РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ЛОХВИЦЯ-ГАДЯЧ

Напрямок Лохвиця-Гадяч є відгалуженням від залізниці Ромодан-Ромни. Протяжність становить понад 40 кілометрів. До ділянки належать станції та зупинні платформи: Лохвиця (знаходиться у селі Піски Миргородського району), З.п. 9 км (розташована неподалік села Яремівщина Миргородського району), Коновалове (знаходиться поряд із селом Коновалове Миргородського району), Венеславівка (розташована у селі Петрівка-Роменська Миргородського району), Осняги. Залізнична лінія Лохвиця-Гадяч - неелектрифікована односмугова. Кінцева (тупикова) станція на ділянці - Гадяч імені Сергієнка Миколи Івановича (уродженець села Красна Лука Миргородського району, заслужений працівник транспорту України).

На напрямку курсує два приміських потяги: Кременчук-Гадяч імені Сергієнка М.І. та Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук. Скориставшись потягом Кременчук-Гадяч-Кременчук жителі Кременчука, Погребів, Глобиного, Семенівки, Хоролу, Новооріхівки, Ромодану, Дібрівки, Вирішального, Вовківського, Бодакви можуть дістатися до станцій Лохвиця, Коновалове, Венеславівка, Осняги та Гадяч. Час у дорозі із Кременчука до Гадяча та у зворотному напрямку складе понад 5 годин. У рейсі приміський потяг не щоденно, а по днях.

Щоб переглянути інформацію про рейси чи розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.

ЛОХВИЦЯ З.п. 9 км Коновалове ВЕНЕСЛАВІВКА Осняги ГАДЯЧ ІМЕНІ СЕРГІЄНКА М.І.

2015-2023