Розклад руху автобусів по автостанції ДНІПРО АС-2

Автобусна станція Дніпро АС-2 - один із автовокзалів міста-мільйонника. Розташована автостанція по проспекту Богдана Хмельницького біля Парку 40-річчя визволення Дніпра. Поруч із автовокзалом знаходяться тролейбусна та автобусна зупинка «Парк 40-річчя визволення», а також трамвайна - «Парк Писаржевського». Неподалік автостанції розташований стадіон «Олімпійські резерви» та Парк імені Богдана Хмельницького. На відміну від центрального автовокзалу, який працює цілодобово, Дніпровська АС-2 має графік роботи.

Дніпро АС-2 обслуговує приміські та міжміські (по Дніпропетровській області та Україні) рейси. Із автостанції автобуси переважно відправляються у південному напрямку. Скориставшись приміськими рейсами із автовокзалу можна доїхати до Сурсько-Литовського. У межах Дніпропетровської області автобуси курсують до Нікополя, Марганцю, Апостолового, Зеленодольська, Покрова (попередня назва Орджонікідзе), Солоного, Томаківки, Новопокровки, Чортомлика, Безбородькового, Веселого, Ганно-Мусіївки, Гаркушиного, Григорівки, Олександрополя, Петриківки, Широкого та інших. Скориставшись міжобласними маршрутами можна доїхати до Запоріжжя (найбільша кількість пропозицій), Маріуполя (через Оріхів, Пологи, Більмак, Розівку, Нікольське), Херсона (через Нововоронцовку, Берислав), Бердянська (через Токмак, Приазовське, Приморськ), Мелітополя (через Василівку), Енергодара (через Дніпрорудне), Кам’янка-Дніпровської, Скадовська (через Нову Каховку), Новотроїцького (через Мелітополь, Генічеськ, Новоолексіївку), Кирилівки, Чонгара та інших.




Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю).

м. Дніпро
проспект Богдана Хмельницького, 29-Р

телефон (050)320-02-85
Режим роботи: 06:00-21:00




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Запорізький напрямок (на Бердянськ, Енергодар, Маріуполь, Мелітополь)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Дніпра Рейс Час відпр. із Дніпра Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Дніпро-Запоріжжя 06:40 07:45 щоденно
07:00 07:20 Дніпро-Запоріжжя 07:25 09:00 щоденно
07:30 07:50 Дніпро-Запоріжжя 07:55 09:50 щоденно
08:10 08:30 Дніпро-Запоріжжя 08:35 10:30 щоденно
08:20 08:40 Дніпро-Маріуполь: Запоріжжя, Оріхів
mariupolavto.com
08:45 16:05 щоденно
08:40 09:00 Дніпро-Новотроїцьке: Генічеськ 09:05 16:35 щоденно
09:00 09:20 Дніпро-Запоріжжя 09:25 11:20 щоденно
09:30 09:50 Дніпро-Запоріжжя 09:55 11:50 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 10:25 12:20 щоденно
10:25 10:45 Дніпро-Запоріжжя 10:50 12:45 щоденно
10:50 11:10 Дніпро-Запоріжжя 11:15 13:10 щоденно
11:20 11:40 Дніпро-Запоріжжя 11:45 13:40 щоденно
11:35 11:55 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Токмак 12:00 17:20 щоденно
11:45 12:05 Дніпро-Мелітополь: Запоріжжя, Василівка 12:10 16:25 щоденно
12:00 12:20 Дніпро-Запоріжжя 12:25 14:20 щоденно
12:30 12:50 Дніпро-Запоріжжя 12:55 14:50 щоденно
12:50 13:10 Дніпро-Чонгар: Запоріжжя, Мелітополь 13:15 19:30 щоденно
13:00 13:20 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Токмак 13:25 18:45 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 13:25 15:20 щоденно
13:30 13:50 Дніпро-Запоріжжя 13:55 15:50 щоденно
13:35 13:55 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Приморськ 14:00 19:55 щоденно
13:50 14:10 Дніпро-Енергодар: Запоріжжя, Дніпрорудне 14:15 19:00 щоденно
14:05 14:25 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Мелітополь 14:30 20:30 щоденно
14:20 14:40 Дніпро-Запоріжжя 14:45 16:40 щоденно
14:55 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Токмак 15:00 20:15 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 15:05 17:00 ПТ.
14:55 15:15 Дніпро-Маріуполь: Запоріжжя, Оріхів
mariupolavto.com
15:20 22:20 щоденно
15:00 15:20 Дніпро-Запоріжжя 15:25 17:20 щоденно
15:05 15:25 Дніпро-Кам’янка-Дніпровська: Енергодар 15:30 20:45 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 15:55 17:50 щоденно
15:50 16:10 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Пологи 16:15 21:45 щоденно
16:00 16:20 Дніпро-Запоріжжя 16:25 18:20 щоденно
16:20 16:40 Дніпро-Кирилівка: Запоріжжя, Мелітополь 16:45 21:50 щоденно
16:30 16:50 Дніпро-Запоріжжя 16:55 18:50 щоденно
16:35 16:55 Дніпро-Бердянськ: Запоріжжя, Токмак 17:00 22:20 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 17:25 19:20 щоденно
17:15 17:35 Дніпро-Енергодар: Запоріжжя, Дніпрорудне 17:40 21:45 щоденно
17:30 17:50 Дніпро-Запоріжжя 17:55 19:50 щоденно
18:15 18:35 Дніпро-Запоріжжя 18:40 20:35 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 19:00 20:55 ПТ.
18:50 19:10 Дніпро-Запоріжжя 19:15 21:10 щоденно
19:35 19:55 Дніпро-Запоріжжя 20:00 21:55 щоденно
Дніпро-Запоріжжя 21:00 22:55 щоденно

