Розклад руху автобусів по автостанції ПОЛТАВА АС-3

сорочинський ярмарок

Автостанція Полтава-3 - одна із чотирьох автостанцій Полтави. Розташована у Київському районі міста по вулиці Зіньківська, неподалік вокзалу станції Полтава-Київська, що створює додаткові зручності для жителів та гостей міста. Поруч із автостанцією знаходиться ТРЦ «Київ» та ринок, де можна провести час, очікуючи свій рейс.

Автостанція обслуговує щоденно приміські та міжміські маршрути по області. Основний напрямок - Диканський. Із автостанції відправляються автобуси на Миргород (через Диканьку, Шишаки), Шишаки, Зіньків, Романівку, Глинське, Ставкове, Покровське, Водяну Балку, Писарівщину, Диканьку, Чернещину, Жоржівку, Надежду. На приміських автобусах пасажири можуть дістатися до Жуків, Бричківки, Гавронців, Супрунівки, Очканівки, Михайлівки, Стасів.

Поруч із автостанцією розташовані зупинки тролейбусів та автобусів «Турбомеханічний завод» та «вулиця Кондратенка». Від першої зупинки (розташована по тій же стороні, що й АС) можна доїхати до Інституту зв’язку (тролейбуси: 7, 8, 12, автобуси та маршрутки: 4, 5, 9, 10А, 14, 18, 30, 31, 33, 36, 38, 46, 47, 48, 50, 66), Яківців (автобуси: 5, 33), Дальніх Яківців (автобус: 4), Івонченців (автобус та маршрутка: 9, 66), Червоного Шляху (автобус: 10А), Маслосирбази (маршрутка: 30), Малобудищанського заводу (маршрутка: 14), Обласної психлікарні (маршрутка: 18), Хлібоприймального пункту (ХПП, маршрутка: 31). Від зупинки «вул. Кондратенка» (розташована навпроти автостанції) можна доїхати до Розсошенець (через центр - автобус: 33, через Браїлки, Автовокзал, Алмазний - тролейбус: 7), Критого ринку (через АС-2, автобуси та маршрутки: 4, 5, 9, 10-А, 14), Огнівки (через центр, автобус: 38), Південного вокзалу та АС-4 (автобус: 50, тролейбус: 1), Горбанівки (через центр, Розсошенці, маршрутка: 36), Героїв Сталінграда (через центр, Автовокзал - маршрутки: 18, 30, 31, 48, 66, через Сінну, АС-2 - тролейбус: 8), Садів-2 (по вул. Сінна через АС-2, маршрутка: 47), Браїлки-Половки-Автовокзал-Алмазний (маршрутка: 46), Левади (тролейбус: 12).





Щоб переглянути розклад руху автобусів, натисніть на напрямок або на Приміське сполучення.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити або забронювати квитки на автобусні рейси. Матеріал розміщено з метою ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

м. Полтава
вул. Зіньківська, 6



тел. (0532)511-300, (093)792-25-11
Режим роботи: 4:30-21:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Диканський напрямок (на Диканьку, Зіньків, Шишаки, Миргород)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПОЛТАВА-ЗІНЬКІВ ПОЛТАВА-РОМАНІВКА ПОЛТАВА-ВИСОКЕ

06:35 06:50 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 06:55 10:30 щоденно
07:05 07:10 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 07:15 09:35 щоденно
05:00 06:50 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 07:45 09:20 пн., сб.
08:40 08:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Великі Сорочинці 08:55 12:10 пт.-нд.
07:00 08:50 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 09:55 11:45 щоденно
13:55 15:15 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 10:55 12:20 щоденно
07:00 09:45 Полтава-Романівка: Опішня, Зіньків 11:40 14:00 щоденно
08:05 10:50
Полтава-Перевіз: Опішня, Зіньків, Лютенька
Полтава14:00
Опішня14:50
Зіньків15:35
Переліски15:44
Соколівщина16:00
Лютенські Будища16:03
Довжок16:10
Лютенька16:29
Перевіз16:45
14:00 16:45 щоденно
12:55 14:35 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 15:35 17:20 щоденно
06:30 08:15 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 16:50 18:20 щоденно
07:20 09:45 Полтава-Високе: Опішня, Зіньків 17:30 19:40 пн.-чт., сб.
14:05 16:40 Полтава-Романівка: Опішня, Зіньків 18:05 20:20 щоденно
18:00 18:15 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 18:20 21:25 щоденно

