Приміський поїзд ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-КРАСНОГРАД

щоденно на даному напрямку курсують приміські потяги сполученням Полтава-Південна-Красноград-Лозова



розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях


6654/6572 6656/6574 6658/6576 6660/6578 6652/6580 Номер поїзда
Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Станція Регіон
22:36 04:58 06:45 08:15 13:59 13:55 10:47 17:24 18:57 20:52 Полтава-Південна місто Полтава
05:04 05:05 08:20 08:21 14:00 14:01 17:30 17:31 20:58 20:59 пл. Пост Ворскла місто Полтава
05:07 05:08 08:23 08:24 14:03 14:04 17:33 17:34 21:01 21:02 пл. З.п. 3 км Полтавський р-н
05:10 05:12 08:26 08:27 14:06 14:07 17:36 17:37 21:04 21:05 пл. Копили Полтавський р-н
05:18 05:19 08:31 08:32 14:12 14:13 17:42 17:43 21:10 21:11 пл. Микільське Полтавський р-н
05:24 05:25 08:35 08:36 14:16 14:17 17:46 17:47 21:15 21:16 пл. Кашубівка Полтавський р-н
05:29 05:30 08:38 08:39 14:20 14:21 17:50 17:51 21:20 21:21 пл. Портнівка Полтавський р-н
05:34 05:35 08:42 08:43 14:24 14:25 17:54 17:55 21:24 21:25 пл. Минівка Полтавський р-н
05:40 05:41 08:47 08:48 14:29 14:30 18:00 18:01 21:30 21:31 пл. Пашківка Полтавський р-н
05:46 05:47 08:52 08:53 14:35 14:36 18:05 18:06 21:36 21:37 пл. З.п. 18 км Машівський район
05:53 05:54 08:58 08:59 14:41 14:42 18:12 18:13 21:43 21:50 Селещина Машівський район
05:58 05:59 09:03 09:04 14:47 14:49 18:17 18:18 21:55 21:56 пл. Машівка смт Машівка
06:04 06:05 09:08 09:09 14:53 14:54 18:23 18:24 22:00 22:01 пл. Тагамлик смт Машівка
06:08 06:09 09:12 09:13 14:57 14:58 18:27 18:28 22:04 22:05 пл. З.п. 32 км Машівський район
06:13 06:14 09:16 09:17 15:02 15:03 18:32 18:33 22:09 22:10 пл. З.п. 34 км Машівський район
06:18 06:19 09:21 09:22 15:07 15:08 18:38 18:39 22:15 22:16 пл. Сухий Машівський район
06:27 06:28 09:29 09:30 15:16 15:17 18:46 18:47 22:23 22:24 пл. Магістральна місто Карлівка
06:34 06:36 09:35 09:36 15:23 15:25 18:54 19:08 22:30 22:32 Карлівка місто Карлівка
06:46 06:47 09:45 09:46 15:35 15:36 19:19 19:20 22:43 22:44 Орчик Карлівський р-н
06:57 06:58 09:55 09:56 15:46 15:47 19:30 19:31 22:54 22:55 Ланна Карлівський р-н
07:02 07:03 10:00 10:01 15:51 15:52 19:36 19:37 22:59 23:00 пл. Котлярівка Карлівський р-н
07:08 07:09 10:06 10:07 15:57 15:58 19:42 19:43 23:05 23:06 пл. Коржиха Карлівський р-н
07:14 07:15 10:12 10:13 16:03 16:04 19:47 19:48 23:11 23:12 пл. Пост 74 км Харківська область
07:19 07:20 10:18 10:19 16:08 16:09 19:52 19:53 23:16 23:17 пл. Степний Харківська область
07:23 07:24 10:23 10:24 16:13 16:14 19:57 19:58 23:21 23:22 пл. Федючкове Харківська область
07:30 20:14 10:30 04:09 16:19 11:39 20:03 08:05 23:27 16:33 Красноград Харківська область
ЩОДЕННО ЩОДЕННО ЩОДЕННО ВІДМІНЕНО ЩОДЕННО періодичність
Рейси виконуються щоденно.
Загальний час у дорозі 2 год 15 хв - 2 год 35 хв.
Розклад руху поїздів у зворотному напрямку ЛОЗОВА-ПОЛТАВА-ПІВДЕННА

Інші рейси, які курсують на даному напрямку

ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-ЛОЗОВА


КИЇВ-КОСТЯНТИНІВКА (Інтерсіті+)

КИЇВ-КОСТЯНТИНІВКА

2015-2020