Автобус ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

через Полтаву, Хорол, Лубни, Пирятин, аеропорт Бориспіль, Київ, Житомир, Бердичів, Хмільник

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:10 Харків АС-1 Харківська область A
15:40 Полтава АВ Полтавська область B
16:40 Хорол АС-2 Полтавська область C
17:45 Лубни АС Полтавська область D
18:10 Пирятин Полтавська область
20:40 аеропорт Бориспіль Київська область E
21:10 Київ АВ місто Київ F
23:25 Житомир АС Житомирська область G
00:25 Бердичів Житомирська область H
02:00 Хмільник АС Вінницька область I
04:10 Хмельницький АВ Хмельницька область J
04:15 Хмельницький АС-2 Хмельницька область A
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: MAN, Mercedes, Setra, Volvo (49 місць). Протяжність складає 845 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Хмельницький з’єднує Східну та Західну Україну. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти областей: Харківською, Полтавською, Київською, Житомирською, Вінницькою та Хмельницькою. Найбільші міста на шляху слідування: Полтава, Київ, Житомир. Відстань віх Харкова до Хмельницького становить 845 км. Повна тривалість поїздки - 15 годин. Рейс виконується щоденно. Автобус відправляється у Харкові із центрального автовокзалу на проспекті Гагаріна в обідню пору, прибуває у Хмельницький на АС-1 та АС-2 зранку, у столиці автобус о 21 годині на центральному автовокзалі.





Скориставшись автобусом Харків-Хмельницький, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Пирятин, Харків-аеропорт Бориспіль, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Бердичів, Харків-Хмільник, Харків-Хмельницький;

із Полтави - Полтава-Хорол, Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-аеропорт Бориспіль, Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Бердичів, Полтава-Хмільник, Полтава-Хмельницький;
із Хорола - Хорол-Київ, Хорол-Житомир, Хорол-Бердичів, Хорол-Хмільник, Хорол-Хмельницький;
із Лубен - Лубни-Київ, Лубни-Житомир, Лубни-Бердичів, Лубни-Хмільник, Лубни-Хмельницький;
із Пирятина - Пирятин-аеропорт Бориспіль, Пирятин-Київ, Пирятин-Житомир, Пирятин-Бердичів, Пирятин-Хмільник, Пирятин-Хмельницький;

із Києва - Київ-Житомир, Київ-Бердичів, Київ-Хмільник, Київ-Хмельницький;

із Житомира - Житомир-Бердичів, Житомир-Хмільник, Житомир-Хмельницький.


ОРІЄНТОВНА вартість проїзду (станом на листопад 2016 року) становить
із Харкова до Хмельницького - 390 грн., до Хмільника - 375 грн., до Бердичева - 345 грн., до Житомира - 325 грн., до Києва - 245 грн., до аеропорта Бориспіль - 225 грн., до Пирятина - 155 грн., до Полтави - 72 грн.;
із Полтави до Хмельницького - 331 грн., до Хмільника - 293 грн., до Бердичева - 255 грн., до Житомира - 235 грн., до Києва - 168 грн., до аеропорта Бориспіль - 150 грн.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса або на сайтах bus.kharkov.ua (Харківська область) чи avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Полтави, Хорола, Лубен, Пирятина, Києва, Житомира та Хмельницького.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ через Умань
ХАРКІВ-ЧЕРНІВЦІ


2015-2017