Автобус ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

через Зіньків, Опішню, Полтаву

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:30 Гадяч АС місто Гадяч A
06:10 Зіньків АС місто Зіньків B
06:50 Опішня АС Зіньківський район C
07:50 Полтава АС-3 місто Полтава D
08:10 Полтава АВ місто Полтава E
08:45 Лелюхівка Новосанжарський район F
09:30 Підгорівка Козельщинський район G
09:35 Солониця Козельщинський район
09:40 Бужураки (Базалуки) Комсомольська міська рада H
09:55 Потоки Кременчуцький район I
10:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 240 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Великі Сорочинці
ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Лохвицю


2015-2017