Автобус МИРГОРОД-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Шишаки, Пришиб, Диканьку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:10 Миргород АС місто Миргород A
10:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
11:20 Шишаки АС смт Шишаки C
11:24 Великий Перевіз Шишацький район D
11:32 Самари Шишацький район
11:36 Першотравневе Шишацький район
11:45 Пришиб Шишацький район E
11:49 Коляди Шишацький район
11:59 Нелюбівка Диканський район F
12:02 Дейнеківка Диканський район
12:04 Балясне Диканський район G
12:08 Попівка Диканський район
12:11 Марченки Диканський район
12:18 Василівка Диканський район
12:25 Диканька АС смт Диканька H
12:39 Проні Диканський район
12:57 Тахтаулове Полтавський район I
13:05 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць).
Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Полтава через Пришиб з’єднує найбільше курортне містечко області - Миргород із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Миргородським, Шишацьким, Диканським та Полтавським. Відстань між Миргородом та Полтавою становить 130 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Великі Сорочинці, Шишаки та Диканька. Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Миргорода маршрутка Миргород-Полтава відправляється кожного ранку, у Полтаві - прибуває на АС-3 біля ТРЦ «Київ» та залізничного вокзалу Полтава-Київська.





Скориставшись автобусом Миргород-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Шишаки, Миргород-Великий Перевіз, Миргород-Самари, Миргород-Першотравневе, Миргород-Пришиб, Миргород-Коляди, Миргород-Нелюбівка, Миргород-Дейнеківка, Миргород-Балясне, Миргород-Попівка, Миргород-Марченки, Миргород-Василівка, Миргород-Диканька, Миргород-Проні, Миргород-Тахтаулове, Миргород-Полтава;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Шишаки, Великі Сорочинці-Великий Перевіз, Великі Сорочинці-Самари, Великі Сорочинці-Першотравневе, Великі Сорочинці-Пришиб, Великі Сорочинці-Коляди, Великі Сорочинці-Нелюбівка, Великі Сорочинці-Дейнеківка, Великі Сорочинці-Балясне, Великі Сорочинці-Попівка, Великі Сорочинці-Марченки, Великі Сорочинці-Василівка, Великі Сорочинці-Диканька, Великі Сорочинці-Проні, Великі Сорочинці-Тахтаулове, Великі Сорочинці-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Великий Перевіз, Шишаки-Самари, Шишаки-Першотравневе, Шишаки-Пришиб, Шишаки-Коляди, Шишаки-Нелюбівка, Шишаки-Дейнеківка, Шишаки-Балясне, Шишаки-Попівка, Шишаки-Марченки, Шишаки-Василівка, Шишаки-Диканька, Шишаки-Проні, Шишаки-Тахтаулове, Шишаки-Полтава;
із Диканьки - Диканька-Проні, Диканька-Тахтаулове, Диканька-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Миргорода, Великих Сорочинець, Шишак, Диканьки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ
МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Байрак
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Білоцерківку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Великі Сорочинці, Опішню
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Чернишівку, Диканьку
МИРГОРОД-ХАРКІВ
РОМОДАН-ПОЛТАВА


2015-2018