:40 12:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
13:20 14:25 щоденно
12:10 13:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
13:50 14:55 щоденно
12:40 13:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
14:20 15:25 щоденно
13:10 14:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
14:50 15:55 щоденно
13:40 14:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
15:20 16:25 щоденно
14:10 15:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
15:50 16:55 щоденно
14:40 15:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
16:20 17:25 щоденно
15:10 16:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
16:50 17:55 щоденно
15:40 16:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
17:20 18:25 щоденно
16:10 17:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
17:50 18:55 щоденно
16:40 17:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
18:20 19:25 щоденно
17:10 18:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
18:50 19:55 щоденно
17:40 18:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
19:20 20:25 щоденно
18:10 19:15 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
19:50 20:55 щоденно
18:40 19:45 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
20:30 21:35 щоденно
19:20 20:25 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
21:00 22:05 щоденно
20:00 21:05 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
21:30 22:35 щоденно
20:30 21:35 Одеса-Овідіополь
oat.com.ua
22:00 23:05 щоденно

ОДЕСА-ОВІДІОПОЛЬ через Прилиманське, Нову Долину, Великодолинське

Одеса-Овідіополь: Прилиманське, Великодолинське 12:40 14:20 пн.-пт.

Приміське сполучення (на Надлиманське, Овідіополь)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 06:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
07:00 08:40 щоденно
06:00 07:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
08:00 09:40 щоденно
06:30 08:10 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
09:00 10:40 щоденно
07:00 08:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
10:00 11:40 щоденно
08:00 09:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
11:00 12:40 щоденно
09:00 10:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
12:00 13:40 щоденно
10:00 11:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
13:00 14:40 щоденно
11:00 12:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
14:00 15:40 щоденно
12:00 13:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
15:00 16:40 щоденно
13:00 14:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
16:00 17:40 щоденно
14:00 15:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
17:00 18:40 щоденно
15:00 16:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
17:30 19:20 щоденно
16:00 17:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
18:00 19:40 щоденно
17:00 18:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
19:00 20:40 щоденно
18:00 19:40 Одеса-Надлиманське: Великодолинське, Овідіополь
oat.com.ua
20:00 21:40 щоденно

Приміське сполучення (на Кароліно-Бугаз, Роксолани)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 07:00 08:10 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 07:10 08:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 07:50 09:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 08:20 09:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 08:30 09:40 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 08:50 10:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 09:20 10:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 10:20 11:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 10:50 12:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 11:30 12:40 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 12:10 13:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 12:20 13:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 12:55 14:05 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 13:20 14:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 14:20 15:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 14:30 15:40 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 15:10 16:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 15:20 16:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 15:50 17:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 16:20 17:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 16:35 17:45 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 17:50 19:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 18:10 19:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 18:20 19:30 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 18:50 20:00 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 19:10 20:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 19:30 20:40 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 20:00 21:10 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 20:10 21:20 щоденно
Одеса-Кароліно-Бугаз: Овідіополь, Роксолани 21:20 22:30 щоденно

Приміське сполучення (на Чорноморськ)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСА-ІЛЛІЧІВСЬК

Одеса-Чорноморськ 06:30 07:25 щоденно
Одеса-Чорноморськ 07:00 07:55 щоденно
Одеса-Чорноморськ 07:20 08:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 07:40 08:35 щоденно
Одеса-Чорноморськ 08:00 08:55 щоденно
Одеса-Чорноморськ 08:35 09:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 08:50 09:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 09:05 10:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 09:20 10:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 09:35 10:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 09:50 10:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 10:05 11:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 10:20 11:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 10:35 11:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 10:50 11:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 11:05 12:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 11:35 12:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 11:50 12:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 12:05 13:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 12:20 13:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 12:35 13:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 12:50 13:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 13:10 14:05 щоденно
Одеса-Чорноморськ 13:30 14:25 щоденно
Одеса-Чорноморськ 13:50 14:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 14:10 15:05 щоденно
Одеса-Чорноморськ 14:30 15:25 щоденно
Одеса-Чорноморськ 15:10 16:05 щоденно
Одеса-Чорноморськ 15:30 16:25 щоденно
Одеса-Чорноморськ 15:50 16:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 16:05 17:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 16:20 17:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 16:35 17:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 16:50 17:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 17:05 18:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 17:20 18:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 17:35 18:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 17:50 18:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 18:20 19:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 18:35 19:30 щоденно
Одеса-Чорноморськ 18:50 19:45 щоденно
Одеса-Чорноморськ 19:05 20:00 щоденно
Одеса-Чорноморськ 19:20 20:15 щоденно
Одеса-Чорноморськ 20:00 20:55 щоденно
Одеса-Чорноморськ 21:00 21:55 щоденно

ОДЕСА-ЧОРНОМОРСЬК через Бурлачу Балку, Малодолинське, Олександрівку

Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 08:15 09:30
Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 09:45 11:00
Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 12:00 13:15
Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 14:15 15:30
Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 15:45 17:00
Одеса-Чорноморськ: Б.Балка, Малодолинське 18:00 19:15

ОДЕСА-ЧОРНОМОРСЬК через Прилиманське, Нову Долину, Великодолинське

Одеса-Чорноморськ: Прилиманське, Великодолинське 08:20 09:20 щоденно
Одеса-Чорноморськ: Прилиманське, Великодолинське 11:20 12:20 щоденно
Одеса-Чорноморськ: Прилиманське, Великодолинське 14:50 15:50 щоденно
Одеса-Чорноморськ: Прилиманське, Великодолинське 18:05 19:05 щоденно


2015-2019