Автобус ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК

через Опішню, Полтаву

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 Зіньків АС місто Зіньків A
08:15 Шилівка Зіньківський район B
09:00 Опішня АС Зіньківський район C
10:25 Полтава АВ місто Полтава D
10:40 Мачухи Полтавський район
10:50 Шевченки Полтавський район E
11:00 Лелюхівка Новосанжарський район F
11:10 Малий Кобелячок Новосанжарський район
11:15 Олійники Новосанжарський район
11:20 Дрижина Гребля Кобеляцький район G
11:30 Бутенки Кобеляцький район
11:45 Андрійки Козельщинський район H
12:15 Щербаки Кременчуцький район I
12:20 Потоки Кременчуцький район
12:30 Соснівка Кременчуцький район
12:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (16 місць). Протяжність складає 200 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗІНЬКОВА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ


2015-2017