РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ГРЕБІНКА-КИЇВ

До напрямку Гребінка-Київ на території Полтавської області належить лише три станції: Гребінка, платформа Слобода-Петрівка та платформа Паризька Комуна. Це одна із двох ділянок залізниці, яка починається із Південної залізниці і переходить у Південно-Західну (межа знаходиться на відстані двох кілометрів від станції Гребінка), тому і станції Слобода-Петрівка та Паризька Комуна належать до Південно-Західної залізниці.

На напрямку курсують приміські поїзди від станції Гребінка до Києва за наступними маршрутами: Гребінка-Дарниця (два потяги), Гребінка-Київ-Волинський (один потяг) та Гребінка-Київ-Пасажирський (Північна) (чотири потяги); і у звортному напрямку із Києва до Гребінки: Дарниця-Гребінка (два потяги), Київ-Волинський-Гребінка (чотири потяги) та Київ-Пасажирський (Північна)-Гребінка (два потяги). Послугами даних електричок із Полтавської області користуються жителі переважно Гребінки та сіл Слободо-Петрівка, Лутайка, Польове (Паризька Комуна), Мар’янівка Гребінківського району. На своєму шляху потяги рухаються територіями трьох областей: Полтавської, Черкаської та Київської. Найбільші станції, до яких можна дістатися із Гребінки: Мар’янівка, Кононівка, Яготин, Переяславська, Березань, Баришівка, Бориспіль, імені Георгія Кірпи, Дарниця, Київ-Деміївський, Київ-Пасажирський, Караваєві Дачі, Київ-Волинський. Середній час у дорозі - 2,5-3,5 години. Крім приміських поїздів на напрямку курсують пасажирські, які зупиняються тільки на станції Гребінка: Харків-Львів (Слобожанщина), Львів-Харків (Слобожанщина), Костянтинівка-Київ, Одеса-Київ, Баку-Київ, Лисичанськ-Хмельницький, Київ-Одеса, Київ-Баку, Ворохта-Кременчук, Київ-Костянтинівка та ін.

Щоб дізнатися розклад руху потрібних рейсів чи розклад руху поїздів по необхідній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.

ГРЕБІНКА Слобода-Петрівка Паризька Комуна

2015-2020