Автобус ПОЛТАВА-НОВА ПАВЛІВКА

через Минівку, Селещину, Машівку, Андріївку, Дмитрівку, Лип’янку, Бабайкове, Розумівку, Абрамівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
11:25 16:15 Полтава АС-2 місто Полтава A
11:40 16:30 Копили Полтавський район
11:45 16:35 Марківка Полтавський район
11:50 16:40 Минівка Полтавський район
12:05 16:55 Селещина Машівський район B
12:15 17:10 Машівка АС смт Машівка C
12:30 17:25 Андріївка Машівський район D
12:35 17:30 Дмитрівка Машівський район E
12:40 17:35 Лип’янка Карлівський район F
12:45 17:40 Бабайкове Карлівський район G
12:50 17:50 Розумівка Карлівський район H
12:55 18:00 Абрамівка Машівський район I
13:00 18:15 Нова Павлівка Машівський район J
щоденно п’ятниця періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку НОВА ПАВЛІВКА-ПОЛТАВА


2015-2017