Автобус ПОЛТАВА-НАДЕЖДА-ДИКАНЬКА

через Тахтаулове, Веселівку, Велику Рудку, Степанівку, Ландарі, Андріївку, Надежду, Дячкове, Діброву, Балясне, Попівку, Василівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:15 Полтава АС-2 місто Полтава A
06:31 Тахтаулове Полтавський район
06:46 Веселівка Полтавський район B
06:48 Велика Рудка Полтавський район C
06:52 Степанівка Полтавський район D
06:57 Ландарі Полтавський район E
07:03 Андріївка Полтавський район
07:11 Надежда Полтавський район F
07:17 Дячкове Полтавський район G
07:19 Діброва Полтавський район
07:24 Балясне Полтавський район H
07:27 Попівка Полтавський район
07:35 Василівка Полтавський район I
07:45 Диканька АС смт Диканька J
Рейс виконується щовівторка, щоп’ятниці та щосуботи.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 80 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ДИКАНЬКА-НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Диканька через Надежду з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Диканьщини. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського районів. Відстань між Полтавою та Диканькою становить 80 км. Села, через які курсує маршрутка Полтава-Диканька: Тахтаулове, Веселівка, Велика Рудка, Степанівка, Ландарі, Андріївка, Надежда, Дячкове, Діброва, Балясне, Попівка та Василівка. Повна тривалість поїздки складе 1,5 години. В обласному центрі автобус відправляється зранку від АС-2 на Шевченка.





Скориставшись автобусом Полтава-Диканька через Надежду, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Тахтаулове, Полтава-Веселівка, Полтава-Велика Рудка, Полтава-Степанівка, Полтава-Ландарі, Полтава-Андріївка, Полтава-Надежда, Полтава-Дячкове, Полтава-Діброва, Полтава-Балясне, Полтава-Попівка, Полтава-Василівка, Полтава-Диканька;
із Тахтаулового - Тахтаулове-Веселівка, Тахтаулове-Велика Рудка, Тахтаулове-Степанівка, Тахтаулове-Ландарі, Тахтаулове-Андріївка, Тахтаулове-Надежда, Тахтаулове-Дячкове, Тахтаулове-Діброва, Тахтаулове-Балясне, Тахтаулове-Попівка, Тахтаулове-Василівка, Тахтаулове-Диканька;
із Веселівки - Веселівка-Велика Рудка, Веселівка-Степанівка, Веселівка-Ландарі, Веселівка-Андріївка, Веселівка-Надежда, Веселівка-Дячкове, Веселівка-Діброва, Веселівка-Балясне, Веселівка-Попівка, Веселівка-Василівка, Веселівка-Диканька;
із Великої Рудки - Велика Рудка-Степанівка, Велика Рудка-Ландарі, Велика Рудка-Андріївка, Велика Рудка-Надежда, Велика Рудка-Дячкове, Велика Рудка-Діброва, Велика Рудка-Балясне, Велика Рудка-Попівка, Велика Рудка-Василівка, Велика Рудка-Диканька;
зі Степанівки - Степанівка-Ландарі, Степанівка-Андріївка, Степанівка-Надежда, Степанівка-Дячкове, Степанівка-Діброва, Степанівка-Балясне, Степанівка-Попівка, Степанівка-Василівка, Степанівка-Диканька;
із Ландарів - Ландарі-Андріївка, Ландарі-Надежда, Ландарі-Дячкове, Ландарі-Діброва, Ландарі-Балясне, Ландарі-Попівка, Ландарі-Василівка, Ландарі-Диканька;
із Андріївки - Андріївка-Надежда, Андріївка-Дячкове, Андріївка-Діброва, Андріївка-Балясне, Андріївка-Попівка, Андріївка-Василівка, Андріївка-Диканька;
із Надежди - Надежда-Дячкове, Надежда-Діброва, Надежда-Балясне, Надежда-Попівка, Надежда-Василівка, Надежда-Диканька.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Полтавської автостанції або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автостанції Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДИКАНЬКИ

ПОЛТАВА-ДИКАНЬКА

ПОЛТАВА-ЧОРНОГЛАЗІВКА-ДИКАНЬКА

ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Пришиб

ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Чернишівку

2015-2020