Автобус ПОЛТАВА-ПАСІЧНЕ

через Нові Санжари, Малий Кобелячок, Козуби, Шовкопляси, Великий Кобелячок, Бечеве, Попове, Супротивну Балку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:50 15:30 Полтава АС-2 місто Полтава A
11:10 15:50 Мачухи Полтавський район
11:15 15:55 Судіївка Полтавський район
11:20 16:00 Шевченки Полтавський район
11:40 16:30 Нові Санжари АС смт Нові Санжари B
11:45 16:35 Лелюхівка Новосанжарський район
11:50 16:40 Малий Кобелячок Новосанжарський район C
11:55 16:45 Козуби Новосанжарський район D
12:00 16:50 Шовкопляси Новосанжарський район E
12:05 16:55 Великий Кобелячок Новосанжарський район F
12:10 17:00 Бечеве Новосанжарський район G
12:15 17:05 Попове Новосанжарський район H
12:25 17:15 Супротивна Балка Новосанжарський район I
12:35 17:20 Пасічне Новосанжарський район J
пн.-ср., пт., нд. пт., нд. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, крім четверга та суботи, другий - по п’ятницях та неділях. Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (12 місць). Протяжність складає 75 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПАСІЧНЕ-ПОЛТАВА


2015-2017