ПОЛТАВА-МИРГОРОД ПОЛТАВА-ШИШАКИ ПОЛТАВА-ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ

17:40 20:05 Полтава-Миргород: Шишаки, В.Сорочинці 05:15 07:40 щоденно
05:55 06:05 Полтава-Шишаки: Диканька, Пришиб 06:10 08:05 щоденно
06:40 08:15 Полтава-Шишаки: Диканька, Пришиб 09:40 11:20 щоденно
16:00 18:00 Полтава-Шишаки: Диканька, Гоголеве 11:40 13:50 щоденно
05:10 06:55 Полтава-Шишаки: Диканька, Гоголеве 13:45 15:35 щоденно
10:10 13:00 Полтава-Миргород: Шишаки, В.Сорочинці 14:20 16:40 пн.вт.пт.-нд.
14:30 14:40 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:45 17:30 щоденно
14:45 14:55 Полтава-Шишаки: Диканька, Пришиб 15:00 16:55 щоденно
13:00 14:30 Полтава-Шишаки: Диканька, Пришиб 18:40 20:20 щоденно

ПОЛТАВА-СТАВКОВЕ ПОЛТАВА-ВАСИЛЕ-УСТИМІВКА

06:50 08:20
Полтава-Василе-Устимівка: Опішня, Ставкове
Полтава05:10
Психіатрична лікарня05:13
Стасі05:28
Великі Будища05:41
Опішня06:00
Волошкове06:08
Шевченки06:23
Кирило-Ганнівка06:29
Ставкове06:33
Дамаска06:38
Василе-Устимівка06:45
05:10 06:45 вт., чт.-нд.
14:25 16:00
Полтава-Василе-Устимівка: Опішня, Ставкове
Полтава12:40
Психіатрична лікарня12:53
Стасі13:08
Опішня13:30
Волошкове13:48
Човно-Федорівка14:00
Шевченки14:03
Кирило-Ганнівка14:09
Ставкове14:18
Дамаска14:23
Василе-Устимівка14:30
12:40 14:25 вт., чт.-нд.
18:15 19:55
Полтава-Василе-Устимівка: Опішня, Ставкове
Полтава16:40
Психіатрична лікарня16:43
Стасі16:58
Опішня17:35
Волошкове17:38
Шевченки17:53
Кирило-Ганнівка17:59
Ставкове18:06
Дамаска18:11
Василе-Устимівка18:15
16:40 18:15 пт.

ПОЛТАВА-ГЛИНСЬКЕ

07:50 09:35 Полтава-Глинське: Опішня, Малі Будища 06:15 07:35 вт., пт.-нд.
14:00 15:20 Полтава-Глинське: Опішня, Малі Будища 12:20 13:40 нд.
17:15 18:30 Полтава-Глинське: Опішня, Малі Будища 14:25 15:50 вт., пт.-сб.
17:50 19:00 Полтава-Глинське: Опішня, Малі Будища 16:10 17:40 нд.

ПОЛТАВА-МИХАЙЛИКИ

07:40 09:20
Полтава-Михайлики: В.Рудка, Орданівка
Полтава05:15
Побиванка05:25
Веселівка05:39
Велика Рудка05:43
Степанівка05:47
Ландарі05:52
Єлизаветівка06:07
Петро-Давидівка06:13
Орданівка06:17
Павлівка06:26
Христівка06:30
Жоржівка06:32
Киселиха06:37
Самари06:43
Швадрони06:47
Ковердина Балка06:51
Куйбишеве07:01
Ковалівка07:10
Вертелецьке07:16
Воскобійники07:20
Романки07:23
Носи07:26
Михайлики07:35
05:15 07:35 пн.вт.пт.нд.
16:25 18:15
Полтава-Михайлики: В.Рудка, Орданівка
Полтава13:50
Побиванка14:01
Веселівка14:16
Велика Рудка14:20
Степанівка14:24
Ландарі14:29
Єлизаветівка14:45
Петро-Давидівка14:51
Орданівка14:55
Павлівка15:03
Христівка15:08
Жоржівка15:10
Киселиха15:16
Самари15:23
Швадрони15:27
Ковердина Балка15:31
Куйбишеве15:43
Ковалівка16:00
Вертелецьке16:07
Воскобійники16:11
Романки16:14
Носи16:17
Михайлики16:20
13:50 16:20 пн.вт.пт.нд.

