Автобус ПАСІЧНЕ-ПОЛТАВА

через Супротивну Балку, Попове, Бечеве, Великий Кобелячок, Шовкопляси, Козуби, Малий Кобелячок, Нові Санжари


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:55 12:50 Пасічне Новосанжарський район A
06:05 12:55 Супротивна Балка Новосанжарський район B
06:15 13:03 Попове Новосанжарський район C
06:20 13:05 Бечеве Новосанжарський район D
06:25 13:08 Великий Кобелячок Новосанжарський район E
06:30 13:11 Шовкопляси Новосанжарський район F
06:35 13:15 Козуби Новосанжарський район G
06:45 13:20 Малий Кобелячок Новосанжарський район H
06:50 13:25 Лелюхівка Новосанжарський район
07:00 13:35 Нові Санжари АС смт Нові Санжари I
07:05 13:40 Лелюхівка Новосанжарський район
07:20 13:55 Шевченки Полтавський район
07:25 14:00 Судіївка Полтавський район
07:30 14:05 Мачухи Полтавський район
07:50 14:20 Полтава АС-2 місто Полтава J
Пн.-Ср., Пт., Нд. Пт., Нд. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, крім четверга та суботи, другий - по п’ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (12 місць).
Протяжність складає 75 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ПАСІЧНЕ

2015-2020