Автобус ПОЛТАВА-СКИБІВКА

через Мале Ладижине, Зеленківку, Войнівку, Новофедорівку, Чутове, Кочубеївку, Скороходове, Коханівку, Козаче, Филенкове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Полтава АС-2 місто Полтава A
13:00 Мале Ладижине Полтавський район
13:10 Зеленківка Чутівський район
13:15 Войнівка Чутівський район B
13:25 Новофедорівка Чутівський район C
13:40 Чутове смт Чутове D
13:50 Кочубеївка Чутівський район E
14:00 Скороходове Чутівський район F
14:05 Коханівка Чутівський район G
14:10 Козаче Чутівський район H
14:20 Филенкове Чутівський район I
14:25 Скибівка Чутівський район J
Рейс виконується по вівторках, середах, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць).
Протяжність складає 85 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СКИБІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Скибівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із невеликим селом на півночі Чутівщини - Скибівка. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх районів - Полтавським та Чутівським. Відстань між Полтавою та Скибівкою становить 85 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Скибівка: Чутове, Кочубеївка, Скороходове та Филенкове. Повна тривалість поїздки складе близько 2 годин. В обласному центрі автобус відправляється від АС-2 по вул. Шевченка (неподалік центрального ринку).





Скориставшись автобусом Полтава-Скибівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Мале Ладижине, Полтава-Зеленківка, Полтава-Войнівка, Полтава-Новофедорівка, Полтава-Чутове, Полтава-Кочубеївка, Полтава-Скороходове (Полтава-Артемівка), Полтава-Коханівка, Полтава-Козаче, Полтава-Филенкове, Полтава-Скибівка;
із Малого Ладижиного - Мале Ладижине-Зеленківка, Мале Ладижине-Войнівка, Мале Ладижине-Новофедорівка, Мале Ладижине-Чутове, Мале Ладижине-Кочубеївка, Мале Ладижине-Скороходове (Мале Ладижине-Артемівка), Мале Ладижине-Коханівка, Мале Ладижине-Козаче, Мале Ладижине-Филенкове, Мале Ладижине-Скибівка;
із Зеленківки - Зеленківка-Войнівка, Зеленківка-Новофедорівка, Зеленківка-Чутове, Зеленківка-Кочубеївка, Зеленківка-Скороходове (Зеленківка-Артемівка), Зеленківка-Коханівка, Зеленківка-Козаче, Зеленківка-Филенкове, Зеленківка-Скибівка;
із Войнівки - Войнівка-Новофедорівка, Войнівка-Чутове, Войнівка-Кочубеївка, Войнівка-Скороходове (Войнівка-Артемівка), Войнівка-Коханівка, Войнівка-Козаче, Войнівка-Филенкове, Войнівка-Скибівка;
із Чутового - Чутове-Кочубеївка, Чутове-Скороходове (Чутове-Артемівка), Чутове-Коханівка, Чутове-Козаче, Чутове-Филенкове, Чутове-Скибівка;
із Кочубеївки - Кочубеївка-Скороходове (Кочубеївка-Артемівка), Кочубеївка-Коханівка, Кочубеївка-Козаче, Кочубеївка-Филенкове, Кочубеївка-Скибівка;
зі Скороходового - Скороходове-Коханівка, Скороходове-Козаче, Скороходове-Филенкове, Скороходове-Скибівка.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Полтавської автостанції або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави.


2015-2020