Автобус ПОЛТАВА-НАДЕЖДА-ДИКАНЬКА

через Тахтаулове, Веселівку, Велику Рудку, Степанівку, Ландарі, Андріївку, Надежду, Дячкове, Чапаєвку, Балясне, Василівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:25 Полтава АС-3 місто Полтава A
06:31 Тахтаулове Полтавський район
06:46 Веселівка Диканський район B
06:48 Велика Рудка Диканський район C
06:52 Степанівка Диканський район D
06:57 Ландарі Диканський район E
07:03 Андріївка Диканський район
07:11 Надежда Диканський район F
07:17 Дячкове Диканський район G
07:19 Чапаєвка Диканський район
07:24 Балясне Диканський район H
07:35 Василівка Диканський район I
07:45 Диканька АС смт Диканька J
Рейс виконується щоденно, крім неділі. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ДИКАНЬКА-НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДИКАНЬКИ та НАДЕЖДИ

ПОЛТАВА-ДИКАНЬКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Чернишівку
ПОЛТАВА-НАДЕЖДА через Решетилівку
ПОЛТАВА-ПЕТРЕНКИ
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Пришиб
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Чернишівку


2015-2018