Автобус КРИВИЙ РІГ-СУМИ

через Софіївку, Дніпро, Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Опішню, Зіньків, Охтирку, Тростянець, Боромлю

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:55 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область A
09:45 Софіївка АС Дніпропетровська область
10:00 Любимівка Дніпропетровська область
10:15 Малософіївка Дніпропетровська область
10:25 Затишне Дніпропетровська область
10:30 Преображенка Дніпропетровська область
10:50 Світлогірське Дніпропетровська область
11:10 Долинське Дніпропетровська область
12:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область B
13:20 Петриківка АС Дніпропетровська область C
13:40 Могилів Дніпропетровська область
13:45 Китайгород Дніпропетровська область
14:00 Царичанка АС Дніпропетровська область
14:20 Ляшківка Дніпропетровська область
14:25 Бродщина Полтавська область
14:40 Красне Полтавська область
14:55 Кобеляки АС Полтавська область D
16:25 Полтава АВ Полтавська область E
17:25 Опішня АС Полтавська область F
18:10 Зіньків АС Полтавська область G
19:15 Охтирка АС Сумська область H
19:50 Тростянець АС Сумська область I
20:15 Боромля Сумська область
21:00 Суми АВ Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18, 49 місць), Еталон (28 місць). Протяжність складає 545 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СУМИ-КРИВИЙ РІГ

Автобус Кривий Ріг-Суми з’єднує один із найбільших індустріальних центрів країни - місто Кривий Ріг із перлиною Слобожанського краю - містом Суми. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Полтавською та Сумською. Відстань від Кривого Рогу до Сум становить 545 км. Повна тривалість поїздки складе 12 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Софіївка, Дніпро, Петриківка, Царичанка, Кобеляки, Полтава, Опішня, Зіньків, Охтирка, Тростянець та Боромля. Рейс здійснюється щоденно.





Скориставшись автобусом Кривий Ріг-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Софіївка, Кривий Ріг-Дніпро, Кривий Ріг-Петриківка, Кривий Ріг-Царичанка, Кривий Ріг-Кобеляки, Кривий Ріг-Полтава, Кривий Ріг-Опішня, Кривий Ріг-Зіньків, Кривий Ріг-Охтирка, Кривий Ріг-Тростянець, Кривий Ріг-Суми;
із Софіївки - Софіївка-Дніпро, Софіївка-Петриківка, Софіївка-Царичанка, Софіївка-Кобеляки, Софіївка-Полтава, Софіївка-Опішня, Софіївка-Зіньків, Софіївка-Охтирка, Софіївка-Тростянець, Софіївка-Суми;
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Полтава, Дніпро-Опішня, Дніпро-Зіньків, Дніпро-Охтирка, Дніпро-Тростянець, Дніпро-Суми;
із Петриківки - Петриківка-Царичанка, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Полтава, Петриківка-Опішня, Петриківка-Зіньків, Петриківка-Охтирка, Петриківка-Тростянець, Петриківка-Суми;
із Царичанки - Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Полтава, Царичанка-Опішня, Царичанка-Зіньків, Царичанка-Охтирка, Царичанка-Тростянець, Царичанка-Суми;

із Кобеляк - Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Опішня, Кобеляки-Зіньків, Кобеляки-Охтирка, Кобеляки-Тростянець, Кобеляки-Суми;
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Охтирка, Полтава-Тростянець, Полтава-Суми;
із Опішні - Опішня-Зіньків, Опішня-Охтирка, Опішня-Тростянець, Опішня-Суми;
із Зінькова - Зіньків-Охтирка, Зіньків-Тростянець, Зіньків-Суми;

із Охтирки - Охтирка-Тростянець, Охтирка-Суми;
із Тростянця - Тростянець-Суми.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кривого Рогу, Софіївки, Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк, Полтави, Опішні, Зінькова, Охтирки, Тростянця та Сум.


2015-2017