Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КАМ’ЯНСЬКЕ (КОМСОМОЛЬСЬК-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК)

через Озера, Світлогірське, Орлик, Придніпрянське (Радянське)

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:00 Горішні Плавні АС Полтавська область A
13:30 Кобелячок Полтавська область B
13:40 Колісники Полтавська область
13:55 Озера Полтавська область C
14:05 Прощуради Полтавська область
14:10 Морози Полтавська область D
14:20 Просяниківка Полтавська область
14:25 Брачківка Полтавська область
14:45 Світлогірське Полтавська область E
15:10 Вільхуватка Полтавська область F
15:25 Шевченки Полтавська область G
15:50 Орлик Полтавська область H
16:10 Придніпрянське (Радянське) Полтавська область I
17:30 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАМ’ЯНСЬКЕ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ

Автобус Горішні Плавні-Кам’янське (Комсомольськ-Дніпродзержинськ) з’єднує треті за кількістю населення міста Полтавщини та Дніпропетровщини - Горішні Плавні та Кам’янське. Маршрут автобуса проходить територією сусідніх областей: Полтавською та Дніпропетровською. Відстань між Горішніми Плавнями та Кам’янським становить 170 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Горішні Плавні-Кам’янське: Кобелячок, Озера, Світлогірське, Вільхуватка, Орлик та Придніпрянське. Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. Із Горішніх Плавней автобус відправляється в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Горішні Плавні-Кам’янське, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кобелячок, Горішні Плавні-Колісники, Горішні Плавні-Озера, Горішні Плавні-Прощуради, Горішні Плавні-Морози, Горішні Плавні-Просяниківка, Горішні Плавні-Брачківка, Горішні Плавні-Світлогірське, Горішні Плавні-Вільхуватка, Горішні Плавні-Шевченки, Горішні Плавні-Орлик, Горішні Плавні-Придніпрянське, Горішні Плавні-Кам’янське;
із Кобелячка - Кобелячок-Колісники, Кобелячок-Озера, Кобелячок-Прощуради, Кобелячок-Морози, Кобелячок-Просяниківка, Кобелячок-Брачківка, Кобелячок-Світлогірське, Кобелячок-Вільхуватка, Кобелячок-Шевченки, Кобелячок-Орлик, Кобелячок-Придніпрянське, Кобелячок-Кам’янське;
із Озер - Озера-Прощуради, Озера-Морози, Озера-Просяниківка, Озера-Брачківка, Озера-Світлогірське, Озера-Вільхуватка, Озера-Шевченки, Озера-Орлик, Озера-Придніпрянське, Озера-Кам’янське;
зі Світлогірського - Світлогірське-Вільхуватка, Світлогірське-Шевченки, Світлогірське-Орлик, Світлогірське-Придніпрянське, Світлогірське-Кам’янське;
з Вільхуватки - Вільхуватка-Шевченки, Вільхуватка-Орлик, Вільхуватка-Придніпрянське, Вільхуватка-Кам’янське;
з Орлика - Орлик-Придніпрянське, Орлик-Кам’янське;
із Придніпрянського - Придніпрянське-Кам’янське.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса в рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Горішніх Плавней та Кам’янського.


2015-2019