Марганецький напрямок (на Томаківку, Марганець)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Дніпра Рейс Час відпр. із Дніпра Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:00 07:20 Дніпро-Марганець: Томаківка 07:25 09:30 пн.-сб.
07:45 08:05 Дніпро-Марганець: Томаківка 08:10 10:15 пт., нд.
08:45 09:05 Дніпро-Марганець: Томаківка 09:10 11:15 пн.-сб.
10:15 10:35 Дніпро-Марганець: Томаківка 10:40 12:45 щоденно
11:30 11:50 Дніпро-Марганець: Томаківка 11:55 14:00 пн.-сб.
12:30 12:50 Дніпро-Марганець: Томаківка 12:55 15:00 щоденно
13:20 13:40 Дніпро-Марганець: Томаківка 13:45 15:50 щоденно
14:00 14:20 Дніпро-Марганець: Томаківка 14:25 16:30 пт., нд.
14:45 15:05 Дніпро-Марганець: Томаківка 15:10 17:15 щоденно
15:05 15:25 Дніпро-Марганець: Томаківка 15:30 17:35 вт.-пт., нд.
15:35 15:55 Дніпро-Марганець: Томаківка 16:00 18:15 щоденно
16:15 16:35 Дніпро-Марганець: Томаківка 16:40 18:45 пт., нд.
17:00 17:20 Дніпро-Марганець: Томаківка 17:25 19:30 щоденно
18:00 18:20 Дніпро-Марганець: Томаківка 18:25 20:05 пт., нд.
18:45 19:05 Дніпро-Марганець: Томаківка 19:10 21:15 щоденно
20:15 20:35 Дніпро-Марганець: Томаківка 20:40 22:45 пт., нд.

