РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ПОЛТАВА-ОГУЛЬЦІ

Напрямок Полтава-Огульці на території області обмежується станціями Полтава-Південна та Іскрівка. Протяжність складає понад 50 кілометрів. Даний проміжок включає 15 станцій та зупинних пунктів: Полтава-Південна, платформа Східний, платформа Дублянщина, Вакулинці, платформа Лісові Поляни, Свинківка, платформа Ковалівка, платформа Парасковіївка, платформа Приміська, Божкове, платформа Зелена, Сторожовий, Кочубеївка, Скороходове та платформа Іскрівка. Дана ділянка залізниці пролягає територією Полтавського та Чутівського районів. На станціях Кочубеївка (знаходиться у селі Петрівка Чутівського району) та Скороходове (знаходиться у селищі Скороходове Чутівського району), крім приміських електропоїздів, зупиняються також деякі пасажирські.

На даному напрямку курсують п’ять електричок сполученням Огульці-Полтава-Південна, три електрички сполученням Полтава-Південна-Огульці, дві електрички сполученням Гребінка-Огульці і по одній електричці сполученням Коломак-Гребінка та Полтава-Південна-Коломак. Приміські електропоїзди користуються попитом як у жителів обласного центру, так і у мешканців сіл Іскрівка, Коханівка, Степанівка, Петрівка, Нова Кочубеївка, Флорівка, селища Скороходове Чутівського району, а також сіл Карнаухи, Коломак, Бурти, Вільхівщина, Божкове, Крюкове, Вільховий Ріг, Ковалівка, Залізничне, Новоселівка, Пасківка, Терентіївка та Затурине Полтавського району.

Розташування станцій та зупинних пунктів зображено на карті. По можливості вказано адресу та телефони довідкових станцій.

Щоб знайти необхідний рейс або розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть серед запропонованих нижче станцію і відкрийте. Вам буде запропоновано перелік рейсів, які зупиняються на зацікавленій Вами станції.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.

ПОЛТАВА-ПІВДЕННА Східний Дублянщина ВАКУЛИНЦІ Лісові Поляни СВИНКІВКА Ковалівка Парасковіївка Приміська БОЖКОВЕ Зелена СТОРОЖОВИЙ КОЧУБЕЇВКА СКОРОХОДОВЕ Іскрівка

2015-2020