Автобус ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

через Летичів, Хмільник, Бердичів, Житомир, Київ, аеропорт Бориспіль, Лубни, Полтаву

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:15 Хмельницький АС-2 Хмельницька область A
14:40 Хмельницький АВ Хмельницька область B
15:28 Летичів Хмельницька область
16:35 Хмільник Вінницька область C
17:45 Бердичів АС Житомирська область D
18:40 Житомир АС Житомирська область E
21:10 Київ АВ місто Київ F
22:15 аеропорт Бориспіль Київська область G
00:10 Пирятин Полтавська область
00:40 Лубни АС Полтавська область H
01:15 Хорол Полтавська область
03:00 Полтава АВ Полтавська область I
05:20 Харків АС-1 Харківська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: MAN, Mercedes, Setra, Volvo (49 місць). Протяжність складає 845 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Автобус Хмельницький-Харків через Київ з’єднує Західну Україну зі столицею та Східною Україною. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Хмельницькою, Вінницькою, Житомирською, Київською, Полтавською та Харківською, в свою чергу з’єднуючи між собою п’ять обласних центрів: Хмельницький, Житомир, Київ, Полтаву та Харків. Відстань між Хмельницьким та Харковом становить 845 км. Час, витрачений на дорогу, становить близько п’ятнадцяти годин. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти по маршруту слідування: Бердичів, Житомир, Київ, Лубни та Полтава. Шлях автобуса проходить ділянками автомобільних доріг державного значення: М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (від Хмельницького до Літинського району), М-21 Житомир-Могилів-Подільський (від Бердичева до Житомира), М-06 Київ-Чоп (від Житомира до Києва) та М-03 Київ-Харків-Довжанський (від Києва до Харкова).





Скориставшись автобусом Хмельницький-Харків через Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Хмельницького - Хмельницький-Летичів, Хмельницький-Хмільник, Хмельницький-Бердичів, Хмельницький-Житомир, Хмельницький-Київ, Хмельницький-Бориспіль, Хмельницький-Пирятин, Хмельницький-Полтава, Хмельницький-Харків;

із Бердичева - Бердичів-Житомир, Бердичів-Київ, Бердичів-Бориспіль, Бердичів-Пирятин, Бердичів-Полтава, Бердичів-Харків;
із Житомира - Житомир-Київ, Житомир-Бориспіль, Житомир-Пирятин, Житомир-Полтава, Житомир-Харків;

із Києва - Київ-Бориспіль, Київ-Полтава, Київ-Харків;

із Лубен - Лубни-Хорол, Лубни-Полтава, Лубни-Харків;
із Полтави - Полтава-Харків.


ОРІЄНТОВНА вартість проїзду (станом на жовтень 2016 року) становить із Хмельницького до Харкова - близько 400 грн., до Полтави - 350 грн., до Пирятина - 280 грн., до Борисполя - 200 грн., до Києва - 180 грн., до Житомира - 105 грн., до Бердичева - 80 грн., до Хмільника - 50 грн., до Летичева - 25 грн.

Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.kharkov.ua (Харківська область).

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Хмельницького, Бердичева, Житомира, Києва, Лубен, Полтави та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХМЕЛЬНИЦЬКОГО до ХАРКОВА

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ через Умань
ЧЕРНІВЦІ-ХАРКІВ


2015-2017