Нікопольський напрямок (на Покров, Херсон, Скадовськ)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Дніпра Рейс Час відпр. із Дніпра Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:05 06:25 Дніпро-Нікополь 06:30 08:45 щоденно
07:00 07:20 Дніпро-Нікополь 07:25 09:20 щоденно
07:15 07:35 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 07:40 09:50 щоденно
07:20 07:40 Дніпро-Херсон: Нікополь, Берислав 07:45 13:50 щоденно
07:50 08:10 Дніпро-Нікополь 08:15 10:30 щоденно
08:05 08:25 Дніпро-Скадовськ: Нікополь, Н.Каховка 08:30 16:55 щоденно
08:30 08:50 Дніпро-Нікополь 08:55 10:30 щоденно
08:55 09:15 Дніпро-Нікополь 09:20 11:20 пн.
09:20 09:40 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 09:45 12:05 пн.-сб.
09:25 09:45 Дніпро-Нікополь 09:50 11:35 пн.-сб.
09:45 10:05 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 10:10 12:05 пн.-сб.
10:05 10:25 Дніпро-Нікополь 10:30 12:25 щоденно
10:30 10:50 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 10:55 13:05 щоденно
10:45 11:05 Дніпро-Нікополь 11:10 12:45 щоденно
11:00 11:20 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 11:25 13:20 щоденно
11:15 11:35 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 11:40 14:05 пн.-сб.
11:30 11:50 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 11:55 13:50 щоденно
11:35 11:55 Дніпро-Нікополь 12:00 13:45 щоденно
12:00 12:20 Дніпро-Нікополь 12:25 14:05 щоденно
12:15 12:35 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 12:40 14:50 щоденно
12:30 12:50 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 12:55 14:50 щоденно
12:50 13:10 Дніпро-Нікополь 13:15 14:50 щоденно
13:00 13:20 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 13:25 15:35 чт.-нд.
08:15 13:45 Харків-Нікополь 13:50 16:10 через день
13:35 13:55 Дніпро-Нікополь 14:00 15:45 щоденно
14:00 14:20 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 14:25 16:35 щоденно
14:05 14:25 Дніпро-Нікополь 14:30 16:05 щоденно
12:55 14:35 Кам’янське-Херсон: Нікополь, Берислав 14:40 20:45 щоденно
14:25 14:45 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 14:50 16:45 щоденно
14:45 15:05 Дніпро-Нікополь 15:10 16:35 пн.-пт.
14:50 15:10 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 15:15 17:15 пт., нд.
15:00 15:20 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 15:25 17:35 щоденно
15:05 15:25 Дніпро-Нікополь 15:30 17:05 щоденно
15:20 15:40 Дніпро-Апостолове: Нікополь 15:45 19:10 щоденно
15:25 15:45 Дніпро-Нікополь 15:50 17:25 пн.-пт.
15:30 15:50 Дніпро-Нікополь 15:55 18:10 щоденно
15:45 16:05 Дніпро-Нікополь 16:10 17:45 щоденно
08:35 16:20 Миргород-Нікополь: Сергіївка 16:25 18:20 щоденно
16:10 16:30 Дніпро-Нікополь 16:35 18:35 щоденно
16:25 16:45 Дніпро-Нікополь 16:50 18:25 нд.
16:45 17:05 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 17:10 19:20 щоденно
17:00 17:20 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 17:25 19:20 щоденно
17:15 17:35 Дніпро-Нікополь 17:40 19:10 пн.-пт., нд.
17:30 17:50 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 17:55 20:05 щоденно
17:50 18:10 Дніпро-Нікополь 18:15 19:50 щоденно
18:00 18:20 Дніпро-Нікополь: Сергіївка 18:25 20:20 щоденно
18:15 18:35 Дніпро-Нікополь 18:40 20:15 нд.
18:35 18:55 Дніпро-Нікополь 19:00 20:25 щоденно
18:50 19:10 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 19:15 21:25 пт., нд.
19:15 19:35 Дніпро-Нікополь 19:40 21:20 щоденно
19:30 19:50 Дніпро-Покров: Нікополь, Чортомлик 19:55 22:10 щоденно
19:50 20:10 Дніпро-Нікополь 20:15 22:00 нд.
20:10 20:30 Дніпро-Нікополь 20:35 22:10 пн.-пт., нд.
20:30 20:55 Дніпро-Нікополь 21:00 22:35 нд.
21:00 21:20 Дніпро-Нікополь 21:25 23:20 пт.-нд.

Солонянський напрямок (на Солоне, Веселе, Гаркушине, Петриківка)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Дніпра Рейс Час відпр. із Дніпра Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 07:50 Дніпро-Солоне 07:55 08:30 щоденно
10:40 11:20 Дніпро-Солоне 09:20 10:15 щоденно
09:00 09:20 Дніпро-Веселе: Солоне, Новопокровка 09:25 11:45 щоденно
09:50 10:10 Дніпро-Григорівка: Солоне, Широке 10:15 11:50 щоденно
10:05 10:25 Дніпро-Петриківка: Солоне, Новопокровка 10:30 12:15 щоденно
09:25 10:10 Дніпро-Солоне 12:00 12:55 щоденно
11:40 12:00 Дніпро-Олександропіль: Солоне, Безбородькове 12:05 14:15 щоденно
09:00 Дніпро-Гаркушине: Солоне, Новопокровка 13:45 16:30 пн.-пт.
11:50 12:35 Дніпро-Солоне 14:10 15:05 щоденно
12:35 13:20 Дніпро-Солоне 14:10 14:45 щоденно
15:20 15:40 Дніпро-Петриківка: Солоне, Новопокровка 15:45 17:30 щоденно
15:40 16:00 Дніпро-Ганно-Мусіївка: Солоне 16:05 18:10 щоденно
14:10 14:55 Дніпро-Солоне 16:55 17:50 щоденно
15:45 Дніпро-Гаркушине: Солоне, Новопокровка 17:00 19:35 нд.
17:30 17:50 Дніпро-Григорівка: Солоне, Широке 17:55 19:30 щоденно
17:55 18:15 Дніпро-Веселе: Солоне, Новопокровка 18:20 20:30 щоденно
18:20 18:40 Дніпро-Олександропіль: Солоне, Безбородькове 18:45 20:55 щоденно

Приміське сполучення (на Сурсько-Литовське)

Час відпр. із кінцевої станції Час прибуття до Дніпра Рейс Час відпр. із Дніпра Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Дніпро-Сурсько-Литовське 07:00 07:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 09:00 09:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 10:00 10:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 11:00 11:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 12:00 12:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 13:00 13:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 14:00 14:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 15:00 15:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 16:00 16:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 17:00 17:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 18:00 18:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 19:00 19:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 20:00 20:40 щоденно
Дніпро-Сурсько-Литовське 21:00 21:40 щоденно


2015-2020