Автобус ЛОХВИЦЯ-ЛУБНИ

через Пестичевське, Архипівку, Красне, Нову Діброву, Пізники, Ковалі, Чорнухи, Вороньки, Мелехи, Загребелля, Городище, Калайдинці, Клепачі

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
09:40 14:40 Лохвиця АС місто Лохвиця A
09:50 14:50 Пестичевське Лохвицький район
09:55 14:55 Архипівка Лохвицький район
10:00 15:00 Красне Чорнухинський район
10:10 15:10 Нова Діброва Чорнухинський район
10:15 15:15 Пізники Чорнухинський район B
10:25 15:25 Ковалі Чорнухинський район C
10:35 15:35 Чорнухи АС смт Чорнухи D
10:40 15:40 Ковалі Чорнухинський район C
10:45 15:45 Пізники Чорнухинський район B
10:50 15:50 Вороньки Чорнухинський район E
11:00 16:00 Мелехи Чорнухинський район F
11:05 16:05 Загребелля Чорнухинський район
11:10 16:10 Городище Чорнухинський район G
11:30 16:25 Калайдинці Лубенський район H
11:35 16:30 Клепачі Лубенський район I
11:45 16:55 Лубни АС місто Лубни J
щоденно щоденно періодичність
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ.
Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Лубни з’єднує сусідні районні центри - місто Лохвицю із містом Лубни. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Лохвицьким, Чорнухинським та Лубенським. Відстань між Лохвицею та Лубнами становить 80 км. Найбільший населений пункт, через який курсує маршрутка Лохвиця-Лубни - районний центр Чорнухи. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси - у першій та другій половині дня. Маршрут автобуса проходить невеликою ділянкою регіональної автомобільної дороги Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин та територіальною дорогою Т-17-14 Чорнухи-Лубни.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Пестичевське, Лохвиця-Архипівка, Лохвиця-Красне, Лохвиця-Нова Діброва, Лохвиця-Пізники, Лохвиця-Ковалі, Лохвиця-Чорнухи, Лохвиця-Вороньки, Лохвиця-Мелехи, Лохвиця-Загребелля, Лохвиця-Городище, Лохвиця-Калайдинці, Лохвиця-Клепачі, Лохвиця-Лубни;
із Красного - Красне-Нова Діброва, Красне-Пізники, Красне-Ковалі, Красне-Чорнухи, Красне-Вороньки, Красне-Мелехи, Красне-Загребелля, Красне-Городище, Красне-Калайдинці, Красне-Клепачі, Красне-Лубни;
із Пізників - Пізники-Ковалі, Пізники-Чорнухи, Пізники-Вороньки, Пізники-Мелехи, Пізники-Загребелля, Пізники-Городище, Пізники-Калайдинці, Пізники-Клепачі, Пізники-Лубни;
із Ковалів - Ковалі-Чорнухи, Ковалі-Вороньки, Ковалі-Мелехи, Ковалі-Загребелля, Ковалі-Городище, Ковалі-Калайдинці, Ковалі-Клепачі, Ковалі-Лубни;
із Чорнух - Чорнухи-Ковалі, Чорнухи-Пізники, Чорнухи-Вороньки, Чорнухи-Мелехи, Чорнухи-Загребелля, Чорнухи-Городище, Чорнухи-Калайдинці, Чорнухи-Клепачі, Чорнухи-Лубни;
із Вороньків - Вороньки-Мелехи, Вороньки-Загребелля, Вороньки-Городище, Вороньки-Калайдинці, Вороньки-Клепачі, Вороньки-Лубни;
із Мелех - Мелехи-Загребелля, Мелехи-Городище, Мелехи-Калайдинці, Мелехи-Клепачі, Мелехи-Лубни;
із Загребелля - Загребелля-Городище, Загребелля-Калайдинці, Загребелля-Клепачі, Загребелля-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Чорнух та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ЛУБЕН

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА


2015-2018