Автобус ХАРКІВ-ОДЕСА

через Валки, Полтаву, Кременчук, Градизьк, Іркліїв, Золотоношу, Черкаси, Смілу, Шполу, Звенигородку, Тальне, Умань


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Харків АВ Харківська область A
16:00 Валки АС Харківська область B
17:45 Полтава АВ Полтавська область C
19:30 Кременчук Полтавська область D
20:00 Градизьк АС Полтавська область E
20:45 Іркліїв Черкаська область
21:00 Золотоноша Черкаська область
21:30 Черкаси Черкаська область F
22:30 Сміла Черкаська область G
23:20 Шпола Черкаська область
00:00 Звенигородка Черкаська область H
00:50 Тальне Черкаська область
02:00 Умань Черкаська область I
05:30 Одеса Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 1000 км.
Сайт: elitexpress.com.ua

Автобус Харків-Одеса через Черкаси, з’єднує міста-мільйонники - Харків та Одесу. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Харківською, Полтавською, Черкаською, Кіровоградською, Миколаївською та Одеською. Відстань між містами становить 1000 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Харків-Одеса: Валки, Полтава, Кременчук, Градизьк, Іркліїв, Золотоноша, Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Повна тривалість поїздки складе 14,5 годин. У Харкові автобус відправляється від головного автовокзалу міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Харків-Одеса через Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Валки, Харків-Кременчук, Харків-Градизьк, Харків-Черкаси, Харків-Сміла, Харків-Шпола, Харків-Звенигородка, Харків-Тальне, Харків-Умань;
із Валок - Валки-Кременчук, Валки-Градизьк, Валки-Черкаси, Валки-Сміла, Валки-Шпола, Валки-Звенигородка, Валки-Тальне, Валки-Умань;
із Полтави - Полтава-Градизьк, Полтава-Іркліїв, Полтава-Золотоноша, Полтава-Черкаси, Полтава-Сміла, Полтава-Шпола, Полтава-Звенигородка, Полтава-Тальне, Полтава-Умань, Полтава-Одеса;
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Іркліїв, Кременчук-Золотоноша, Кременчук-Черкаси, Кременчук-Сміла, Кременчук-Шпола, Кременчук-Звенигородка, Кременчук-Тальне, Кременчук-Умань, Кременчук-Одеса;
із Градизька - Градизьк-Іркліїв, Градизьк-Золотоноша, Градизьк-Черкаси, Градизьк-Сміла, Градизьк-Шпола, Градизьк-Звенигородка, Градизьк-Тальне, Градизьк-Умань, Градизьк-Одеса;
із Черкас - Черкаси-Сміла, Черкаси-Шпола, Черкаси-Звенигородка, Черкаси-Тальне, Черкаси-Умань, Черкаси-Одеса;
зі Сміли - Сміла-Шпола, Сміла-Звенигородка, Сміла-Тальне, Сміла-Умань, Сміла-Одеса;
зі Шполи - Шпола-Звенигородка, Шпола-Тальне, Шпола-Умань, Шпола-Одеса;
зі Звенигородки - Звенигородка-Тальне, Звенигородка-Умань, Звенигородка-Одеса;
із Тального - Тальне-Умань, Тальне-Одеса;
із Умані - Умань-Одеса.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у перевізника та водіїв автобуса.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ОДЕСИ

ХАРКІВ-ДНІПРО-ОДЕСА

ХАРКІВ-КИЇВ-ОДЕСА

2015-2020