ПОЛТАВА-ДИКАНЬКА ПОЛТАВА-ГОРЯНЩИНА ПОЛТАВА-ПИСАРІВЩИНА

06:25 07:25
Полтава-Горянщина: Диканька, Водяна Балка
Полтава05:35
Птахофабрика05:43
Побиванка05:49
Кротенки05:51
Нафтовик05:53
Петрівка05:56
Бричківка05:57
Сорочин Яр05:59
Стасі06:01
Проні06:03
Диканька06:10
Кратова Говтва06:15
Водяна Балка06:20
Онацьки06:22
Горянщина06:25
05:35 06:25 щоденно
06:30 07:35
Полтава-Писарівщина: Олефірщина
Полтава05:50
Тахтаулове06:01
Нафтовик06:05
Сорочин Яр06:15
Чернечий Яр06:17
Великі Будища06:19
Олефірщина06:21
Кардашівка06:23
Писарівщина06:25
05:50 06:25 пн.-сб.
06:50 07:30 Полтава-Диканька: Тахтаулове 06:10 06:45 пн.-пт.
11:40 13:05 Полтава-Диканька: Веселівка, Надежда 06:25 07:45 щоденно
08:00 08:45 Полтава-Диканька: Тахтаулове 06:55 07:45 щоденно
08:30 09:20
Полтава-Водяна Балка: Диканька, Кр.Говтва
Полтава07:40
Побиванка07:46
Кротенки07:48
Петрівка07:50
Нафтовик07:52
Бричківка07:54
Стасі07:56
Сорочин Яр07:58
Диканька08:17
Кратова Говтва08:24
Водяна Балка08:30
07:40 08:30 пн.-сб.
12:10 13:05 Полтава-Диканька: Гожули, Чорноглазівка 07:50 08:50 щоденно
05:40 07:25
Полтава-Писарівщина: Диканька, В.Будища
Полтава08:15
Побиванка08:25
Кротенки08:28
Стасі08:42
Проні08:49
Диканька09:10
Чернечий Яр09:29
Великі Будища09:35
Кардашівка09:42
Писарівщина09:50
08:15 09:50 щоденно
10:25 11:05 Полтава-Диканька: Тахтаулове 08:50 09:40 пн.-сб.
11:00 11:45 Полтава-Диканька: Тахтаулове 09:25 10:10 щоденно
17:10 18:25 Полтава-Диканька: Гожули, Чорноглазівка 10:20 11:20 щоденно
13:15
Полтава-Надежда: Диканька, Чапаєвка
Полтава10:45
Побиванка10:52
Кротенки10:54
Петрівка10:56
Бричківка10:58
Стасі11:01
Веселівка11:34
Велика Рудка11:09
Степанівка11:13
Ландарі11:18
Диканька11:40
Василівка11:45
Балясне11:52
Чапаєвка11:55
Дячкове11:57
Надежда12:00
10:45 12:00 щоденно
12:00 14:25
Полтава-Водяна Балка: Диканька, Кр.Говтва
Полтава10:50
Побиванка10:56
Кротенки10:58
Петрівка11:00
Нафтовик11:02
Бричківка11:04
Стасі11:06
Сорочин Яр11:08
Диканька11:40
Кратова Говтва11:47
Водяна Балка11:55
10:50 11:55 щоденно
08:40 10:10
Полтава-Чернещина: Диканька, Орданівка
Полтава11:20
Побиванка11:25
Кротенки11:30
Проні11:45
Диканька12:00
Василівка12:06
Єлизаветівка12:15
Петро-Давидівка12:25
Орданівка12:35
Чернещина12:45
11:20 12:45 щоденно
12:50 13:30 Полтава-Диканька: Тахтаулове 12:00 12:40 щоденно
14:15 15:40
Полтава-Горянщина: Диканька, Водяна Балка
Полтава12:30
Птахофабрика12:34
Побиванка12:41
Нафтовик12:47
Сорочин Яр12:54
Стасі12:56
Проні12:58
Диканька13:25
Кратова Говтва13:31
