Автобус ПОЛТАВА-ЖУКИ

через Тахтаулове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанції


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція На карті
05:50 06:15 06:30 06:45 06:50 07:25 07:45 08:10 08:25 09:05 09:25 09:45 Полтава АС-3 A
05:55 06:20 06:35 06:50 06:55 07:30 07:50 08:15 08:30 09:10 09:30 09:50 База Холодильник B
05:57 06:22 06:37 06:52 06:57 07:32 07:52 08:17 08:32 09:12 09:32 09:52 Автоагрегатний з-д C
06:00 06:25 06:40 06:55 07:00 07:35 07:55 08:20 08:35 09:15 09:35 09:55 Обл.психлікарня D
06:02 06:27 06:42 06:57 07:02 07:37 07:57 08:22 08:37 09:17 09:37 09:57 МБЗ E
06:05 06:30 06:45 07:00 07:05 07:40 08:00 08:25 08:40 09:20 09:40 10:00 Птахофабрика F
06:07 06:32 06:47 07:02 07:07 07:42 08:02 08:27 08:42 09:22 09:42 10:02 Побиванка G
06:15 06:40 06:55 07:10 07:15 07:50 08:10 08:35 08:50 09:30 09:50 10:10 Тахтаулове H
06:20 06:45 07:00 07:15 07:20 07:55 08:15 08:40 08:55 09:35 09:55 10:15 Жуки I
щодня пн-сб щодня щодня щодня щодня пн-сб щодня щодня щодня пн-сб щодня періодичність

10:25 11:10 11:45 12:15 12:50 13:15 13:55 14:25 14:45 15:05 15:45 16:05 Полтава АС-3 A
10:30 11:15 11:50 12:20 12:55 13:20 14:00 14:30 14:50 15:10 15:50 16:10 База Холодильник B
10:32 11:17 11:52 12:22 12:57 13:22 14:02 14:32 14:52 15:12 15:52 16:12 Автоагрегатний з-д C
10:35 11:20 11:55 12:25 13:00 13:25 14:05 14:35 14:55 15:15 15:55 16:15 Обл.психлікарня D
10:37 11:22 11:57 12:27 13:02 13:27 14:07 14:37 14:57 15:17 15:57 16:17 МБЗ E
10:40 11:25 12:00 12:30 13:05 13:30 14:10 14:40 15:00 15:20 16:00 16:20 Птахофабрика F
10:42 11:27 12:02 12:32 13:07 13:32 14:12 14:42 15:02 15:22 16:02 16:22 Побиванка G
10:50 11:35 12:10 12:40 13:15 13:40 14:20 14:50 15:10 15:30 16:10 16:30 Тахтаулове H
10:55 11:40 12:15 12:45 13:20 13:45 14:25 14:55 15:15 15:35 16:15 16:35 Жуки I
щодня пн-сб щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня пн-сб періодичність

16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05 18:35 19:10 19:40 20:15 21:15 Полтава АС-3 A
16:30 16:50 17:10 17:30 17:50 18:10 18:40 19:15 19:45 20:20 21:18 База Холодильник B
16:32 16:52 17:12 17:32 17:52 18:12 18:42 19:17 19:47 20:22 21:21 Автоагрегатний з-д C
16:35 16:55 17:15 17:35 17:55 18:15 18:45 19:20 19:50 20:25 21:25 Обл.психлікарня D
16:37 16:57 17:17 17:37 17:57 18:17 18:47 19:22 19:52 20:27 21:27 МБЗ E
16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:50 19:25 19:55 20:30 21:30 Птахофабрика F
16:42 17:02 17:22 17:42 18:02 18:22 18:52 19:27 19:57 20:32 21:33 Побиванка G
16:50 17:10 17:25 17:45 18:10 18:30 19:00 19:35 20:05 20:40 21:40 Тахтаулове H
16:55 17:15 17:30 17:55 18:15 18:35 19:05 19:40 20:10 20:45 21:45 Жуки I
щодня щодня пн-пт щодня пн-сб щодня щодня щодня пн-сб щодня пн-сб періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes, Богдан, ЛАЗ, Рута.
Протяжність складає 15 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЖУКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Жуки з’єднує обласний і районний центр - місто Полтаву із двома найближчими селами до міста - Тахтаулове та Жуки. Обидва населені пункти підпорядковані Тахтаулівській сільській раді. Приблизна кількість мешканців Тахтаулового та Жуків - 2 тис. та 1 тис. відповідно. Маршрут автобуса проходить територією міста Полтави та селами Тахтаулове і Жуки. Відстань від обласного центру до Жуків становить 15 км. Повна тривалість поїздки складе півгодини. Щоденно на маршруті здійснюється близько 30 рейсів. У Полтаві автобуси відправляються від АС-3, яка розташована біля ТРЦ «Київ», навпроти залізничного вокзалу Полтава-Київська. Поряд із автостанцією знаходяться зупинки громадського транспорту «Турбомеханічний завод» та «вул. Кондратенка». Перший автобус на Жуки вирушає в дорогу близько 6 години.





Скориставшись автобусом Полтава-Жуки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Полтава-Тахтаулове, Полтава-Жуки та Тахтаулове-Жуки. По місту Полтава маршрутка слідує через зупинки громадського транспорту: Турбомеханічний завод, вул. Дослідна, Інститут зв’язку, База Холодильник, Автоагрегатний завод, вул. 9 січня, Редути, Пам’ятник, Обласна психіатрична лікарня, Полтавська птахофабрика. Середній інтервал руху між рейсами становить 30 хвилин. Автобусом Полтава-Жуки жителі обласного центру можуть дістатися Української Православної Церкви, готельно-ресторанного комплексу «Vivat Провінція» (готель, ресторан, пивоварня, зоопарк «Бабусин дворик», знаходиться в історичній зоні - у центрі поля Полтавської Битви), розважального комплексу «Золота рибка».


Час відправлення по зупинках громадського транспорту Полтави указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції або у водіїв маршрутки. Придбати квитки на автобус Полтава-Жуки можна у касі автостанції Полтава-3 або водіїв автобуса.


2015-2018