РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ГРЕБІНКА-ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Напрямок Гребінка-Черкаси-імені Тараса Шевченка починається зі станції Гребінка і включає на території Полтавської області лише дві платформи: Оржиця і 810 км. Дана ділянка залізниці починається із Південної залізниці і переходить в Одеську (межа знаходиться за декілька кілометрів від станції Гребінка у напрямку Черкас), тому і платформи Оржиця та 810 км належать до Одеської залізниці. Напрямок проходить територіями Лубенського району та Черкаської області. Залізнична лінія Гребінка-Золотоноша-Черкаси-імені Тараса Шевченка неелектрифікована.

На напрямку курсує два приміських потяги сполученням Гребінка-Золотоноша і два потяги у зворотному напрямку сполученням Золотоноша-Гребінка. Послугами приміських дизель-поїздів здебільшого користуються жителі Гребінки та сіл Оржиця і Писарщина Лубенського району. Скориставшись даними потягами, жителі Полтавщини можуть дістатися Драбове-Барятинського (знаходиться за 10 км від селища Драбів) та Золотоноші (найбільші населені пункти на напрямку).
Щоб дізнатися розклад руху необхідного рейсу чи розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
ГРЕБІНКА Оржиця пл. 810 км

2015-2023