Автобус ЛОХВИЦЯ-ЛУБНИ

через Пестичевське, Архипівку, Красне, Нову Діброву, Пізники, Ковалі, Чорнухи, Вороньки, Мелехи, Загребелля, Городище, Калайдинці, Клепачі

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
04:30 09:40 14:40 Лохвиця АС місто Лохвиця A
04:40 09:50 14:50 Пестичевське Лохвицький район
04:45 09:55 14:55 Архипівка Лохвицький район
04:50 10:00 15:00 Красне Чорнухинський район
05:00 10:10 15:10 Нова Діброва Чорнухинський район
05:05 10:15 15:15 Пізники Чорнухинський район B
05:15 10:25 15:25 Ковалі Чорнухинський район C
05:25 10:35 15:35 Чорнухи АС смт Чорнухи D
05:35 10:40 15:40 Ковалі Чорнухинський район C
05:40 10:45 15:45 Пізники Чорнухинський район B
05:45 10:50 15:50 Вороньки Чорнухинський район E
06:00 11:00 16:00 Мелехи Чорнухинський район F
06:05 11:05 16:05 Загребелля Чорнухинський район
06:15 11:10 16:10 Городище Чорнухинський район G
06:25 11:30 16:25 Калайдинці Лубенський район H
06:30 11:35 16:30 Клепачі Лубенський район I
06:40 11:45 16:55 Лубни АС місто Лубни J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ЛУБЕН

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА


2015-2017