Водяна Балка13:45
Онацьки13:47
Горянщина13:55
12:30 13:55 вт.-нд.
05:55 08:10
Полтава-Жоржівка: Диканька, Орданівка
Полтава13:00
Побиванка13:05
Кротенки13:10
Стасі13:15
Проні13:20
Диканька13:45
Василівка13:50
Єлизаветівка13:55
Петро-Давидівка14:00
Орданівка14:05
Чернещина14:14
Павлівка14:25
Христівка14:32
Жоржівка14:45
13:00 14:45 щоденно
14:40 15:20 Полтава-Диканька: Тахтаулове 13:40 14:25 щоденно
11:25 13:10
Полтава-Писарівщина: Диканька, В.Будища
Полтава14:05
Побиванка14:16
Кротенки14:19
Нафтовик14:21
Сорочин Яр14:28
Проні14:39
Диканька15:05
Чернечий Яр15:19
Великі Будища15:25
Кардашівка15:32
Писарівщина15:50
14:05 15:50 щоденно
15:55 16:50
Полтава-Надежда: Диканька, Чапаєвка
Полтава АС-314:35
Побиванка14:42
Кротенки14:44
Петрівка14:46
Бричківка14:48
Стасі14:51
Веселівка14:57
Велика Рудка14:59
Степанівка15:03
Ландарі15:08
Диканька15:25
Василівка15:31
Балясне15:42
Чапаєвка15:47
Дячкове15:49
Надежда15:55
Андріївка16:03
Ландарі16:09
Велика Рудка16:18
Веселівка16:20
Стасі16:26
Кротенки16:34
Побиванка16:36
Полтава АС-316:50
14:35 15:50 щоденно
15:50 16:25 Полтава-Диканька: Тахтаулове 14:55 15:30 щоденно
16:30 17:15 Полтава-Диканька: Тахтаулове 15:25 16:15 щоденно
17:40 18:45
Полтава-Горянщина: Диканька, Водяна Балка
Полтава16:15
Птахофабрика16:20
Побиванка16:28
Нафтовик16:35
Сорочин Яр16:45
Проні16:51
Диканька17:20
Кратова Говтва17:26
Водяна Балка17:31
Онацьки17:34
Горянщина17:35
16:15 17:35 щоденно
17:55 18:25
Полтава-Чорноглазівка: Диканька, В.Рудка
Полтава16:35
Побиванка16:47
Кротенки16:49
Стасі16:56
Проні17:02
Диканька17:10
Ландарі17:30
Степанівка17:37
Велика Рудка17:43
Петренки17:47
Мала Рудка17:50
Байрак17:53
Чорноглазівка17:55
Гожули18:13
Полтава18:25
16:35 17:55 пт.-нд.
17:35 18:10 Полтава-Диканька: Тахтаулове 16:35 17:15 пн.-чт.
18:40 19:40
Полтава-Писарівщина: Диканька, В.Будища
Полтава17:30
Тахтаулове17:40
Кротенки17:43
Нафтовик17:45
Петрівка17:47
Бричківка17:49
Сорочин Яр17:51
Стасі17:53
Диканька18:10
Чернечий Яр18:23
Великі Будища18:25
Олефірщина18:29
Кардашівка18:31
Писарівщина18:35
17:30 18:35 щоденно
15:30 16:20 Полтава-Диканька: Тахтаулове 17:50 18:30 пн.-чт., сб.-нд.
14:50 16:20
Полтава-Жоржівка: Диканька, Орданівка
Полтава17:50
Побиванка17:52
Кротенки17:58
Стасі18:00
Проні18:02
Диканька18:30
Василівка18:48
Єлизаветівка18:57
Жадани18:59
Петро-Давидівка19:02
Орданівка19:11
Чернещина19:14
Павлівка19:16
Христівка19:18
Жоржівка19:20
17:50 19:20 пт.
19:50 20:30 Полтава-Диканька: Тахтаулове 19:10 19:45 щоденно

