РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ КРЕМЕНЧУК-БУРТИ

Ділянка Кременчук-Бурти розташована у місті Кременчук та Кременчуцькому районі. Напрямок обмежується залізничними станціями Кременчук та Бурти (остання станція Південної залізниці, знаходиться на межі Полтавської та Кіровоградської областей). Протяжність складає близько 20 км. Дана ділянка електрифікована (2008 року) і введена в експлуатацію (2011 року). На залізниці розміщені станції: Кременчук, Крюків-на-Дніпрі (знаходиться у Кременчуці по вулиці Івана Приходька), Вагонзавод (розташована у Кременчуці неподалік перетину вулиць Івана Приходька та Соломії Крушельницької), Маланівка (знаходиться на межі села Чечелеве та Кременчука), плафторма 270 км (розташована біля сіл Маламівка та Підгірне), Білецьківка (знаходиться біля села Білецьківка) та Бурти (розташована у Буртах). Ділянка межує із Одеською залізницею (починається зі станції Павлиш).

На напрямку курсують потяги приміського сполучення Кременчук-Знам’янка, Кременчук-Павлиш, Передгірковий парк-Павлиш, Знам’янка-Кременчук та Павлиш-Передгірковий парк. Послугами даних поїздів переважно користуються жителі Кременчука, Павлиша, а також сіл Чечелеве, Маламівка, Підгірне, Білецьківка та Бурти Кременчуцького району. Шлях між залізничними станціями Бурти та Кременчук поїздами долається протягом 30-40 хвилин. Скориставшись потягом Кременчук-Знам’янка пасажири можуть дістатися найбільших станцій Кіровоградської області на даному маршруті, таких як Павлиш, Користівка (знаходиться неподалік Олександрії), Пантаївка та Знам’янка.

Кожна станція даного напрямку розміщена на карті. Зазначаються також адреси та телефони довідкових деяких станцій.

Щоб знайти потрібний рейс чи переглянути розклад руху поїздів по необхідній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
КРЕМЕНЧУК КРЮКІВ-НА-ДНІПРІ Вагонзавод Маланівка пл. 270 км Білецьківка БУРТИ

2015-2023