РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ БУРТИ-РОЗ’ЇЗД 27 КМ

Напрямок Бурти-Роз’їзд 27 км пролягає територією двох областей: Полтавської та Кіровоградської. Починається зі станції Бурти, яка розташована у селі із однойменною назвою, і закінчується платформою Роз’їзд 27 км, яка розташована у селі Недогарки Кременчуцького району. Протяжність залізниці складає близько 30 кілометрів. Ділянка межує із Одеською залізницею (починається зі станції Павлиш).

Напрямок одноколійний та неелектрифікований. Залізницею здійснюються приміські пасажирські перевезення та вантажні. На проміжку курсує по три потяги сполученням Бурти-Роз’їзд 27 км і Роз’їзд 27 км-Бурти, по два потяги сполученням Бурти-Світловодськ та Світловодськ-Бурти. Перший маршрут долається поїздами протягом 1 години 5 хвилин - 1 години 10 хвилин, другий - протягом 25 хвилин. У складі поїздів здебільшого по 2-3 вагона. На ділянці три станції знаходяться на території Полтавської області: Бурти, Білецька і Роз’їзд 27 км. Інші станції належать до Кіровоградської області: Павлівка, Свердловка, Світловодськ, Автостанція, Садове товариство Дніпро, Сади-1, Сади-3, Сади-4, Сади-5, Сади-6. Послугами даних поїздів переважно користуються жителі сіл Недогари, Новоселівка, Білецьківка, Бурти Полтавської області, Свердлівка та Павлівка Кіровоградської області, а також мешканці селища Власівка та міста Світловодськ Кіровоградської області. Великим попитом дані приміські поїзди користуються у період дачних робіт. Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні на Південній залізниці можна дізнатися на офіційному сайті Південної залізниці pz.gov.ua із наведеної таблиці.

Щоб знайти необхідний рейс чи переглянути розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.БУРТИ Білецька РОЗ’ЇЗД 27 км


2015-2019