РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО СТАНЦІЯХ НАПРЯМКУ ГРЕБІНКА-ПРИЛУКИ

Напрямок Гребінка-Прилуки на території Полтавської області обмежується станціями Гребінка та Грабарівка. Протяжність ділянки понад 30 км. На залізниці у межах області розміщені наступні станції: Гребінка, платформа 798 км (знаходиться у Гребінці), платформа База (розташована у Гребінці), платформа Тарасівка (знаходиться у селі Тарасівка Гребінківського району), Пирятин, платформа 780 км (розташована біля села Верхоярівка Пирятинського району), платформа Сосинівка (знаходиться біля села Першотравневе Пирятинського району), платформа 773 км (розташована біля села Сасинівка Пирятинського району), Грабарівка (знаходиться біля села Давидівка Пирятинського району).


Залізницею курсують як приміські поїзди, так і пасажирські. На приміському сполученні працюють потяги Прилуки-Гребінка та Гребінка-Прилуки (по три рейси у двох напрямках щоденно, крім суботи), а також Ніжин-Гребінка та Гребінка-Ніжин (по два рейси в обох напрямках щоденно). Серед пасажирських поїздів курсують Москва-Миколаїв (із безпересадковим вагоном Москва-Херсон) та Миколаїв-Москва (із безпересадковим вагоном Херсон-Москва), які зупиняються тільки у Гребінці та Пирятині. Скориставшись даними поїздами можна дістатись до Ічні (Чернігівська область), Бахмача (Чернігівська область), Конотопа (Сумська область), Вороніжа (Сумська область), Дружби (Сумська область), Середини-Буди (Сумська область) та Москви (прибуття на Київський вокзал); у зворотному напрямку можна доїхати до Драбове-Барятинського (Черкаська область), Золотоноші (Черкаська область), Черкас, Сміли (Черкаська область), Кам’янки (Черкаська область), Олександрівки (Кіровоградська область), Знам’янки (Кіровоградська область), Куцівки (Кіровоградська область), Долинської (Кіровоградська область), Казанки (Миколаївська область), Станційного (Миколаївська область), Миколаєва та Херсона.
Щоб переглянути розклад руху окремого рейсу чи розклад руху поїздів по потрібній станції, виберіть нижче станцію і натисніть на неї.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху потягів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих поїздів може бути змінено або відмінено на деяких ділянках чи повністю.
ГРЕБІНКА пл. 798 км База Тарасівка ПИРЯТИН пл. 780 км Сосинівка пл. 773 км ГРАБАРІВКА

2015-2020