Котелевський напрямок (на Котельву, Михайлове, Камінне)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:25 11:30
Полтава-Камінне: В.Будища, Деревки, Котельва
Полтава07:00
Чернечий Яр07:20
Великі Будища07:25
Олефірщина07:30
Лихачівка08:08
Дем'янівка08:11
Деревки08:31
Котельва08:40
Камінне09:10
07:00 09:10 пн.
09:25 11:30 Полтава-Михайлове: Деревки, Котельва 07:00 09:15 чт.
09:50 11:30 Полтава-Котельва: Лихачівка, Деревки 07:00 08:30 пт.-нд.
16:55 18:50
Полтава-Камінне: Лихачівка, Котельва
Полтава14:50
Чернечий Яр15:10
Великі Будища15:15
Олефірщина15:25
Лихачівка15:59
Дем'янівка16:02
Деревки16:22
Котельва16:30
Камінне16:50
14:50 16:50 пн.
16:55 18:50 Полтава-Михайлове: Деревки, Котельва 14:50 16:50 чт.
17:30 18:50 Полтава-Котельва: Лихачівка, Деревки 14:50 16:20 пт.-нд.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 07:45 Гадяч-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 07:50 10:10 щоденно

Приміське сполучення (на Бричківку, Жуки, Михайлівку, Стасі)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПОЛТАВА-БРИЧКІВКА

06:15 07:00
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава05:20
Автоагрегатний завод05:29
Психіатрична лікарня05:31
Птахофабрика05:33
Побиванка05:35
Кротенки05:37
Нафтовик05:40
Петрівка05:44
Гринівка05:50
Бричківка05:55
05:20 05:55 щоденно
07:50 08:20
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава07:05
Автоагрегатний завод07:14
Психіатрична лікарня07:16
Птахофабрика07:18
Побиванка07:20
Кротенки07:22
Нафтовик07:25
Петрівка07:29
Гринівка07:35
Бричківка07:45
07:05 07:45 щоденно
11:10 11:45
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава10:35
Автоагрегатний завод10:44
Психіатрична лікарня10:46
Птахофабрика10:48
Побиванка10:50
Кротенки10:52
Нафтовик10:55
Петрівка10:59
Гринівка11:05
Бричківка11:10
10:35 11:10 щоденно
14:10 14:45
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава13:25
Автоагрегатний завод13:34
Психіатрична лікарня13:36
Птахофабрика13:38
Побиванка13:40
Кротенки13:42
Нафтовик13:45
Петрівка13:49
Гринівка13:55
Бричківка14:05
13:25 14:05 щоденно
16:30 17:05
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава15:45
Автоагрегатний завод15:54
Психіатрична лікарня15:56
Птахофабрика15:58
Побиванка16:00
Кротенки16:02
Нафтовик16:05
Петрівка16:09
Гринівка16:13
Бричківка16:15
15:45 16:15 щоденно
18:25 19:00
Полтава-Бричківка: Кротенки, Петрівка
Полтава17:45
Автоагрегатний завод17:54
Психіатрична лікарня17:56
Птахофабрика17:58
Побиванка18:00
Кротенки18:02
Нафтовик18:05
Петрівка18:09
Гринівка18:15
Бричківка18:25
17:45 18:25 щоденно

ПОЛТАВА-ВЕЛИКА РУДКА-БАЙРАК-ЧОРНОГЛАЗІВКА-ГЛУХОВЕ-ПОЛТАВА

07:00 07:30
Полтава-Чорноглазівка-Глухове-Полтава
Полтава05:45
Веселівка06:31
Велика Рудка06:20
Степанівка06:33
Мала Рудка16:35
Байрак06:50
Чорноглазівка06:55
Глухове07:00
Полтава07:30
05:45 07:00 щоденно

