Автобус МИРГОРОД-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Шишаки, Пришиб, Диканьку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:10 Миргород АС місто Миргород A
10:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
11:20 Шишаки АС смт Шишаки C
11:24 Великий Перевіз Шишацький район D
11:32 Самари Шишацький район
11:36 Першотравневе Шишацький район
11:45 Пришиб Шишацький район E
11:49 Коляди Шишацький район
11:59 Нелюбівка Диканський район F
12:02 Дейнеківка Диканський район
12:04 Балясне Диканський район G
12:08 Попівка Диканський район
12:11 Марченки Диканський район
12:18 Василівка Диканський район
12:25 Диканька АС смт Диканька H
12:39 Проні Диканський район
12:57 Тахтаулове Полтавський район I
13:05 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-МИРГОРОД

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ
МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Байрак
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Білоцерківку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Великі Сорочинці, Опішню
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Чернишівку, Диканьку
МИРГОРОД-ХАРКІВ
РОМОДАН-ПОЛТАВА


2015-2017