РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ЛОХВИЦЯ-ГАДЯЧ

Напрямок Лохвиця-Гадяч є відгалуженням від залізниці Ромодан-Ромни. Протяжність становить понад 40 кілометрів. До ділянки належать станції та зупинні платформи: Лохвиця (знаходиться у селі Піски Лохвицького району), З.п. 9 км (розташована неподалік села Яремівщина Лохвицького району), Коновалове (знаходиться поряд із селом Коновалове Гадяцького району), Венеславівка (розташована у селі Петрівка-Роменська Гадяцького району), Осняги. Залізнична лінія Лохвиця-Гадяч - неелектрифікована односмугова. Кінцева (тупикова) станція на ділянці - Гадяч імені Сергієнка Миколи Івановича (уродженець села Красна Лука Гадяцького району, заслужений працівник транспорту України).

На напрямку курсує два приміських потяги: Лохвиця-Гадяч імені Сергієнка М.І. із безпересадковим вагоном Кременчук-Гадяч та Гадяч імені Сергієнка М.І.-Лохвиця із безпересадковим вагоном Гадяч-Кременчук. Поїзд Лохвиця-Гадяч-Лохвиця на маршруті щоденно. Час у дорозі складає одну годину дванадцять хвилин в одному напрямку. Скориставшись безпересадковим вагоном Кременчук-Гадяч-Кременчук жителі Кременчука, Погребів (Глобинського району), Глобиного, Семенівки, Хоролу, Новооріхівки (Лубенського району), Ромодану та Дібрівки (Миргородського району), Вирішального, Вовківського, Бодакви (Лохвицького району) можуть дістатися до станцій Лохвиця, Коновалове, Венеславівка, Осняги та Гадяч. Час у дорозі із Кременчука до Гадяча становить понад 7 годин, у зворотному напрямку - 6 годин. Слід зазначити, що у рейсі безпересадкові вагони не щоденно, а по днях.

Щоб переглянути інформацію про рейси чи розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.

ЛОХВИЦЯ З.п. 9 км Коновалове ВЕНЕСЛАВІВКА Осняги ГАДЯЧ ІМЕНІ СЕРГІЄНКА М.І.

2015-2020