РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ БУРТИ-НЕДОГАРКИ (РОЗ’ЇЗД 27 КМ)

Напрямок Бурти-Недогари пролягає територією двох областей: Полтавською та Кіровоградською. Починається зі станції Бурти, яка розташована у селі із однойменною назвою, і закінчується платформою Недогари, яка розташована у селі Недогарки Кременчуцького району. Протяжність залізниці складає близько 30 кілометрів. Ділянка межує із Одеською залізницею (починається зі станції Павлиш).

Напрямок одноколійний та неелектрифікований. Залізницею здійснюються приміські пасажирські перевезення та вантажні. На проміжку курсує по три потяги сполученням Бурти-Недогари і Недогари-Бурти, по два потяги сполученням Бурти-Світловодськ та Світловодськ-Бурти. Перший маршрут долається поїздами протягом 1 години 5 хвилин - 1 години 10 хвилин, другий - протягом 25 хвилин. У складі поїздів здебільшого по 2-3 вагона. На ділянці три станції знаходяться на території Полтавської області: Бурти, Білецька і Недогари. Інші станції належать до Кіровоградської області: Павлівка, Свердловка, Світловодськ, Автостанція, Садове товариство Дніпро, Сади-1, Сади-3, Сади-4, Сади-5, Сади-6. Послугами даних поїздів переважно користуються жителі сіл Недогарки, Новоселівка, Білецьківка, Бурти Полтавської області, Вільне та Павлівка Кіровоградської області, а також мешканці селища Власівка та міста Світловодськ Кіровоградської області. Великим попитом дані приміські поїзди користуються у період дачних робіт.

Щоб знайти необхідний рейс чи переглянути розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.

БУРТИ Білецька НЕДОГАРКИ

2015-2020