Автобус ПОЛТАВА-СКИБІВКА

через Мале Ладижине, Зеленківку, Войнівку, Новофедорівку, Чутове, Кочубеївку, Скороходове, Коханівку, Козаче, Филенкове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:22 12:30 Полтава АС-2 місто Полтава A
05:50 13:00 Мале Ладижине Полтавський район
06:00 13:10 Зеленківка Чутівський район
06:05 13:15 Войнівка Чутівський район B
06:15 13:25 Новофедорівка Чутівський район C
06:30 13:40 Чутове АС смт Чутове D
06:40 13:50 Кочубеївка Чутівський район E
06:50 14:00 Скороходове Чутівський район F
06:55 14:05 Коханівка Чутівський район G
07:00 14:10 Козаче Чутівський район H
07:10 14:20 Филенкове Чутівський район I
07:20 14:25 Скибівка Чутівський район J
Рейси виконуються щоденно, крім понеділка. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку СКИБІВКА-ПОЛТАВА


2015-2017