ПОЛТАВА-ЖУКИ ПОЛТАВА-ТАХТАУЛОВЕ

06:25 07:00 Полтава-Жуки: Тахтаулове 05:50 06:20 щоденно
06:45 07:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 06:15 06:45 пн.-сб.
07:05 07:40 Полтава-Жуки: Тахтаулове 06:30 07:00 щоденно
07:15 07:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 06:45 07:15 щоденно
07:20 08:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 06:50 07:20 щоденно
08:00 08:35 Полтава-Жуки: Тахтаулове 07:25 07:55 щоденно
08:15 08:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 07:45 08:15 пн.-сб.
08:40 09:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 08:10 08:40 щоденно
08:55 09:30 Полтава-Жуки: Тахтаулове 08:25 08:55 щоденно
9:05 9:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 08:30 09:00 щоденно
09:40 10:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 09:05 09:35 щоденно
10:00 10:35 Полтава-Жуки: Тахтаулове 09:25 09:55 пн.-сб.
10:20 10:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 09:45 10:15 щоденно
11:00 11:35 Полтава-Жуки: Тахтаулове 10:25 10:55 щоденно
11:40 12:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 11:10 11:40 пн.-сб.
12:15 12:50 Полтава-Жуки: Тахтаулове 11:45 12:15 щоденно
12:50 13:25 Полтава-Жуки: Тахтаулове 12:15 12:45 щоденно
13:20 14:00 Полтава-Жуки: Тахтаулове 12:50 13:20 щоденно
13:45 14:30 Полтава-Жуки: Тахтаулове 13:15 13:45 щоденно
14:30 15:05 Полтава-Жуки: Тахтаулове 13:55 14:25 щоденно
14:55 15:30 Полтава-Жуки: Тахтаулове 14:25 14:55 щоденно
15:20 15:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 14:45 15:15 щоденно
15:35 16:10 Полтава-Жуки: Тахтаулове 15:05 15:35 щоденно
15:55 16:40 Полтава-Жуки: Тахтаулове 15:20 15:50 щоденно
16:20 16:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 15:45 16:15 щоденно
16:35 17:10 Полтава-Жуки: Тахтаулове 16:05 16:35 пн.-сб.
17:00 17:35 Полтава-Жуки: Тахтаулове 16:25 16:55 щоденно
17:15 17:50 Полтава-Жуки: Тахтаулове 16:45 17:15 щоденно
17:30 18:05 Полтава-Жуки: Тахтаулове 17:00 17:30 щоденно
18:00 18:30 Полтава-Жуки: Тахтаулове 17:25 17:55 щоденно
18:15 18:50 Полтава-Жуки: Тахтаулове 17:45 18:15 пн.-сб.
18:40 19:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 18:05 18:35 щоденно
19:05 19:40 Полтава-Жуки: Тахтаулове 18:35 19:05 щоденно
19:40 20:15 Полтава-Жуки: Тахтаулове 19:10 19:40 щоденно
20:10 20:40 Полтава-Жуки: Тахтаулове 19:40 20:10 пн.-сб.
20:45 21:20 Полтава-Жуки: Тахтаулове 20:15 20:45 щоденно
21:35 21:55 Полтава-Жуки: Тахтаулове 21:15 21:35 пн.-сб.

