Автобус ПОЛТАВА-СКИБІВКА

через Мале Ладижине, Зеленківку, Войнівку, Новофедорівку, Чутове, Кочубеївку, Скороходове, Коханівку, Козаче, Филенкове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:22 12:30 Полтава АС-2 місто Полтава A
05:50 13:00 Мале Ладижине Полтавський район
06:00 13:10 Зеленківка Чутівський район
06:05 13:15 Войнівка Чутівський район B
06:15 13:25 Новофедорівка Чутівський район C
06:30 13:40 Чутове АС смт Чутове D
06:40 13:50 Кочубеївка Чутівський район E
06:50 14:00 Скороходове Чутівський район F
06:55 14:05 Коханівка Чутівський район G
07:00 14:10 Козаче Чутівський район H
07:10 14:20 Филенкове Чутівський район I
07:20 14:25 Скибівка Чутівський район J
Рейси виконуються щоденно, крім понеділка.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку СКИБІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Скибівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із невеликим селом на півночі Чутівщини - Скибівка. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх районів - Полтавським та Чутівським. Відстань між Полтавою та Скибівкою становить 85 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Скибівка: Чутове, Кочубеївка, Скороходове та Филенкове. Повна тривалість поїздки складе близько 2 годин. В обласному центрі автобус відправляється від АС-2 по вул. Шевченка (неподалік центрального ринку).





Скориставшись автобусом Полтава-Скибівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Мале Ладижине, Полтава-Зеленківка, Полтава-Войнівка, Полтава-Новофедорівка, Полтава-Чутове, Полтава-Кочубеївка, Полтава-Скороходове (Полтава-Артемівка), Полтава-Коханівка, Полтава-Козаче, Полтава-Филенкове, Полтава-Скибівка;
із Малого Ладижиного - Мале Ладижине-Зеленківка, Мале Ладижине-Войнівка, Мале Ладижине-Новофедорівка, Мале Ладижине-Чутове, Мале Ладижине-Кочубеївка, Мале Ладижине-Скороходове (Мале Ладижине-Артемівка), Мале Ладижине-Коханівка, Мале Ладижине-Козаче, Мале Ладижине-Филенкове, Мале Ладижине-Скибівка;
із Зеленківки - Зеленківка-Войнівка, Зеленківка-Новофедорівка, Зеленківка-Чутове, Зеленківка-Кочубеївка, Зеленківка-Скороходове (Зеленківка-Артемівка), Зеленківка-Коханівка, Зеленківка-Козаче, Зеленківка-Филенкове, Зеленківка-Скибівка;
із Войнівки - Войнівка-Новофедорівка, Войнівка-Чутове, Войнівка-Кочубеївка, Войнівка-Скороходове (Войнівка-Артемівка), Войнівка-Коханівка, Войнівка-Козаче, Войнівка-Филенкове, Войнівка-Скибівка;
із Чутового - Чутове-Кочубеївка, Чутове-Скороходове (Чутове-Артемівка), Чутове-Коханівка, Чутове-Козаче, Чутове-Филенкове, Чутове-Скибівка;
із Кочубеївки - Кочубеївка-Скороходове (Кочубеївка-Артемівка), Кочубеївка-Коханівка, Кочубеївка-Козаче, Кочубеївка-Филенкове, Кочубеївка-Скибівка;
зі Скороходового - Скороходове-Коханівка, Скороходове-Козаче, Скороходове-Филенкове, Скороходове-Скибівка.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави.


2015-2018