Автобус МИРГОРОД-КИЇВ

через Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:30 Миргород АС Полтавська область A
15:45 Петрівці Полтавська область
15:50 Мелюшки Полтавська область
15:55 Ковалі Полтавська область
16:00 Новоаврамівка Полтавська область
16:15 Хорол АС-2 Полтавська область B
16:30 Покровська Багачка Полтавська область
17:00 Лубни АС Полтавська область C
17:50 Пирятин АС Полтавська область D
19:50 Бориспіль АС Київська область E
20:20 Київ ЦАВ місто Київ F
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць), Neoplan (50 місць), БАЗ. Протяжність складає 270 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Київ з’єднує один з найвідоміших курортів країни - місто Миргород зі столицею - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Полтавською (Миргородський, Хорольський, Лубенський та Пирятинський райони) та Київською (Яготинський, Переяслав-Хмельницький, Баришівський та Бориспільський райони). Відстань від Миргорода до Києва становить 270 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол, Лубни, Пирятин та Бориспіль. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Із Миргорода маршрутка відправляється щоденно у другій половині дня. У Києві автобус прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Миргород-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Ковалі, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Хорол, Миргород-Покровська Багачка, Миргород-Лубни, Миргород-Пирятин, Миргород-Бориспіль, Миргород-Київ;
із Хорола (маршрутка відправляється із АС-2, яка розташована вздовж автотраси Харків-Київ) - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Пирятин, Хорол-Бориспіль, Хорол-Київ;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Бориспіль, Лубни-Київ;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ;
із інших населених пунктів - Петрівці-Хорол, Петрівці-Лубни, Петрівці-Бориспіль, Петрівці-Київ, Мелюшки-Хорол, Мелюшки-Лубни, Мелюшки-Бориспіль, Мелюшки-Київ, Ковалі-Хорол, Ковалі-Лубни, Ковалі-Бориспіль, Ковалі-Київ, Новоаврамівка-Хорол, Новоаврамівка-Лубни, Новоаврамівка-Бориспіль, Новоаврамівка-Київ, Покровська Багачка-Лубни, Покровська Багачка-Пирятин, Покровська Багачка-Бориспіль, Покровська Багачка-Київ.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на серпень 2017 року) становить:
із Миргорода до Києва - 150 грн., до Борисполя - 130 грн., до Пирятина - 65 грн., до Лубен - 55 грн., до Хорола - 30 грн., до Новоаврамівки - 20 грн., до Ковалів та Мелюшок - 15 грн., до Петрівець - 10 грн.;
із Хорола до Києва - 130 грн., до Борисполя - 110 грн., до Пирятина - 45 грн., до Лубен - 30 грн., до Покровської Багачки - 10 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса Миргород-Київ у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Миргорода, Хорола, Лубен, Пирятина та Києва.


2015-2017