РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ РОМОДАН-РОМНИ

Напрямок Ромодан-Ромни на території Полтавської області обмежується станцією Ромодан та платформою 111 км. Протяжність ділянки понад 70 кілометрів. На напрямку знаходяться наступні станції та зупинні пункти: Ромодан, Дібровський кінний завод (знаходиться у Дібрівці Миргородського району), платформа 160 км (розташована біля села Андріївка Миргородського району), Сенча (знаходиться у Вирішальному Лохвицького району), платформа 146 км (розташована неподалік села Вовківське Лохвицького району), Бодаква (знаходиться поблизу села Бодаква Лохвицького району), Лохвиця (розташована у Пісках Лохвицького району), Сула (знаходиться у місті Заводське), платформа 119 км (розташована неподалік села Гиряві Ісківці Лохвицького району), Юсківці та платформа 111 км (знаходиться біля села Воля Лохвицького району). Залізниця проходить здебільшого територіями Миргородського та Лохвицького районів. Найбільшою станцією на напрямку є Ромодан - вузлова станція першого класу, яка знаходиться на перетині залізничних ліній Київ-Полтава та Кременчук-Бахмач.

На напрямку курсує по два приміських потяги сполученням Ромодан-Бахмач-Пасажирський та Ромни-Ромодан, а також по одному потягу сполученням Ромодан-Ромни та Бахмач-Пасажирський-Ромодан. Крім приміських потягів, на ділянці курсує два пасажирських сполученням Кременчук-Бахмач (у складі із безпересадковим вагоном Кременчук-Гадяч) та Бахмач-Кременчук (у складі із безпересадковим вагоном Гадяч-Кременчук). Скориставшись послугами поїздів, як приміських, так і пасажирських, мешканці Полтавщини можуть дістатися до Андріяшівки, Бобрика, Ромен (Сумської області), а також Талалаївки, Рубанки та Бахмача (Чернігівської області).
Щоб знайти необхідний рейс чи переглянути розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
РОМОДАН Дібровський к/з пл. 160 км СЕНЧА пл. 146 км Бодаква ЛОХВИЦЯ СУЛА пл. 119 км ЮСКІВЦІ пл. 111 км

2015-2020