Автобус ПОЛТАВА-ПАСІЧНЕ

через Нові Санжари, Малий Кобелячок, Козуби, Шовкопляси, Великий Кобелячок, Бечеве, Попове, Супротивну Балку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
10:50 Полтава АС-2 місто Полтава A
11:10 Мачухи Полтавський район
11:15 Судіївка Полтавський район
11:20 Шевченки Полтавський район
11:40 Нові Санжари АС смт Нові Санжари B
11:45 Лелюхівка Новосанжарський район
11:50 Малий Кобелячок Новосанжарський район C
11:55 Козуби Новосанжарський район D
12:00 Шовкопляси Новосанжарський район E
12:05 Великий Кобелячок Новосанжарський район F
12:10 Бечеве Новосанжарський район G
12:15 Попове Новосанжарський район H
12:25 Супротивна Балка Новосанжарський район I
12:35 Пасічне Новосанжарський район J
ПН.-СР., ПТ., НД. періодичність
Рейс виконується щоденно, крім четверга та суботи.
Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (12 місць).
Протяжність складає 75 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПАСІЧНЕ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Пасічне з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Новосанжарського району. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського та Новосанжарського районів. Відстань між Полтавою та Пасічним становить 75 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Пасічне: Мачухи, Судіївка, Шевченки, Лелюхівка, Нові Санжари, Малий Кобелячок, Козуби, Шовкопляси, Великий Кобелячок, Бечеве, Попове та Супротивна Балка. Повна тривалість поїздки складе півтори години. В обласному центрі автобус відправляється від АС-2 на Шевченка.





Скориставшись автобусом Полтава-Пасічне, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Мачухи, Полтава-Судіївка, Полтава-Шевченки, Полтава-Лелюхівка, Полтава-Нові Санжари, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Козуби, Полтава-Шовкопляси, Полтава-Великий Кобелячок, Полтава-Бечеве, Полтава-Попове, Полтава-Супротивна Балка, Полтава-Пасічне;
із Мачух - Мачухи-Судіївка, Мачухи-Шевченки, Мачухи-Лелюхівка, Мачухи-Нові Санжари, Мачухи-Малий Кобелячок, Мачухи-Козуби, Мачухи-Шовкопляси, Мачухи-Великий Кобелячок, Мачухи-Бечеве, Мачухи-Попове, Мачухи-Супротивна Балка, Мачухи-Пасічне;
із Судіївки - Судіївка-Шевченки, Судіївка-Лелюхівка, Судіївка-Нові Санжари, Судіївка-Малий Кобелячок, Судіївка-Козуби, Судіївка-Шовкопляси, Судіївка-Великий Кобелячок, Судіївка-Бечеве, Судіївка-Попове, Судіївка-Супротивна Балка, Судіївка-Пасічне;
із Шевченок - Шевченки-Лелюхівка, Шевченки-Нові Санжари, Шевченки-Малий Кобелячок, Шевченки-Козуби, Шевченки-Шовкопляси, Шевченки-Великий Кобелячок, Шевченки-Бечеве, Шевченки-Попове, Шевченки-Супротивна Балка, Шевченки-Пасічне;
із Лелюхівки - Лелюхівка-Нові Санжари, Лелюхівка-Малий Кобелячок, Лелюхівка-Козуби, Лелюхівка-Шовкопляси, Лелюхівка-Великий Кобелячок, Лелюхівка-Бечеве, Лелюхівка-Попове, Лелюхівка-Супротивна Балка, Лелюхівка-Пасічне;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Лелюхівка, Нові Санжари-Малий Кобелячок, Нові Санжари-Козуби, Нові Санжари-Шовкопляси, Нові Санжари-Великий Кобелячок, Нові Санжари-Бечеве, Нові Санжари-Попове, Нові Санжари-Супротивна Балка, Нові Санжари-Пасічне.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій Полтави та Нових Санжар.


2015-2020