Автобус ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК

через Опішню, Полтаву

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 Зіньків АС місто Зіньків A
08:15 Шилівка Зіньківський район B
09:00 Опішня АС Зіньківський район C
10:25 Полтава АВ місто Полтава D
10:40 Мачухи Полтавський район
10:50 Шевченки Полтавський район E
11:00 Лелюхівка Новосанжарський район F
11:10 Малий Кобелячок Новосанжарський район
11:15 Олійники Новосанжарський район
11:20 Дрижина Гребля Кобеляцький район G
11:30 Бутенки Кобеляцький район
11:45 Андрійки Козельщинський район H
12:15 Щербаки Кременчуцький район I
12:20 Потоки Кременчуцький район
12:30 Соснівка Кременчуцький район
12:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (12 місць).
Протяжність складає 200 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ

Автобус Зіньків-Кременчук з’єднує невеликий районний центр Полтавщини - місто Зіньків із найбільшими містами області - Полтавою та Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією семи районів: Зіньківським, Диканським, Полтавським, Новосанжарським, Кобеляцьким, Козельщинським та Кременчуцьким. Відстань між Зіньковом та Кременчуком становить 200 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Зіньків-Кременчук: Опішня та Полтава. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Із Зінькова автобус відправляється зранку щоп’ятниці та щонеділі.





Скориставшись автобусом Зіньків-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Зінькова - Зіньків-Шилівка, Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава, Зіньків-Мачухи, Зіньків-Шевченки, Зіньків-Лелюхівка, Зіньків-Малий Кобелячок, Зіньків-Олійники, Зіньків-Дрижина Гребля, Зіньків-Бутенки, Зіньків-Андрійки, Зіньків-Щербаки, Зіньків-Потоки, Зіньків-Соснівка, Зіньків-Кременчук;
із Опішні - Опішня-Полтава, Опішня-Мачухи, Опішня-Шевченки, Опішня-Лелюхівка, Опішня-Малий Кобелячок, Опішня-Олійники, Опішня-Дрижина Гребля, Опішня-Бутенки, Опішня-Андрійки, Опішня-Щербаки, Опішня-Потоки, Опішня-Соснівка, Опішня-Кременчук;
із Полтави - Полтава-Мачухи, Полтава-Шевченки, Полтава-Лелюхівка, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Олійники, Полтава-Дрижина Гребля, Полтава-Бутенки, Полтава-Андрійки, Полтава-Щербаки, Полтава-Потоки, Полтава-Соснівка, Полтава-Кременчук;
із інших населених пунктів - Шилівка-Опішня, Шилівка-Полтава, Шилівка-Кременчук, Мачухи-Кременчук, Шевченки-Кременчук, Лелюхівка-Кременчук, Малий Кобелячок-Кременчук, Олійники-Кременчук, Дрижина Гребля-Кременчук, Бутенки-Кременчук, Андрійки-Кременчук, Щербаки-Кременчук, Потоки-Кременчук, Соснівка-Кременчук.


Час відправлення маршрутки Зіньків-Кременчук по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Зінькова, Опішні, Полтави та Кременчука.


2015-2019