Автобус ПОЛТАВА-НОВА ПАВЛІВКА

через Минівку, Селещину, Машівку, Андріївку, Дмитрівку, Лип’янку, Бабайкове, Розумівку, Абрамівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
11:25 16:15 Полтава АС-2 місто Полтава A
11:40 16:30 Копили Полтавський район
11:45 16:35 Марківка Полтавський район
11:50 16:40 Минівка Полтавський район
12:05 16:55 Селещина Машівський район B
12:15 17:10 Машівка АС смт Машівка C
12:30 17:25 Андріївка Машівський район D
12:35 17:30 Дмитрівка Машівський район E
12:40 17:35 Лип’янка Карлівський район F
12:45 17:40 Бабайкове Карлівський район G
12:50 17:50 Розумівка Карлівський район H
12:55 18:00 Абрамівка Машівський район I
13:00 18:10 Нова Павлівка Машівський район J
ПН.-ЧТ., СБ. ПТ. періодичність
Рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 85 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку НОВА ПАВЛІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Нова Павлівка (Полтава-Новопавлівка) з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Машівського району. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського, Машівського та Карлівського районів. Відстань між Полтавою та Новою Павлівкою становить 85 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Нова Павлівка: Копили, Марківка, Минівка, Селещина, Машівка, Андріївка, Дмитрівка, Лип’янка, Бабайкове, Розумівка та Абрамівка. Повна тривалість поїздки складе 1,5-2 години. В обласному центрі автобус відправляється від АС-2 на Шевченка.





Скориставшись автобусом Полтава-Нова Павлівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Копили, Полтава-Марківка, Полтава-Минівка, Полтава-Селещина, Полтава-Машівка, Полтава-Андріївка, Полтава-Дмитрівка, Полтава-Лип’янка, Полтава-Бабайкове, Полтава-Розумівка, Полтава-Абрамівка, Полтава-Нова Павлівка;
із Копилів - Копили-Марківка, Копили-Минівка, Копили-Селещина, Копили-Машівка, Копили-Андріївка, Копили-Дмитрівка, Копили-Лип’янка, Копили-Бабайкове, Копили-Розумівка, Копили-Абрамівка, Копили-Нова Павлівка;
із Марківки - Марківка-Минівка, Марківка-Селещина, Марківка-Машівка, Марківка-Андріївка, Марківка-Дмитрівка, Марківка-Лип’янка, Марківка-Бабайкове, Марківка-Розумівка, Марківка-Абрамівка, Марківка-Нова Павлівка;
із Минівки - Минівка-Селещина, Минівка-Машівка, Минівка-Андріївка, Минівка-Дмитрівка, Минівка-Лип’янка, Минівка-Бабайкове, Минівка-Розумівка, Минівка-Абрамівка, Минівка-Нова Павлівка;
із Селещини - Селещина-Машівка, Селещина-Андріївка, Селещина-Дмитрівка, Селещина-Лип’янка, Селещина-Бабайкове, Селещина-Розумівка, Селещина-Абрамівка, Селещина-Нова Павлівка;
із Машівки - Машівка-Андріївка, Машівка-Дмитрівка, Машівка-Лип’янка, Машівка-Бабайкове, Машівка-Розумівка, Машівка-Абрамівка, Машівка-Нова Павлівка;
із Андріївки - Андріївка-Дмитрівка, Андріївка-Лип’янка, Андріївка-Бабайкове, Андріївка-Розумівка, Андріївка-Абрамівка, Андріївка-Нова Павлівка.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави та Машівки.


2015-2020