Автобус СУМИ-КРИВИЙ РІГ

через Боромлю, Тростянець, Охтирку, Зіньків, Опішню, Полтаву, Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Дніпро, Софіївку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 Суми АВ Сумська область A
09:40 Боромля Сумська область
10:10 Тростянець АС Сумська область B
10:50 Охтирка АС Сумська область C
11:10 Качанівка Сумська область
12:25 Зіньків АС Полтавська область D
13:15 Опішня АС Полтавська область E
14:50 Полтава АВ Полтавська область F
16:15 Кобеляки АС Полтавська область G
16:55 Царичанка АС Дніпропетровська область
17:00 Китайгород Дніпропетровська область
17:05 Могилів Дніпропетровська область
17:35 Петриківка АС Дніпропетровська область H
17:40 Лобойківка Дніпропетровська область
17:55 Балівка Дніпропетровська область
18:05 Партизанське Дніпропетровська область
18:30 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область I
19:15 Світлогірське Дніпропетровська область
19:35 Преображенка Дніпропетровська область
19:40 Затишне Дніпропетровська область
19:50 Малософіївка Дніпропетровська область
20:00 Любимівка Дніпропетровська область
20:20 Софіївка АС Дніпропетровська область
20:30 Новоюлівка Дніпропетровська область
20:35 Авдотівка Дніпропетровська область
21:05 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (49 місць), БАЗ (29 місць), Еталон (28 місць). Протяжність складає 545 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРИВИЙ РІГ-СУМИ

Автобус Суми-Кривий Ріг з’єднує північний обласний центр України - місто Суми із найдовшим містом України - містом Кривий Ріг. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Сумською, Полтавською та Дніпропетровською. Відстань від Сум до Кривого Рогу становить 545 км. Повна тривалість поїздки складе 12 годин. Рейс виконується щоденно. Найбільші міста на шляху слідування автобуса: Охтирка, Полтава та Дніпро.





Скориставшись автобусом Суми-Кривий Ріг, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Сум - Суми-Боромля, Суми-Тростянець, Суми-Охтирка, Суми-Качанівка, Суми-Зіньків, Суми-Опішня, Суми-Полтава, Суми-Кобеляки, Суми-Царичанка, Суми-Петриківка, Суми-Дніпро (Суми-Дніпропетровськ), Суми-Софіївка, Суми-Кривий Ріг;
із Тростянця - Тростянець-Охтирка, Тростянець-Качанівка, Тростянець-Зіньків, Тростянець-Опішня, Тростянець-Полтава, Тростянець-Кобеляки, Тростянець-Царичанка, Тростянець-Петриківка, Тростянець-Дніпро (Тростянець-Дніпропетровськ), Тростянець-Софіївка, Тростянець-Кривий Ріг;
із Охтирки - Охтирка-Качанівка, Охтирка-Зіньків, Охтирка-Опішня, Охтирка-Полтава, Охтирка-Кобеляки, Охтирка-Царичанка, Охтирка-Петриківка, Охтирка-Дніпро (Охтирка-Дніпропетровськ), Охтирка-Софіївка, Охтирка-Кривий Ріг;

із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава, Зіньків-Кобеляки, Зіньків-Царичанка, Зіньків-Петриківка, Зіньків-Дніпро (Зіньків-Дніпропетровськ), Зіньків-Софіївка, Зіньків-Кривий Ріг;
із Опішні - Опішня-Полтава, Опішня-Кобеляки, Опішня-Царичанка, Опішня-Петриківка, Опішня-Дніпро (Опішня-Дніпропетровськ), Опішня-Софіївка, Опішня-Кривий Ріг;
із Полтави - Полтава-Кобеляки, Полтава-Царичанка, Полтава-Петриківка, Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ), Полтава-Софіївка, Полтава-Кривий Ріг;
із Кобеляк - Кобеляки-Царичанка, Кобеляки-Петриківка, Кобеляки-Дніпро (Кобеляки-Дніпропетровськ), Кобеляки-Софіївка, Кобеляки-Кривий Ріг;

із Царичанки - Царичанка-Китайгород, Царичанка-Петриківка, Царичанка-Дніпро (Царичанка-Дніпропетровськ), Царичанка-Софіївка, Царичанка-Кривий Ріг.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Тростянця, Охтирки, Зінькова, Опішні, Полтави, Кобеляк, Царичанки, Петриківки, Дніпра та Кривого Рогу.


2015-2017