Приміський поїзд ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-КРАСНОГРАД

щоденно на даному напрямку курсують приміські потяги сполученням Полтава-Південна-Красноград-Лозова


розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях


6654/6572 6656/6574 6658/6576 6660/6578 6652/6580 Номер поїзда
Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Станція Регіон
22:34 04:58 06:43 08:15 09:56 13:55 13:53 17:29 19:05 20:50 Полтава-Південна місто Полтава
05:04 05:05 08:20 08:21 14:00 14:01 17:35 17:36 20:56 20:57 пл. Пост Ворскла місто Полтава
05:07 05:08 08:23 08:24 14:03 14:04 17:38 17:39 20:59 21:00 пл. З.п. 3 км Полтавський р-н
08:26 08:27 14:06 14:07 17:41 17:42 21:02 21:03 пл. Копили Полтавський р-н
05:18 05:19 08:32 08:33 14:12 14:13 17:47 17:48 21:08 21:09 пл. Микільське Полтавський р-н
05:24 05:25 08:37 08:38 14:16 14:17 17:51 17:52 21:13 21:14 пл. Кашубівка Полтавський р-н
05:29 05:30 08:41 08:42 14:20 14:21 17:55 17:56 21:18 21:19 пл. Портнівка Полтавський р-н
05:34 05:35 08:45 08:46 14:24 14:25 17:59 18:00 21:22 21:23 пл. Минівка Полтавський р-н
05:40 05:41 08:51 08:52 14:29 14:30 18:05 18:06 21:28 21:29 пл. Пашківка Полтавський р-н
05:46 05:47 08:57 08:58 14:35 14:36 18:10 18:11 21:34 21:35 пл. З.п. 18 км Машівський район
05:53 05:54 09:04 09:05 14:41 14:42 18:17 18:18 21:41 21:47 Селещина Машівський район
05:58 05:59 09:09 09:11 14:47 14:49 18:22 18:23 21:52 21:53 пл. Машівка смт Машівка
06:04 06:05 09:15 09:16 14:53 14:54 18:28 18:29 21:57 21:58 пл. Тагамлик смт Машівка
06:08 06:09 09:19 09:20 14:57 14:59 18:32 18:33 22:01 22:02 пл. З.п. 32 км Машівський район
06:13 06:14 09:24 09:25 15:02 15:03 18:37 18:38 22:06 22:07 пл. З.п. 34 км Машівський район
06:18 06:19 09:29 09:30 15:07 15:08 18:43 18:44 22:12 22:13 пл. Сухий Машівський район
06:27 06:28 09:38 09:39 15:16 15:17 18:51 18:52 22:20 22:21 пл. Магістральна місто Карлівка
06:34 06:36 09:45 09:46 15:23 15:25 18:59 19:14 22:27 22:29 Карлівка місто Карлівка
06:46 06:47 09:56 09:57 15:35 15:36 19:25 19:26 22:40 22:41 Орчик Карлівський р-н
06:57 06:58 10:07 10:21 15:46 15:47 19:36 19:37 22:51 22:52 Ланна Карлівський р-н
07:02 07:03 10:25 10:26 15:51 15:52 19:42 19:43 22:56 22:57 пл. Котлярівка Карлівський р-н
07:08 07:09 10:31 10:32 15:57 15:58 19:48 19:49 23:02 23:03 пл. Коржиха Карлівський р-н
07:14 07:15 10:37 10:38 16:03 16:04 19:53 19:54 23:08 23:09 пл. Пост 74 км Харківська область
07:19 07:20 10:42 10:43 16:08 16:09 19:58 19:59 23:13 23:14 пл. Степний Харківська область
07:24 07:25 10:48 10:49 16:13 16:14 20:03 20:04 23:18 23:19 пл. Федючкове Харківська область
07:30 20:11 10:55 04:06 16:19 07:22 20:09 11:33 23:24 16:40 Красноград Харківська область
Рейси виконуються щоденно.
Загальний час у дорозі 2 год 24 хв-2 год 40 хв.

Розклад руху поїзда у зворотньому напрямку КРАСНОГРАД-ПОЛТАВА-ПІВДЕННА

Інші рейси, які курсують на даному напрямку

ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-ЛОЗОВА

КИЇВ-КОСТЯНТИНІВКА (Інтерсіті+)
КИЇВ-КОСТЯНТИНІВКА


2015-2018