Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КАМ’ЯНСЬКЕ (КОМСОМОЛЬСЬК-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК)

через Озера, Світлогірське, Орлик, Придніпрянське (Радянське)

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:00 Горішні Плавні АС Полтавська область A
13:30 Кобелячок Полтавська область B
13:40 Колісники Полтавська область
13:55 Озера Полтавська область C
14:05 Прощуради Полтавська область
14:10 Морози Полтавська область D
14:20 Просяниківка Полтавська область
14:25 Брачківка Полтавська область
14:45 Світлогірське Полтавська область E
15:10 Вільхуватка Полтавська область F
15:25 Шевченки Полтавська область G
15:50 Орлик Полтавська область H
16:10 Придніпрянське (Радянське) Полтавська область I
17:30 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАМ’ЯНСЬКЕ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ


2015-2018