РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ГРЕБІНКА-ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Напрямок Гребінка-Черкаси-імені Тараса Шевченка починається зі станції Гребінка і включає на території Полтавської області лише дві платформи: Оржиця і 810 км. Дана ділянка залізниці починається із Південної залізниці і переходить в Одеську (межа знаходиться за декілька кілометрів від станції Гребінка у напрямку Черкас), тому і платформи Оржиця та 810 км належать до Одеської залізниці. Напрямок проходить територіями Гребінківського району та Черкаської області (Драбівський, Золотоніський та Черкаський райони, а також міста Золотоноша, Черкаси та Сміла). Залізнична лінія Гребінка-Золотоноша-Черкаси-імені Тараса Шевченка неелектрифікована.

На напрямку курсує три приміських потяги сполученням Гребінка-імені Тараса Шевченка і три потяги у зворотному напрямку сполученням імені Тараса Шевченка-Гребінка. Дві пари поїздів на маршруті кожного дня, одна пара - по п’ятницях, суботах та неділях. Послугами приміських дизель-поїздів здебільшого користуються жителі Гребінки та сіл Оржиця і Писарщина Гребінківського району. Скориставшись даними потягами, жителі Полтавщини можуть дістатися Драбове-Барятинського (Драбівський район, знаходиться за 10 км від райцентру Драбів), Золотоноші, Черкас та Сміли (найбільші населені пункти на напрямку). Крім приміських поїздів, курсують пасажирські сполученням Москва-Миколаїв (у складі із безпересадковим вагоном Москва-Херсон), Одеса-Київ, Київ-Одеса та Миколаїв-Москва (у складі із безпересадковим вагоном Херсон-Москва).
Щоб дізнатися розклад руху необхідного рейсу чи розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
ГРЕБІНКА Оржиця пл. 810 км

2015-2020