Приміський поїзд ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-КРАСНОГРАД

щоденно на даному напрямку курсують приміські потяги сполученням Полтава-Південна-Красноград-Лозова





розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях


6654/6572 6656/6574 6658/6576 6660/6578 6652/6580 Номер поїзда
Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Станція Регіон
22:41 05:00 06:45 08:21 13:59 13:55 09:52 17:20 18:55 20:52 Полтава-Південна місто Полтава
05:06 05:07 08:25 08:26 14:00 14:01 17:25 17:26 20:57 20:58 пл. Пост Ворскла місто Полтава
05:09 05:10 08:28 08:29 14:03 14:04 17:28 17:29 21:00 21:01 пл. З.п. 3 км Полтавський р-н
05:12 05:13 08:31 08:32 14:06 14:07 17:31 17:32 21:03 21:04 пл. Копили Полтавський р-н
05:20 05:21 08:36 08:37 14:12 14:13 17:37 17:38 21:09 21:10 пл. Микільське Полтавський р-н
05:26 05:27 08:40 08:41 14:16 14:17 17:41 17:42 21:14 21:15 пл. Кашубівка Полтавський р-н
05:29 05:31 08:44 08:45 14:20 14:21 17:45 17:46 21:19 21:20 пл. Портнівка Полтавський р-н
05:36 05:37 08:48 08:49 14:24 14:25 17:49 17:50 21:23 21:24 пл. Минівка Полтавський р-н
05:42 05:43 08:53 08:54 14:29 14:30 17:55 17:56 21:29 21:30 пл. Пашківка Полтавський р-н
05:48 05:49 08:58 08:59 14:35 14:36 18:00 18:01 21:35 21:36 пл. З.п. 18 км Полтавський район
05:55 05:56 09:04 09:05 14:41 14:42 18:07 18:08 21:42 21:56 Селещина Полтавський район
06:00 06:01 09:10 09:11 14:46 14:48 18:13 18:14 22:01 22:02 пл. Машівка смт Машівка
06:06 06:07 09:15 09:16 14:52 14:53 18:19 18:20 22:06 22:07 пл. Тагамлик смт Машівка
06:10 06:11 09:19 09:20 14:56 14:57 18:24 18:25 22:10 22:11 пл. З.п. 32 км Полтавський район
06:15 06:16 09:24 09:25 15:01 15:02 18:29 18:30 22:15 22:16 пл. З.п. 34 км Полтавський район
06:20 06:21 09:29 09:30 15:06 15:07 18:35 18:36 22:21 22:22 пл. Сухий Полтавський район
06:29 06:30 09:36 09:37 15:14 15:15 18:43 18:44 22:29 22:31 пл. Магістральна місто Карлівка
06:36 06:38 09:42 09:43 15:21 15:23 18:51 19:04 22:36 22:38 Карлівка місто Карлівка
06:48 06:49 09:53 09:54 15:33 15:34 19:13 19:14 22:47 22:48 Орчик Полтавський р-н
06:59 07:00 10:05 10:20 15:45 15:46 19:25 19:26 22:59 23:00 Ланна Полтавський р-н
07:04 07:05 10:25 10:26 15:51 15:52 19:31 19:32 23:05 23:06 пл. Котлярівка Полтавський р-н
07:10 07:11 10:30 10:31 15:57 15:58 19:36 19:37 23:11 23:12 пл. Коржиха Полтавський р-н
07:15 07:16 10:35 10:36 16:03 16:04 19:41 19:42 23:17 23:18 пл. Пост 74 км Харківська область
07:20 07:21 10:41 10:42 16:08 16:09 19:46 19:47 23:22 23:23 пл. Степний Харківська область
07:24 07:25 10:46 10:47 16:13 16:14 19:50 19:51 23:27 23:28 пл. Федючкове Харківська область
07:31 20:15 10:53 04:09 16:19 11:39 19:56 07:31 23:33 16:33 Красноград Харківська область
Рейси виконуються щоденно.
Загальний час у дорозі 2 год 24 хв - 2 год 41 хв.
Розклад руху поїздів у зворотному напрямку ЛОЗОВА-ПОЛТАВА-ПІВДЕННА

Приміський потяг сполученням Полтава-Південна-Красноград-Лозова з’єднує обласний центр - місто Полтаву із найближчою вузловою станцією сусідньої Харківщини - Красноград. Маршрут поїзда проходить територією Полтавської та Харківської областей. Відстань між станціями становить 80 км. Найбільші залізничні станції, на яких зупиняється електричка Полтава-Красноград: Селещина, Карлівка, Орчик та Ланна. Повна тривалість поїздки складе орієнтовно 2,5 години. Щоденно на маршруті курсує п’ять рейсів сполученням Полтава-Південна-Лозова через Красноград.





Скориставшись приміським потягом Полтава-Південна-Красноград-Лозова, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави (відправлення від станції Полтава-Південна) - Полтава-Південна-Копили, Полтава-Південна-Микільське, Полтава-Південна-Кашубівка, Полтава-Південна-Портнівка, Полтава-Південна-Минівка, Полтава-Південна-Пашківка, Полтава-Південна-Селещина, Полтава-Південна-Машівка, Полтава-Південна-Тагамлик, Полтава-Південна-Сухий, Полтава-Південна-Карлівка, Полтава-Південна-Орчик, Полтава-Південна-Ланна, Полтава-Південна-Котлярівка, Полтава-Південна-Коржиха, Полтава-Південна-Степний, Полтава-Південна-Федючкове, Полтава-Південна-Красноград;
із Селещини - Селещина-Машівка, Селещина-Тагамлик, Селещина-Сухий, Селещина-Карлівка, Селещина-Орчик, Селещина-Ланна, Селещина-Котлярівка, Селещина-Коржиха, Селещина-Степний, Селещина-Федючкове, Селещина-Красноград;
із Машівки - Машівка-Сухий, Машівка-Карлівка, Машівка-Орчик, Машівка-Ланна, Машівка-Котлярівка, Машівка-Коржиха, Машівка-Степний, Машівка-Федючкове, Машівка-Красноград;
із Карлівки - Карлівка-Орчик, Карлівка-Ланна, Карлівка-Котлярівка, Карлівка-Коржиха, Карлівка-Степний, Карлівка-Федючкове, Карлівка-Красноград;
із Федорівки (станція Орчик) - Орчик-Ланна, Орчик-Котлярівка, Орчик-Коржиха, Орчик-Степний, Орчик-Федючкове, Орчик-Красноград;
від станції Ланна - Ланна-Котлярівка, Ланна-Коржиха, Ланна-Степний, Ланна-Федючкове, Ланна-Красноград.


Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху потяга із поточною інформацією на станціях, оскільки із різних причин його може бути змінено, можлива відміна поїзда на певних ділянках чи повністю.

Інші рейси, які курсують на даному напрямку

ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-ЛОЗОВА

2015-2020