ПОЛТАВА-МИХАЙЛІВКА

06:30 07:40
Полтава-Михайлівка: Стасі, Слиньків Яр
Полтава05:30
Автоагрегатний завод05:37
Психіатрична лікарня05:41
Птахофабрика05:43
Тахтаулове05:45
Кротенки05:50
Нафтовик05:53
Сорочин Яр05:59
Стасі06:11
Слиньків Яр06:18
Михайлівка06:25
05:30 06:25 щоденно
09:30 10:30
Полтава-Михайлівка: Стасі, Слиньків Яр
Полтава08:05
Автоагрегатний завод08:13
Психіатрична лікарня08:17
Птахофабрика08:19
Тахтаулове08:21
Кротенки08:25
Нафтовик08:28
Сорочин Яр08:37
Стасі08:46
Слиньків Яр08:53
Михайлівка09:00
08:05 09:00 щоденно
12:35 13:35
Полтава-Михайлівка: Стасі, Слиньків Яр
Полтава11:30
Автоагрегатний завод11:38
Психіатрична лікарня11:42
Птахофабрика11:44
Тахтаулове11:46
Кротенки11:50
Нафтовик11:54
Сорочин Яр12:02
Стасі12:11
Слиньків Яр12:18
Михайлівка12:30
11:30 12:30 щоденно
16:30 17:10
Полтава-Михайлівка: Стасі, Слиньків Яр
Полтава15:40
Автоагрегатний завод15:43
Психіатрична лікарня15:47
Птахофабрика15:48
Тахтаулове15:51
Нафтовик15:55
Сорочин Яр16:01
Стасі16:10
Слиньків Яр16:13
Михайлівка16:20
15:40 16:20 щоденно
19:30 20:10
Полтава-Михайлівка: Стасі, Слиньків Яр
Полтава18:30
Автоагрегатний завод18:34
Психіатрична лікарня18:37
Птахофабрика18:39
Тахтаулове18:41
Кротенки18:42
Нафтовик18:45
Сорочин Яр18:51
Стасі19:00
Слиньків Яр19:03
Михайлівка19:10
18:30 19:10 щоденно

ПОЛТАВА-СТАСІ

07:45 08:15
Полтава-Стасі: Тахтаулове, Сорочин Яр
Полтава07:00
Автоагрегатний завод07:05
Психіатрична лікарня07:08
Птахофабрика07:10
Тахтаулове07:13
Нафтовик07:18
Сорочин Яр07:25
Стасі07:30
07:00 07:30 пн.-сб.
09:10 09:40
Полтава-Стасі: Тахтаулове, Сорочин Яр
Полтава08:35
Автоагрегатний завод08:40
Психіатрична лікарня08:43
Птахофабрика08:45
Тахтаулове08:48
Нафтовик08:53
Сорочин Яр09:00
Стасі09:05
08:35 09:05 щоденно
15:30 16:00
Полтава-Стасі: Тахтаулове, Сорочин Яр
Полтава14:10
Автоагрегатний завод14:15
Психіатрична лікарня14:18
Птахофабрика14:20
Тахтаулове14:23
Нафтовик14:28
Сорочин Яр14:35
Стасі14:40
14:10 14:40 щоденно
18:00 18:20
Полтава-Стасі: Тахтаулове, Сорочин Яр
Полтава16:55
Автоагрегатний завод17:10
Психіатрична лікарня17:12
Птахофабрика17:14
Тахтаулове17:16
Нафтовик17:18
Сорочин Яр17:21
Стасі17:35
16:55 17:35 щоденно

ПОЛТАВА-СУПРУНІВКА

08:55 09:20 Полтава-Супрунівка 08:05 08:30 щоденно
10:15 10:40 Полтава-Супрунівка 09:25 09:50 щоденно
12:55 13:20 Полтава-Супрунівка 12:05 12:30 щоденно
14:20 14:40 Полтава-Супрунівка 13:25 13:50 щоденно
15:40 16:05 Полтава-Супрунівка 14:45 15:10 щоденно
17:30 17:55 Полтава-Супрунівка 16:40 17:05 щоденно
18:50 19:15 Полтава-Супрунівка 18:00 18:30 щоденно

ПОЛТАВА-ОЧКАНІВКА

14:30 15:50
Полтава-Очканівка: Гожули, Зорівка, Валок
Полтава13:00
Браїлки13:09
Завод ГРЛ13:11
Гожули13:14
Андріївка13:19
Зорівка13:23
Глухове13:28
Бершацьке13:32
Макарцівка13:39
Чорноглазівка13:41
Долина13:44
Лозівка13:49
Валок13:53
Очканівка14:15
13:00 14:15 щоденно
18:40 19:55
Полтава-Очканівка: Гожули, Зорівка, Валок
Полтава17:05
Браїлки17:18
Завод ГРЛ17:19
Гожули17:24
Андріївка17:31
Зорівка17:37
Глухове17:44
Бершацьке17:50
Макарцівка17:59
Чорноглазівка18:04
Долина18:06
Лозівка18:13
Валок18:19
Очканівка18:25
17:05 18:25 щоденно


2015-2017