РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ РОМОДАН-РОМНИ

Напрямок Ромодан-Ромни на території Полтавської області обмежується станцією Ромодан та платформою 111 км. Протяжність ділянки понад 70 кілометрів. На напрямку знаходяться наступні станції та зупинні пункти: Ромодан, Дібровський кінний завод (знаходиться у Дібрівці), платформа 160 км (розташована біля села Андріївка), Сенча (знаходиться у Вирішальному), платформа 146 км (розташована неподалік села Вовківське), Бодаква (знаходиться поблизу села Бодаква), Лохвиця (розташована у Пісках), Сула (знаходиться у місті Заводське), платформа 119 км (розташована неподалік села Гиряві Ісківці), Юсківці та платформа 111 км (знаходиться біля села Воля). Залізниця проходить територією Миргородського району. Найбільшою станцією на напрямку є Ромодан - вузлова станція першого класу, яка знаходиться на перетині залізничних ліній Київ-Полтава та Кременчук-Бахмач.

На напрямку курсують приміські потяги сполученням Ромодан-Бахмач-Пасажирський, Ромни-Ромодан, Ромодан-Ромни, Кременчук-Гадяч імені Сергієнка М.І. та Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук. Скориставшись послугами поїздів, мешканці Полтавщини можуть дістатися до Андріяшівки, Бобрика, Ромен (Сумської області), а також Талалаївки, Рубанки та Бахмача (Чернігівської області).
Щоб знайти необхідний рейс чи переглянути розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
РОМОДАН Дібровський к/з пл. 160 км СЕНЧА пл. 146 км Бодаква ЛОХВИЦЯ СУЛА пл. 119 км ЮСКІВЦІ пл. 111 км

2015-2023